• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: kam jedete v recku?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: do recka berem pruty taky a nepočítám,ze by jsme nekde museli shanet povoleni
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, když jste u těch ryb - vezeme letos sebou poprvé na cesty prut - nevíte, jak je to s rybařením u jezer ve vnitrozemí Bosny a Černé Hory? Pohybují se tam nějací hlídači? Dočetla jsem se, že v Černý Hoře jsou potřeba povolenky, Bosna netuším. (Jinak chceme zkoušet chytat hlavně v Řecku, tam se smí).
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    HONDZIQUE: "Vyhláška se však dotkne všech rybářů, tedy i těch, kteří u vody nepořádek nedělají. A nejen jich, zákaz nocování postihne například i trampy, cykloturisty či ornitology, kteří v přírodě přespávají při pozorování ptactva."

    Mělník zakázal nocovat mimo kempy. Prosadili to rybáři kvůli nepořádku - iDNES.cz
    https://praha.idnes.cz/...ovani-zakaz-kemp-p21-/praha-zpravy.aspx?c=A170330_2315813_praha-zpravy_nub
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    MIK23: to me taky napadlo, ale mas ji? resp. mas s tim zkusenost? protoze na nekterych mistech je to kempovani pres noc zakazano pro vsechny vcetne rybaru, mam ten dojem.. ale nechci fabulovat...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    MIK23: 3: musis platit jeste známku kazdej rok,ted jsem.platil myslim 500
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HONDZIQUE: udělej si rybářský lístek (nemyslím povolenky) za asi 200kč na 3 roky nebo za 500 na deset let. Tím pádem jsi z obliga, protože jsi členem rybářského svazu...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KCE: prachy
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: ja se docela divim, pac tech lidi v cr porad neni tolik jako treba ve francii, kde si zaparkujes vicemene kde chces. a kdyz uz nahodou prijedou cetnici nebo majitel (asi tak jeden pripad ze sta) tak se da v klidu domluvit ze zitra/pozitri odjedes a nenechas bordel..
    ..jestli ten problem nebude spis v mentalite lidi..
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    THEODORT: ceskej rybarskej svaz jen nejvetsi mor poslednich let.. skupuji vodni plochy, daj si tam cedule zakaz kempovani/bivakovani pres noc, aby rybari meli klid na chytani ryb a skvela mistecka, kde jim nikdo nebude stat.. samozrejme se oficialni zastituji bordelem od bivakistu atd...

    v poslednich letech jsme takto prisli o mnoho mist u vodnich ploch (Baraba u Melnika, piskovna u Novych Mlynu apod), kde to bylo cela leta v pohode...ted pruda... a bude jen hur...
    N_I
    N_I --- ---
    THEODORT: civoe to mi rikej, ted jsem na jednom freeflekingu nahodil pytlacku a hned u me byl ze na me vola fizly a uda me na mesto.....rano tam bylo kolem rybnika asi dvacet rybaru....
    /sokolec u vody kde kdysi probihali nejaky tekna - aka,bassys,kmts apod /
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    btw Ceskej rybarskej svaz kazdej rok kupuje alespon jednu vodni plochu v CR a je u ni vzdy volny parking..
    MILANOS
    MILANOS --- ---
    FAEKAL: dikes ;-)
    WERT
    WERT --- ---
    FAEKAL: Taky jsem to zkousel, a ve finale je stejne lepsi jet na blind a zakempit nekde podle citu:)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    MILANOS: nainstaluj si apku park4night.com ,pripadne na webu...kolem jezera je toho vic.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    TOMBRIDER: No to je presne “ bydlikari na cestach” hlavne nekde zanomadit a pujcut si bydlika za 3k na den, na bydlik uz dost alergickej, minule se me nekdo ptal na neco ohledne bydliku tak sem ho slusne vyhlasil
    MILANOS
    MILANOS --- ---
    Zdravím, někdo tip na freeflek pro náklaďák v Německu u Bodamského jezera? Dík moc
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOMBRIDER: a ještě si můžeš cestou odskočit na čapák, no mámo nekup to!
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    STYSSKY: tohle jsem zažil v Polsku na Mazurských jezerech, super freeflek a večer přijela bába z vesnice, dala 1 ruličku hajzlpapíru do kadibudky, co stála o kus dál, a s razítkem v ruce se jala vybírat nějaký poplatek..:)
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    TOMBRIDER: počkej až někde zastavíš a rano na tebe bude klepat bába ať ji dáš 250. ;) Že to je parkování bezkempu
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Btw slovo nomád mi začíná poněkud iritovat...
    Přesouvá se mi do skupiny bydlík...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já se tomu teda nikterak nedivím. Poslední dobu mi příjde že se ohromně zvedla módní vlna obytňáků, dodávek s postelema z palet a nebo Fábií s matrací v kufru. Mno a ti chtějí tu "nomádí" romantiku, nespat v kempech nebo chatkách ale někde jinde a jinak, ale pro některé je spaní někde na divoko dost diskomfortní a nebo se prostě bojí. A tohle je prostě reakce poptávky.... placená nabídka. A tak se tedy může víkend strávit u silnice na návsi za 250 na den :)
    Na rozcestí u rybníka v Nesvačilech | bezKempu.cz
    https://www.bezkempu.cz/detail/51
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam