• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    sem mel zato ze to je o chorvatsku obecne znamy,ja se mu obloukem vyhejbam.nemam rad jejich kontroly a vseobjimajici policejni prudu

    radi popojet par set km do albanie, makedoniue nebho klidne i ta bosna a srbsko co se tu resilo.v srbsku sem spal jak primo v belehrade(na ostrove aida kde je obri jezero obehnany barama.z druhy strany ostrova sou stary houseboaty a starousedlicky maly bary a chajdy-tam se da az stredne velkym autem vpohode zasit mezi stromy a grilovat s vyhledem na centrum,) tak ve vnitrozemi v hlubokejch kopcich.clovek si jen musi odmyslet jaky sou to naglove a nebat se nekam zasit.pak dal v makedonii mi to pripadalo snad nejvic v pohode-vedle provarenyho ohridu je jeste jedno jezero kde chcipnul pes(mozna proto, ze narozdil od ohridu tam spou pisecny plaze a tim padem u pobrezi zcerena voda, ale cista je stejne)-uproistred jezera je jedinej makedonskej ostrov kde je jen par zricenin a jinak plny kormoranu, zelv a kraliku(hady nezminuju abyste se nebali:)kdyz zeptate lidi v kramu ve vesnici tak vam dohodej nakyho rybare co vas tam veme a je to tam fakt magicky.skadarsky jezero je klasika, mdaj se najit super mista i na vic dni.albanie je na severu po pobrezi spinava ale od pulky pobrezi na jih je to zase panenska krasa.v horach se daj najit strasidelny zasivacky a super mista vsude.cerna hora je po pobrezi trochu voser, jew to tam uz hodne plny ale krasny.tezky najit nejakej klidnejsi flek primo u vody.....howg, sem neco vyblil tak snad to k necemu bude:) tusim ze sem tady v nejakym auditku kdysi svuj balkantrip popisoval detailne...
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    GUBKA: V Holandsku to jde snad jedine v tech prozatim statem tolerovanych squat-free zonach, jinak tam po tom jdou a jsou za to udajne hoodne vysoky pokuty (snad az 1OOO E) . Ale neni to prima zkusenost, pouze z vypraveni od kamarada, ktery tam ted zije.

    S tim Chorvatskem jsem teda dost rozcarovan, chtel sem tam letos zajet na nejakej ten freeflek a z toho povidani tady se mi moc nechce. Kdyby mel jeste nekdo negativni zkusenosti, tak sem. Navic jsem si ted vzpomnel, ze tam znamyho kdysi vyhostili jen za to, ze spal v lese (bez auta) a mel ssebou jen prazdny pytel skunku s mikroskopickym zbytkem skafu. :(
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TOMBRIDER:
    ATARKA: no po dnesku asi vyresino.. sem od pondelka prohledaval internet a chorvatsko na zaklade infa co sem nacet na ruznejch forech vzdavam a jedu campanii a kalabrii (ze zkusenosti ze sardinie na to italove nastesti dlabou kor koncem leta) takze pak kdyztak podam report

    este teda byla ve hre korsika ale ta je taky dost forbiden vuci obytnakum.. ale mimo sezonu urcite ne ale na ty chorvaty sem se docetl jen to nejhorsi :/
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    nemate niekto skusenosti s freeflekingom v holandsku?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    ROBOOTEK: na hvaru sme to praktikovali cca tak 10 let zpatky - prvnich par dni v klidu a pak na nas zavolala majitelka blizkyho kempu fizly, nakonec to vyresili domluvou, ale pak se za nama tahli jak smrad, aby videli kde to zase upichnem a uz byli docela nekompromisni..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ATARKA: tfuj, ten pravopis, to je tak,když do toho píšu mejla v italštině a oni tvrdý Y nemaj no .)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ROBOOTEK: Na chorvaty mám v tomto ohledu uplně nejhorší mínění....bacha na ně...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: chorvati nejsou vyzevlený taliáni :)) já mám zkušenost takovou, že nás nechali stát 4 dny v takovym pidi přístavnim městečku,ale dvě holky s obytnákem, tam policajti ani enbyli, dohropmady asi 200 obyvtel, takže tam an to akšlali, ale pak sme na cestě zpět zajeli do takový podobný vesničky a tam všude cedule,že zákaz camper přes noc,tak sme to dali a ráno sme měly za oknem ceduli, že pokluty 100 kun od nějakýho rybářskýho svazu,tak sme sbalily ceduli a jeli dopryč .)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    btw mate nekdo zkusenosti s freeflekingem na chorvatskejch ostrovech hvar brač atd.. ?? ja byl kdysi na cresu s osobakem a spani na plazich a to prochazelo ale vsude na forech pisou ze radsi NE a ze milicia docala vostra.. ./ este zvazuju kalabrii a po zkusenosti ze sardinii tak tam bych se nebal tam na to serou to vim
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    parada!! se to budou krasne ted hledat freefleky a odbocky atd .)
    Česko má nově skoro kompletní pokrytí Street View - Živě.cz
    http://www.zive.cz/clanky/cesko-ma-nove-skoro-kompletni-pokryti-street-view/sc-3-a-164216/default.aspx
    KOPI
    KOPI --- ---
    Zdravim, poradí mi někdo parkování pro dvě velký auta v těchto italských městech: Trieste, Venezia, Padova, Ravenna, Bologna a Verona?
    Popřípadě nějaký tipy na sever Itálie..
    Kdyžtak pošta.. díky moc
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: cha, ted koukam na tu skvelou mapku spana na nastence.diky!
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nasledujici tyden vyrazim z Valencie na cestu kolem spanelskyho a portugalskyho pobrezi.mam na to mesic a pul.rad bych se podival do nejakejch alternativnich komunit, osquatovanejch vesnic a mist podobyho druhu.nicmene pokud mate nekdo tipy na dobry freeleky jakyhokoli druhu tak je uvitam! nikdy jsem jeste nebyl jiznejc nez je Valencie a pak znam az Baskitsko, ktery budem projizdet nekdy koncem vyletu.dik za rady a preju krasny leto vsem,)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    DOCTOR23:
    LESH: děkuji, nj Polsko prostě paráda
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PASTEL: mám projeto od gdaňsku až do německa a všude uplně bez problémů..nikdo si tě nevšímá..
    LESH
    LESH --- ---
    PASTEL: polsko naprosto bez problémů...
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    MIK23: Můj mladej dělá servisáka u kamionů a řikal že kamioňáci o tom mluví už dlouho , a prej jediný co se proti tomu dá udělat je nechávat pootevřená okna - usneš, ale neumřeš.

    Potřebuju info, chystáme se na Sever Polska, ví někdo jak je to tam se spanim mino kempy, rozdělávání ohně a tak
    FEEX
    FEEX --- ---
    Taky sem ti cet v nakym rozhovoru, se to strikaj do sani nezavyslyho topeni...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MIK23: Adik nám povidal, že bráchovi, co jezdá s kamičem se to stalo ve Francii, normálně se ráno probudil a zjistil, že mu naštěstí ukradli jen šrajtofli se všim...nic neví, uspali ho
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KCE: jen jestli se jenom nemaskujes :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam