• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    HONDZIQUE: minulý léto jsem to jel celý jen s občankou a všude to bylo ok až na Kosovo, kde se o tom ale vůbec nechtěli bavit, pak mě vzali na celnici, kde jsem v tu chvíli doufal, že mi vypisujou dočasný povolení, místo toho to byly vyhošťovací papíry:)
    PEEP
    PEEP --- ---
    HONDZIQUE: jeste jestli chces tip na bosnu, tak rozhodne parkovat DALEKO od hlavnich cest a rozhodne ne v okoli Zepce - my prisli jen o 200l dieslu a vylamane zamky od kabiny, jine id skoncilo s kverem u hlavy...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    LESH: diky, to jsem potreboval vedet...a par znamych mi uz to take potvrdilo...

    je mi ale jasny, ze nejakej trotl celnik muze delat obstrukce (neopravnene)... v kazdem pripade konec meho lehciho OT a za par tydnu snad prispeji par novymi freefleky...)

    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Ja radeji pas
    LESH
    LESH --- ---
    HONDZIQUE: já měl jen občanku a bez problémů...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    PEEP: to vim, ale ptam se na realnou zkusenost :) takze ji tu nikdo nema? ok, nekdo musi byt prvni )
    ADIK
    ADIK --- ---
    HONDZIQUE: já používal vždycky raději pas
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    btw na ceste po balkane (bosna, cerna hora, albanie) vyzadoval po vas nekdy nekdo na hranicich pas nebo v pohode jen s obcankou?
    LESH
    LESH --- ---
    MRTS: díky :)
    LESH
    LESH --- ---
    LESH: pozor na čórky. vím o 3 vykradenejch autech...
    LESH: zastavěno hotelama...
    LESH: lom u vrbčan ma na obou příjezdovkách navalený velký kameny. nedají se objet...
    MRTS
    MRTS --- ---
    LESH:
    Hele, z Korsiky několik zkušeností... Od farmářovo pozvání na svojí zahradu mezi zvířata (v okolí nebyl kus rovné země).
    Přes snad jeden otevřený kemp (hrozný nepořádek všude) - byl květen...
    Až po pozvání od majitele baru/bistra u silnice k přespání na jeho zahrádce (protože pršelo) a následné probuzení / přepadení od místní omladiny slavící první máj, asi.
    (Klacky, vyhrožování mačetou... Modřiny, nalomená lopatka, tržné rány...)

    Zbytek freefleking daleko od civilizace.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: cela italie ma dovolenou az do 1 tejdne v zari..
    FEEX
    FEEX --- ---
    sardinie supoer, ale jel bych urcite az v zari..
    mist na kempeni na plazy sme vzdynasli dost..
    KOPI
    KOPI --- ---
    ROBOOTEK:
    LESH: Na Korsice jsme byli loni. Můj dědek jí moc nedával, spálený brzdy, výjezdy do hor atd..ale byla to pecka! Diktát od místních taky známe:)

    Na Sardinii chceme dorazit 23.8. to už by mohlo opadat ne?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: korsika je lepsi v tom ze se da stridat vic more + pesi po horach .. na ty sardosce ty hory moc pochozi nejsou.. + teda frantici to tam drzej vic zkratka tzn. nas i parkrat od nekud vyjebali jak z podsiraku tak i od aut a kdyz sme si rozdelali nekde plyn. bombu v horach tak se malem mohli posrat :)) ale jinak je to tam taky nadherny! mozna ze i vic nez na ty sardosce + potkat kravu ve 2,5tis je taky super zazitek.. vcetne chodiciho prosutu! (tak vegetariani do me!!)
    LESH
    LESH --- ---
    ...a co korsika?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: jo jel .. muzu jedine doporucit.
    kazdopadne ale jedine mimo sezonu! jinak to tam v srpnu musi praskat ve svech|!
    KOPI
    KOPI --- ---
    Jel jste někdo Sardinii? Chystáme se letos, budu rád za info.. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam