• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    HONDZIQUE: jen aktualni potvrzeni - bosna, cerna hora, albanie, makedonie, srbsko v pohode jen s obcankou bez jakekoliv prudy... nejake freespoty casem dodam...
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Nejake fleky chalkidiki a okoli?makedonie ale ne ohrid? Diky nemusi byz free
    FEEX
    FEEX --- ---
    WTG: po víkendu vyzkouším, teď sme na lipne..
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    treba horske jezero Lac de Nino mezi Porto a Calaccucia. na koupacku asi ne,ale mazec,vystup nahoru pro nekoho asi narocnejsi,pro deti to asi neni. U Callacucia je Lozi a dal da se zajet dost vysko ( caru moc tedy nesetrim- vse zatim dala brz problemu) je to dost blizko Mte Cinto,da se vyjit mozna az nahoru,ale to nevim,my v pulce museli zpet,vysli jsme dost pozde a loudali se. Z druhe strany jezera Calacucia se da kempit,ale doporucuj dal za hrazi,ten typek z teho domu prudi. Kouknu do GPS pozdeji. Uz sem tu tusim nejaky mista i daval
    LESH
    LESH --- ---
    MAHUTA: máš tipy na zajímavý místa? průvodci snad od sebe opisují... ;)
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    LESH:
    MAHUTA: tady zrovna z te oblasti



    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    LESH: jj jeli sme to, i dolu na Ghingu,plaga de Sallecia .....My tam za tu dobu po celym ostrove najeli mraky km a davali dost po tech vedlejsich- to pak potkas zajimavyho dobrodruzstvi..... Sem tam jsme se teda vypekli a jednou např.bylo stesti ze sterkova cesta byla porad zkopce,jinak nebylo cezty zpet. Nebo je dobry mit sebou nejen mechanickou pumpu na dofukovani,kdyz mimo civilizaci pichnes i rezervu, co ja si dal do tela to nikomu nepreji,kazdejch 15minut pumpovani.....atdatd ale nemenil bych
    LESH
    LESH --- ---
    MAHUTA: neprojížděli jste i "Désert des Agriates"?
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    KOPI: na Korsice jsme byli predminulou zimu od listopadu do dubna a super bez turistu, freecamping se dal najit bez vetsich problemu . Ale pres turist sezonu bychom si ani nevrzli.
    Tuto zimu chcem dat i Sardinii,tak dej report jak je to s kempovanim po plazich.
    WTG
    WTG --- ---
    PEEP: byl jsem tam pred tejdnem a z obou stran je zakaz nad 3.5t.
    Ale s 814 sem to projel a Jednu noc tam dal ;)
    PEEP
    PEEP --- ---
    WTG: ze severu je jen zakaz nakladaku, coz by pro obytky melo byt cajk
    WTG
    WTG --- ---
    LOJZAK: je tam zakaz nad 3.5t
    FEEX
    FEEX --- ---
    LOJZAK: piskovnu vypadá fér, syn bude kousek na táboře tak to spojíme..
    FEEX
    FEEX --- ---
    Díky všem za tipy
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    FEEX: zajed sem 49.1672731N, 14.7166336E je to super plac .muzes stat i prez noc. kamarad tam ma stanek .je tam cely leto . na prochajdy s pesanama i na kola .okoli super
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    My ted kempime kousek od Avignonu a valime za Bohousem do Perpiku, odesilam pozdravy, at se kola toci.
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    FEEX: jsem z tabora, ale tezko rict takhle z hlavy, na slusnyho hulvata urcite vsude kde se ti to bude libit, obcas prespavam na letisti Vsechov, to je jaxe jede na Plzen ;]
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    FEEX: kdyby jsi si chtel udelat vylet na blanik( cestou na tabor za benesovem), tak dole je parkoviste na prespani a nebo lze zajet na parkac do lesa (vyasfaltovane) je tam v lese i rujna maleho blaniku o kterym uz tolik lidi nevi :/

    Mapy.cz
    https://mapy.cz/letecka?x=14.8630442&y=49.6369917&z=19&source=muni&id=3518

    Mapy.cz
    https://mapy.cz/letecka?x=14.8726599&y=49.6300846&z=19&source=muni&id=3518
    FEEX
    FEEX --- ---
    Naky tipy na jižní cechy? Okolo tábora i jinde?
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    HONDZIQUE: minulý léto jsem to jel celý jen s občankou a všude to bylo ok až na Kosovo, kde se o tom ale vůbec nechtěli bavit, pak mě vzali na celnici, kde jsem v tu chvíli doufal, že mi vypisujou dočasný povolení, místo toho to byly vyhošťovací papíry:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam