• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    PANPOSPA: Jinak mi poradila Atarka vyhledavat officialni kempiste v estonsku (RMK). Jsou tam pripravene grilly i s drivim. Obcas je na tom miste i chajda na prespani. Kousek pod tallinem podel pobrezi na zapad je jedno vetsi o vikendu okupovane mistnakama, ale v tydnu klid. Muzu jen doporucit a Atarce podekovat. Diky tomu jsme pokecali s fajn mistnakama a vypilo se par vodek :)
    https://www.google.cz/...95272!4d25.013607!3m4!1s0x0:0x1c4220601466344!8m2!3d59.3992729!4d24.2511499

    Potom jeste fajn zapadle misto (i s chatkou) a nedalekym koupanim, voda cerna o raseliny. super koupani.
    https://www.google.cz/...data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0xa5dd3c6c91440088!8m2!3d58.3803667!4d25.196528

    vic si toho z mist nepamatuju, abych je mohl urcit na mape.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    ADIK: a obrovsky kvanta mega hovad! Uz jsem se tesil domu na nase komary.. :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ZELCA: a vyplati se to s dodavkou jet po okreskach?
    Kor jestli mas do 3,5t, znamka stoji par eur...
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    VERCA_ZABA: a je real to nějak projet mimo placený silnice?
    WTG
    WTG --- ---
    VERCA_ZABA: 240€? ;)
    ADIK
    ADIK --- ---
    PANPOSPA: Lotyšsko nádherný lesy a v nich mraky lišek (hub)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZELCA: nás stavěli kvůli mýtu, pokuta velká, bez zaplacení nevrátěj papíry. ale jinak je nezajímalo vůbec nic, do auta nešli.. a to jsme byli hodně podezřelá skupina:))
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZELCA:
    ANTONIN: pohoda jen do té doby než narazíš na kontrolu, já jsem teda větší vomrd než kontroly v rakousku nezažil. Jseš za šupáka a průda, průda, průda...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ZELCA: Rakousko pohoda projeli jsme s kulatákem freekemping týden dovolená a pohoda. Doporučuju krimmelský vodopády+je tam boží udolí.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PANPOSPA: a Talin se mi hodně libil
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PANPOSPA: Kurska kosa
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PANPOSPA: stará cementárna a sídliště z roku 72, jo a jedna samoska :) a nemaj tam pohledy, těžkej provar .)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    ATARKA: a je tam něco k vidění kromě toho super názvu? :)
    TPA PUBLICURINATION: díky, kdyby vás napadly ještě nějaký zajímavý místa, tak dejte vědět
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    Hele jak je to v Rakousku při průjezdu - je to stejný jak v Německu? jakože bát se při kontrole i o kuchyňský nože a nedejbože najít zapomenutou jedničku za postelí? A s kulatym s tou kontrolou spíš počítat? dík
    TPA
    TPA --- ---
    PANPOSPA: Ostrov Saaremaa, - krátery od meteoritů, větrný mlýny, betonový pevnosti se spoustou zbytků munice okolo...
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    PANPOSPA:za me nikde problem s nicim. Zastav kde chces, kempy kde chces, v lotyyšsku bacha vecer na potacejici se ozraly ve skarpach, podle nich se da najit i civilizace :) a rustinu bych nechal doma. Jinak default..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PANPOSPA: hlavně nevynechal kundu, to je zásadní zastávka :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Zdravim, začátkem července se chystáme projet Finsko, Estonsko, Lotyšsko a Litvu... máte někdo prosím nějaké tipy na freefleky nebo zkušenosti z týhle oblasti?
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    LOJZAK: So no entry with truck:( but found 2km away a small clear lake:)
    ADIK
    ADIK --- ---
    LOJZAK: nejen do vody, ale i na louky/lesy kolem ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam