• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: Korsiku si frantíci dost hlídaj, sice je tam spousta taliánů,ale jak je to francouzský, tak tam nemaj zevl režim siesta 11-16 :) ted se nám vrátil zájezd a prej teda nádhera kam se podíváš, ale prej 5x kontrolovali autobus kmplet i spodek, jeslti někde něco neteče .)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TOMBRIDER:
    ATARKA: no po dnesku asi vyresino.. sem od pondelka prohledaval internet a chorvatsko na zaklade infa co sem nacet na ruznejch forech vzdavam a jedu campanii a kalabrii (ze zkusenosti ze sardinie na to italove nastesti dlabou kor koncem leta) takze pak kdyztak podam report

    este teda byla ve hre korsika ale ta je taky dost forbiden vuci obytnakum.. ale mimo sezonu urcite ne ale na ty chorvaty sem se docetl jen to nejhorsi :/
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    nemate niekto skusenosti s freeflekingom v holandsku?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    ROBOOTEK: na hvaru sme to praktikovali cca tak 10 let zpatky - prvnich par dni v klidu a pak na nas zavolala majitelka blizkyho kempu fizly, nakonec to vyresili domluvou, ale pak se za nama tahli jak smrad, aby videli kde to zase upichnem a uz byli docela nekompromisni..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ATARKA: tfuj, ten pravopis, to je tak,když do toho píšu mejla v italštině a oni tvrdý Y nemaj no .)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ROBOOTEK: Na chorvaty mám v tomto ohledu uplně nejhorší mínění....bacha na ně...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: chorvati nejsou vyzevlený taliáni :)) já mám zkušenost takovou, že nás nechali stát 4 dny v takovym pidi přístavnim městečku,ale dvě holky s obytnákem, tam policajti ani enbyli, dohropmady asi 200 obyvtel, takže tam an to akšlali, ale pak sme na cestě zpět zajeli do takový podobný vesničky a tam všude cedule,že zákaz camper přes noc,tak sme to dali a ráno sme měly za oknem ceduli, že pokluty 100 kun od nějakýho rybářskýho svazu,tak sme sbalily ceduli a jeli dopryč .)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    btw mate nekdo zkusenosti s freeflekingem na chorvatskejch ostrovech hvar brač atd.. ?? ja byl kdysi na cresu s osobakem a spani na plazich a to prochazelo ale vsude na forech pisou ze radsi NE a ze milicia docala vostra.. ./ este zvazuju kalabrii a po zkusenosti ze sardinii tak tam bych se nebal tam na to serou to vim
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    parada!! se to budou krasne ted hledat freefleky a odbocky atd .)
    Česko má nově skoro kompletní pokrytí Street View - Živě.cz
    http://www.zive.cz/clanky/cesko-ma-nove-skoro-kompletni-pokryti-street-view/sc-3-a-164216/default.aspx
    KOPI
    KOPI --- ---
    Zdravim, poradí mi někdo parkování pro dvě velký auta v těchto italských městech: Trieste, Venezia, Padova, Ravenna, Bologna a Verona?
    Popřípadě nějaký tipy na sever Itálie..
    Kdyžtak pošta.. díky moc
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: cha, ted koukam na tu skvelou mapku spana na nastence.diky!
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nasledujici tyden vyrazim z Valencie na cestu kolem spanelskyho a portugalskyho pobrezi.mam na to mesic a pul.rad bych se podival do nejakejch alternativnich komunit, osquatovanejch vesnic a mist podobyho druhu.nicmene pokud mate nekdo tipy na dobry freeleky jakyhokoli druhu tak je uvitam! nikdy jsem jeste nebyl jiznejc nez je Valencie a pak znam az Baskitsko, ktery budem projizdet nekdy koncem vyletu.dik za rady a preju krasny leto vsem,)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    DOCTOR23:
    LESH: děkuji, nj Polsko prostě paráda
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PASTEL: mám projeto od gdaňsku až do německa a všude uplně bez problémů..nikdo si tě nevšímá..
    LESH
    LESH --- ---
    PASTEL: polsko naprosto bez problémů...
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    MIK23: Můj mladej dělá servisáka u kamionů a řikal že kamioňáci o tom mluví už dlouho , a prej jediný co se proti tomu dá udělat je nechávat pootevřená okna - usneš, ale neumřeš.

    Potřebuju info, chystáme se na Sever Polska, ví někdo jak je to tam se spanim mino kempy, rozdělávání ohně a tak
    FEEX
    FEEX --- ---
    Taky sem ti cet v nakym rozhovoru, se to strikaj do sani nezavyslyho topeni...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MIK23: Adik nám povidal, že bráchovi, co jezdá s kamičem se to stalo ve Francii, normálně se ráno probudil a zjistil, že mu naštěstí ukradli jen šrajtofli se všim...nic neví, uspali ho
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KCE: jen jestli se jenom nemaskujes :)
    KCE
    KCE --- ---
    no hlavne si rikam, kdo by co mel z myho auta, uz na pohled je jasny ze tam zlato mit nbudu;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam