• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    FEEX: zajed sem 49.1672731N, 14.7166336E je to super plac .muzes stat i prez noc. kamarad tam ma stanek .je tam cely leto . na prochajdy s pesanama i na kola .okoli super
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    FEEX: jsem z tabora, ale tezko rict takhle z hlavy, na slusnyho hulvata urcite vsude kde se ti to bude libit, obcas prespavam na letisti Vsechov, to je jaxe jede na Plzen ;]
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    FEEX: kdyby jsi si chtel udelat vylet na blanik( cestou na tabor za benesovem), tak dole je parkoviste na prespani a nebo lze zajet na parkac do lesa (vyasfaltovane) je tam v lese i rujna maleho blaniku o kterym uz tolik lidi nevi :/

    Mapy.cz
    https://mapy.cz/letecka?x=14.8630442&y=49.6369917&z=19&source=muni&id=3518

    Mapy.cz
    https://mapy.cz/letecka?x=14.8726599&y=49.6300846&z=19&source=muni&id=3518
    FEEX
    FEEX --- ---
    Naky tipy na jižní cechy? Okolo tábora i jinde?
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    HONDZIQUE: minulý léto jsem to jel celý jen s občankou a všude to bylo ok až na Kosovo, kde se o tom ale vůbec nechtěli bavit, pak mě vzali na celnici, kde jsem v tu chvíli doufal, že mi vypisujou dočasný povolení, místo toho to byly vyhošťovací papíry:)
    PEEP
    PEEP --- ---
    HONDZIQUE: jeste jestli chces tip na bosnu, tak rozhodne parkovat DALEKO od hlavnich cest a rozhodne ne v okoli Zepce - my prisli jen o 200l dieslu a vylamane zamky od kabiny, jine id skoncilo s kverem u hlavy...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    LESH: diky, to jsem potreboval vedet...a par znamych mi uz to take potvrdilo...

    je mi ale jasny, ze nejakej trotl celnik muze delat obstrukce (neopravnene)... v kazdem pripade konec meho lehciho OT a za par tydnu snad prispeji par novymi freefleky...)

    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Ja radeji pas
    LESH
    LESH --- ---
    HONDZIQUE: já měl jen občanku a bez problémů...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    PEEP: to vim, ale ptam se na realnou zkusenost :) takze ji tu nikdo nema? ok, nekdo musi byt prvni )
    ADIK
    ADIK --- ---
    HONDZIQUE: já používal vždycky raději pas
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    btw na ceste po balkane (bosna, cerna hora, albanie) vyzadoval po vas nekdy nekdo na hranicich pas nebo v pohode jen s obcankou?
    LESH
    LESH --- ---
    MRTS: díky :)
    LESH
    LESH --- ---
    LESH: pozor na čórky. vím o 3 vykradenejch autech...
    LESH: zastavěno hotelama...
    LESH: lom u vrbčan ma na obou příjezdovkách navalený velký kameny. nedají se objet...
    MRTS
    MRTS --- ---
    LESH:
    Hele, z Korsiky několik zkušeností... Od farmářovo pozvání na svojí zahradu mezi zvířata (v okolí nebyl kus rovné země).
    Přes snad jeden otevřený kemp (hrozný nepořádek všude) - byl květen...
    Až po pozvání od majitele baru/bistra u silnice k přespání na jeho zahrádce (protože pršelo) a následné probuzení / přepadení od místní omladiny slavící první máj, asi.
    (Klacky, vyhrožování mačetou... Modřiny, nalomená lopatka, tržné rány...)

    Zbytek freefleking daleko od civilizace.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: cela italie ma dovolenou az do 1 tejdne v zari..
    FEEX
    FEEX --- ---
    sardinie supoer, ale jel bych urcite az v zari..
    mist na kempeni na plazy sme vzdynasli dost..
    KOPI
    KOPI --- ---
    ROBOOTEK:
    LESH: Na Korsice jsme byli loni. Můj dědek jí moc nedával, spálený brzdy, výjezdy do hor atd..ale byla to pecka! Diktát od místních taky známe:)

    Na Sardinii chceme dorazit 23.8. to už by mohlo opadat ne?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LESH: korsika je lepsi v tom ze se da stridat vic more + pesi po horach .. na ty sardosce ty hory moc pochozi nejsou.. + teda frantici to tam drzej vic zkratka tzn. nas i parkrat od nekud vyjebali jak z podsiraku tak i od aut a kdyz sme si rozdelali nekde plyn. bombu v horach tak se malem mohli posrat :)) ale jinak je to tam taky nadherny! mozna ze i vic nez na ty sardosce + potkat kravu ve 2,5tis je taky super zazitek.. vcetne chodiciho prosutu! (tak vegetariani do me!!)
    LESH
    LESH --- ---
    ...a co korsika?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOPI: jo jel .. muzu jedine doporucit.
    kazdopadne ale jedine mimo sezonu! jinak to tam v srpnu musi praskat ve svech|!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam