• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    LESH
    LESH --- ---
    SIEMENZ: koukni na mapu freefleků. přidal jsem tam další dvě místa v litvě

    jo a nenechte si ujít silnici 119 z Anykščiai, stojí to opravdu za to!!
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SIEMENZ: my jsme pred par lety jeli do Estonska pres Suwalky na Vilnius, a tamtudy podel vychodni hranice nahoru. jezera tam jsou nadherny, totalne cisty! a opusteny vesnice v lesich.
    http://www.rajce.net/f13164158

    ale je pravda, ze nam pak u Klaipedy nejaci Nemci rikali neco o jaderny elektrarne pobliz, v Belorusku. tak nevim... :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SIEMENZ: polsko je normálně koupací,třeba oblast mazurských jezer...je super...;)
    kdyžtak pošta
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Mate nekdo nejaky tipy na pobaltskou cestu?
    asi pojedem Polsko, Litva, Lotyssko.. popripade Estonsko

    jasne, Polsko se tu uz resilo.. klidne i tam ocenime naky konkretni fleky..

    A co je pravdy na tom, ze se v tyhle oblasti neda moc koupat v prirode?
    To je to tam jen sama bazina...?

    dik
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    Ahojda mám dotaz, nemáte někdo dálniční známku do Švýcarska, na půjčení na termín 4.7.- 22.7. ? díky pošta :o)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FAEKAL: jinak to byla komplet vtipná cesta, pruda začala už v průhonicích,kam si nás odvedla celní správa, abych jim ukázala doklady od nákladu, kluci český nějak nemohli pochopit, že dvě samotný holky můžou jet dodávkou na dovču a v zavazadlovym prostoru maj jen postel a přepravky s bordelem .)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FAEKAL: bacha v talošce je konec sezony až tak od půlky září, jinak se u moře nehnete .) až se rozmyslíte kam,tak mi to písni do pošty a já poradim kam jet a kam nejezdit, stejně sem teď dávala tipy Kopimu i na výlety, musea a tak
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    ATARKA: Hmm, tak kdyz si tam podavaj takhle kemperky, tak to se ani nechci domejslet co by udelali se mnou. Ja sem tam teda nikdy nebyl, ale kdyz slysim tyhlety hruzy, tak fakt nechci . Stejne je to tam takovy discofrisco. Jeste proctu nejaky diskuze a nejspis pojedem misto toho nekam do Italie, tam jsou sice taky fasisti, ale snad ne tak radikalni. Na delsi cesty na jih nebude rozpocet. A jestli na ty kempery koncem sezony dlabou, jak pravil Robootek, tak by to nemuselo dopadnout uplne zle. :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MIHAAL: jelikož to bylo v poslední fázi mý nasranosti, kdy sem už na něj řvala česky a ne anglicky, tak ze mě vypadlo : tyvole,ale to už si fakt děláš prdel ne ? ..on čuměl chvíli jak puk, pak zalezl do budky a dalších dvacet minut nic, takže takový ty polemiky že vypisuje bloček na pokutu za urážku nebo něco podobnýho, samozřejmě padla i varianta že si třeba pro mě jedou,nakonec pak přišel jinej, vrátil nám pasy, usmál se a řekl, holky,tak v klidu ne, můžete jet :) ..sem si myslela,že mu ten úsměv rozkopnu...hlavně teda nikoho jinýho tam neprudili,dokonce nikdo neukazoval ani pasy, všichni volnej průjezd, dokonce i auta v bulharskejma značkama nacpaný k prasknutí, ale prostě dvě holky v dodávce co se jedou vyvalit na tejden k moři a dopsat diplomku jsou evidentně podezřelý, když maj nůžu na chleba a otvírák na víno :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    sekce parking - pak uz jen vybrat zem a oblast..
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    jinak tady stranky s caravan flekama v evrope at uz free ci nefree pekne udelany a popsany!

    Le aree di sosta camper, i camper service e i punti sosta per i turisti pleinair? Su Camperonline.it!
    http://www.camperonline.it/area_di_sosta_esito.asp
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    ATARKA: cos mu rekla na ten hever? :D
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    tyjo koukam mit obytnaka je vyhra jak hrom tady v ty dokurveny evrope!! doufam ze ty ekonomicky moresy do ty nasi kotlinky nedorazej
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ATARKA: korsika je nadherna uz sem mel tu cest ale ty frantici to tam holt jebou no :/
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FAEKAL: s náma se asi tři hodiny na hranicích hádal celník že máme v autě určitě nějaký drogy a at mu je dáme dobrovolně nebo že tam pustí psa, my sme mu pořád dokola řikaly, at tam toho psa pustí páč tam nic nemáme, no fakt sranda veliká, nakonec začal prohledávat auto a ptát se proč máme s sebou avřič, prč máme nůžu, na co mám hever a podobně ...no už bych tam asi nikdy nejela teda a kemping fakt na piču, všude cedule zákaz camper a nebo závory ve vejšce dvou metrů
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: Korsiku si frantíci dost hlídaj, sice je tam spousta taliánů,ale jak je to francouzský, tak tam nemaj zevl režim siesta 11-16 :) ted se nám vrátil zájezd a prej teda nádhera kam se podíváš, ale prej 5x kontrolovali autobus kmplet i spodek, jeslti někde něco neteče .)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    sem mel zato ze to je o chorvatsku obecne znamy,ja se mu obloukem vyhejbam.nemam rad jejich kontroly a vseobjimajici policejni prudu

    radi popojet par set km do albanie, makedoniue nebho klidne i ta bosna a srbsko co se tu resilo.v srbsku sem spal jak primo v belehrade(na ostrove aida kde je obri jezero obehnany barama.z druhy strany ostrova sou stary houseboaty a starousedlicky maly bary a chajdy-tam se da az stredne velkym autem vpohode zasit mezi stromy a grilovat s vyhledem na centrum,) tak ve vnitrozemi v hlubokejch kopcich.clovek si jen musi odmyslet jaky sou to naglove a nebat se nekam zasit.pak dal v makedonii mi to pripadalo snad nejvic v pohode-vedle provarenyho ohridu je jeste jedno jezero kde chcipnul pes(mozna proto, ze narozdil od ohridu tam spou pisecny plaze a tim padem u pobrezi zcerena voda, ale cista je stejne)-uproistred jezera je jedinej makedonskej ostrov kde je jen par zricenin a jinak plny kormoranu, zelv a kraliku(hady nezminuju abyste se nebali:)kdyz zeptate lidi v kramu ve vesnici tak vam dohodej nakyho rybare co vas tam veme a je to tam fakt magicky.skadarsky jezero je klasika, mdaj se najit super mista i na vic dni.albanie je na severu po pobrezi spinava ale od pulky pobrezi na jih je to zase panenska krasa.v horach se daj najit strasidelny zasivacky a super mista vsude.cerna hora je po pobrezi trochu voser, jew to tam uz hodne plny ale krasny.tezky najit nejakej klidnejsi flek primo u vody.....howg, sem neco vyblil tak snad to k necemu bude:) tusim ze sem tady v nejakym auditku kdysi svuj balkantrip popisoval detailne...
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    GUBKA: V Holandsku to jde snad jedine v tech prozatim statem tolerovanych squat-free zonach, jinak tam po tom jdou a jsou za to udajne hoodne vysoky pokuty (snad az 1OOO E) . Ale neni to prima zkusenost, pouze z vypraveni od kamarada, ktery tam ted zije.

    S tim Chorvatskem jsem teda dost rozcarovan, chtel sem tam letos zajet na nejakej ten freeflek a z toho povidani tady se mi moc nechce. Kdyby mel jeste nekdo negativni zkusenosti, tak sem. Navic jsem si ted vzpomnel, ze tam znamyho kdysi vyhostili jen za to, ze spal v lese (bez auta) a mel ssebou jen prazdny pytel skunku s mikroskopickym zbytkem skafu. :(
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TOMBRIDER:
    ATARKA: no po dnesku asi vyresino.. sem od pondelka prohledaval internet a chorvatsko na zaklade infa co sem nacet na ruznejch forech vzdavam a jedu campanii a kalabrii (ze zkusenosti ze sardinie na to italove nastesti dlabou kor koncem leta) takze pak kdyztak podam report

    este teda byla ve hre korsika ale ta je taky dost forbiden vuci obytnakum.. ale mimo sezonu urcite ne ale na ty chorvaty sem se docetl jen to nejhorsi :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam