• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    ECKO
    ECKO --- ---
    ahoj, poradili byste mi prosím dobrý spaní na madagaskaru popřípadě v jar? kdyby náhodou někdo něco znal..:) ideálně už ozkoušený, dík
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    ROBOOTEK: dekujuuu :)), ja rada posloucham tyhle lidi :))!
    btw kolem toho jezera to z fotek vypada fakt hezky a prej tam bejva malo lidi, coz je taky super:).
    mam pocit, ze je tam na kazdem rohu neco zajimaveho...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ZUSZKA: nebat se hlidace tohodle lomu :)) pokud tam jeste pusobi (byl sem tam cca 3 roky zpet) tak ma uzasnou sbirku zkamenelin a nadhernou zahradu a hrozne ho bavi to nemkomu ukazat a povidat o tom :))
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    WERA: to zni paradne, moc dekuji*
    WERA
    WERA --- ---
    ZUSZKA: na jižní moravě doporučuju mušovská jezera, je tam kolem moc hezky, dobrej kemp, pálava v dohlednu-dobrej tip na vylet.
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    ahojky, chci se zeptat zda nemate nekdo tipy na jizni moravu?na nastence jsem nasla ten lom v Mikulove, tam pojedeme urcite ..tak jestli to nekdo neznate v okoli?dekuji....
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    MIHAAL: já tam byl před 14 dny a taky dobrý,nikdo si nás nevšímal...k valenťáku na splav kousek..dobrý koupání a pivko..;)
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    KALISON: mist je urcite milion, ale napad me treba tenhle flek. sem tam minulej tejden videl kempovat lidi s privesem a vypadali spokojene:) http://www.mapy.cz/#x=13.910909&y=50.031105&z=17&l=3&c=h
    KALISON
    KALISON --- ---
    nemate nekdo tip na nakej pohod.freekemp smerem na zapad od phy???dik
    FEEX
    FEEX --- ---
    doporucju se postavit v dobrichovicich u jezu, je tam fajn hospoda, a brdy zacinaj 500 metru na kopci..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MIK23: hááá tak to je super, tam pojedu! ;)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ONDRA_PATA: zakazenej les - to vypada prave na vojensky ujezd brdy.taky jsme tam s rodicema jezdili na houby :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MIK23: dík za tip. matně si pamatuju, když jsme jezdili na houby s rodičema někam nedaleko prahy a oni řikali "zakázanej les" ale to jen proto, že se tam nesmělo autama nebo co. a ten byl moc pěknej. musim se zeptat asi..
    jinak berounka fajn
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ONDRA_PATA: leda tak zkusit nejakej kemp u berounky a na vylety chodit do brd.jinej les v okoli prahy moc pohadkove vypadat nebude...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hledám nějakej kemp v okolí prahy, pro pár na dvě noci, výlety do přírody... takže chceme fakt krásnou přírodu, mechový lesy... máte někdo tip z vlastní zkušenosti? na netu je kempů dost, ale zajímaj mě vaše tipy. kdyby to třeba teoreticky házelo (příroda) do psychedelik, tak moc fajn..
    díky ;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK: tak, a jak jiz bylo avizovano, tady je tedy inzerat na starsi karavan kterej uz nevuziji.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Karavan / Kladno / 180000 CZK ]
    WTG
    WTG --- ---
    Hrad Orlík nad Humpolcem - Kudy na hrad
    http://www.hrad-orlik.cz/kudy-na-hrad/
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    TOMBRIDER: diky, no my bysme tam chteli bejt treba pres noc, tak uvidim co se tam bude dat vymyslet, jestli zajet treba nekam kus bokem.. o tech kravach nekdo nekde psal ze nebyly zrovna dvakrat privetivy:)
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOMBRIDER: cca 190 tis
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JACQUES157: Helec tam jsem jednu dobu jezdil pořád "na cígo"..Ale maximálně sem zaparkoval auto u stodoly a dál šel pěšky...Jinak to tam bylo ohraničená el.drátem kvůli krávám....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam