• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    MIK23
    MIK23 --- ---
    PEEP: jj je tam i bývalý skalní být. Na Kokoříně je výstava, kde je nafocen když se tam ještě bydlelo. I fotky toho hotelu u silnice...
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    PEEP: dik, to vypada dobre
    PEEP
    PEEP --- ---
    podivej se do harasova - kokorinsko/melnik, zaparkujes i velkou karou a kdyz to obejdes/preplaves, je tam lesni plaz
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    poradi nekdo freeflek s koupanim na jednu noc smerem od prahy na ceskou lipu prosim?
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    hlásim, že Dhermi beach na jihu Albánie již zkurvena...vybudovali asfaltový příjezd, postavili diskotéku a přibyly lehátka a slunečníky...v sobotu od 00:00 se sjedou všichni šampóni z celý Albánie a do 5:00 ráno hráli hodně špatný disko
    kdo ji zažil ještě neposkvrněnou, uchovat v paměti.)
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    ROBOOTEK: jj, majitel asi bude furt ten samej :) jinak natriskano je kdyz je hezky, svy jeste udelali Vinari (asi se to tam natacelo nebo co tak tam vsichni jezdi ocumovat)... na druhou stranu to plati jen pres den, v noci je tam clovek sam...

    DARJEEL: ja stal na samem miste ale u mostu blize k dolnim vestonicim..:) tam je travnatej flek
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    BOHOUR: Kde je tam ten lom? Teda pokud myslíme ten samý Miličín...
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    K1NKZ: twe, tam mam chatu a o koypalisti v lounovicich nic nevim..omrknu..v milicine je peckovy lom, jen narvano
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Na Mikulovsku jsem teda nikdá neměl problém... ale jezdím tam jako brňák většinou jen na víkend na jednu noc. Hlavně nebýt v CHKO, ale jinak nás nikdy odnikud nevyprali... čekněte si jenom, kdo chcete koupačku, tak některý ty nádrže jsou jen na rybaření a koupat se tam nesmí, místňáci na to serou, ale prej se to tam občas kontroluje.
    No a nekempil bych blízko ofiko kempu (a jak jsou u vody, tak to je úplně nahovno, tolik komáru pohromadě není ani u slepýho ramene amazonky, všude blato atd.). Kdo chcete lednickovaltický areál, tak hnedle za rohem od ofiko parkoviště je místo v ulici na parkování i pro velký auta a nemusí se platit, vyhlášená restaurace v Klentinici (bejvala fara), ale je potřeba hafo dopředu rezervovat, rozhodně se projít po vrchu po Pálavě (já teda chodím mimo značky, nebaví mě moc klasický turisti a uřvaný rodinky), zřícenina hradu, všude plno sklípků (já nakupuju v dolních věstonicicích u takovýho stoletýho pána) plus i pár míst, kde jsme kempili u ohně pod širákem a nikdy nikdo nic... ona je to i docela vyhlášená tripovací lokalita :-)))

    Ten flek u Iváně je zajímavý, o tom jsem nevěděl, za to díky, ale jinak bych se nebál, třeba jak je silnice 52 (E461), tak hned za mostem se dá zahnout a je tam vedlejší "silnice", kde se dá zaparkovat: http://mapy.cz/...=Nov%C3%BD%20bod&uc=9mLXzxS2KS&ud=48%C2%B052'53.375%22N%2C%2016%C2%B036'10.182%22E

    a taky nás tam nikdo neprudil, jen zrovna v té prostřední se myslím nesmí koupat, ale vstup je tam dobrej :-))) plus tam přes den bejval stánek s pivem :D
    Jako máte někdo zkušenost, že by vám vypakovali dodávku nebo náklaďák z nějakýho fleku v týhle oblasti? Já teda vůbec o tom neslyšel...
    LESH
    LESH --- ---
    teď o víkendu tam jsou závody, takže další víkend snad bude prázdno :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Oheň a kempení přes noc nebyl vůbec problém... Spíš dát bacha když se člověk vyleje ať tam nezahučí. Takhle tam před pár lety umřel kamarád :(
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    LESH:
    ROBOOTEK: Taky jsem tam jezdil na hulváta.. Až k lomu pak ho zleva objet dozadu, odbočit u boudy doprava a zas zpět k lomu na jeho druhou stranu. Prostoru tam bylo habakuk.
    Rozhodně poreferuj jak to tam vypadá.. taky sem tam nebyl snad 4-3? roky.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: cca 5 let zpět se dalo skoro az k lomu a freeflek.. ale vzhledem k tomu stari tehle informace to asi neni uplne relevantni odpoved :)
    LESH
    LESH --- ---
    jak je to s kempováním v hříměždicích u lomu?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    Tip na freeflek v Louňovicích pod Blaníkem u místního koupaliště...voda sice nic moc, ale místo parádní, do vesnice 5 minut pěšky. Myslím, že na víkend i s dodávkou úplně v pohodě. viz odkaz: http://www.mapy.cz/s/k2Ur
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    nekdo nejakej kemp na krete ?
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    ahoj chtěla bych se optat nemate někdo zkusenosti s nejakym dobrym kempem v portugalsku kde je to levny pohodovy a dalo by se tam zcivilizovat a vyprata i internet? třeba nez zas pojedeme dále?dekuji za info:)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---

    Je to malý český Jadran, říkají místní. Škodí mu velký zájem lidí - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/lom-u-marianskeho-mlyna-0sc-/brno-zpravy.aspx?c=A150708_2175725_brno-zpravy_tr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam