• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    JESTEDMAN: moje chyba ;)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PUBLICURINATION: sory, to nebyla reakce na tebe, já tě jen citoval pro Faekala
    SCREE
    SCREE --- ---
    PUBLICURINATION: ja se taky chystam obytnakem do Slovinska a mam v planu jen free fleky :) slysel jsem ze Chorvati jsou v tomhle drsny, ale o Slovinsku jsem neslysel ze by byl problem nekde zakempovat. Instalnul jsem app iOverlander a je tam nekolik fleku na Slovinsku ke stani zadarmo, tak ted nevim :)

    iOverlander | Find your next destination
    http://ioverlander.com/
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    JESTEDMAN: Ja prave zaslechl, ze slovinci kempovani mimo kempy moc neuznavaj a nechaj si to zaplatit :) O more mi ani tak moc nejde spis hory.. Diky!
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    FAEKAL: Sete - na pobřežní silnici se dá stát v pohodě

    podle tohoto PUBLICURINATION: tam nesmí obytky, to si ale fakt nepamatuju, je to přes deset let, ale místo je pěkný
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    jedu letos do Francie. Nemá prosím někdo aktuální tipy na freekemping podél pobřeží od La Spezia v IT až k Montpellier?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Jinak planujeme slovinsko, tam je to spis na kempy co?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Wild Camping TIPs - spací místa po celém světě
    https://wildcamping.tips/cs/
    MASOO
    MASOO --- ---
    casem to zpracujeme lepe, ale zatim sme byli u piskovny Sekule za slovenskejma hranicema, jak tu nekdo nahazoval...pak diky okolnostem v Blave naproti hradu, nasledne sme si dali nejvetsi bizar v madarskym mestecku omylem primo pred mestskym uradem a ted pred vikendovou party davame relax v kempu, kterej sice neni free, ale za to radne stylove oldskulovej, maj tu termalni bazen a nemaj problem s nakladakem;)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Někdo náké tipy do Tater?
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    BIGHEAD: v Recku jsme byli, kdyz byly vlny a jenom se to prelejva na plazi. Na surf k nicemu...
    Kazdopadne treba ve Vasiliki na Lefkade se da parkovat hned u plaze uplne vsude.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    a jeste doplnim - i v zari tam byly celkem vrazedny teploty pro psa ve vnitrozemi v aute. a 'dalnice' tam jsou krasny, ale skoro bez benzinek
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    NE7RA: Dik
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    NE7RA: Tak to vypada fakt pekne
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PPNEKK: Az skoro na jih, sou tam nejaky spoty tak to vomrknout, tak si dame vedet at se potkame
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BIGHEAD: kam az mate v planu dojet? My vyjizdime taky v zari
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PEEP: Jedem az zari tak snad jich tqm moc nebude, kdyz posles nejaky fleky tak budu rad
    VELADA
    VELADA --- ---
    Na Řecko jsem tu dávala freeflek Chalkidiki. Moc krásný místo.
    PEEP
    PEEP --- ---
    BIGHEAD: objeli jsme cely pelopones - najdu cestovni denik a hodim nejake fleky, ale nevim jestli nebudou plne nemeckych duchodcu s plastakama, protoze my tam byli v dubnu a na 99% mistech sami

    jinak stani u more - vsude jsou cedule zakaz kempeni, ale nikdo nas nevyhazoval, zase nevim jak v sezone..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam