• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER:
    FOSSIL666:
    MIK23:
    mam naprosto stejne zkusenosti..:(
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TOMBRIDER: Jo, tos vystihl presne. Presne o tomhle jsem se nedavno bavil s bratrankem, kterej chyta a poradaj i zavody atd.. je to smutny, ze ti lidi my teoreticky meli mit vztah k prirode atd.. ale nechaj roztahanej bordel i kdyz majnza prdeli kos na odpadky... vzdycky je to ale hlavne o lidech... zazil a nechapal jsem to samy i u oceanu...smutny...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Paradox je, že největší bordel po sobě nechávají rybáři.
    Hlavně typickej dement, co rybaří a u prdele mu parkuje auto s otevřeným kufrem, je fuk jestli tam je na den a nebo přes noc. Beztak po nich zůstanou plechovky a petky od piva. Konzervy, plastové pytliky. Vnitřnosti ryb a nasráno kolem.
    Zajímavé je, že pokud prijde pěšky, nebo prijede na kole/babetě. Tak po nich nic nezůstane.
    Bydlel jsem několik let u řeky, o rybářích bych mohl vyprávět hodiny...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: to je pěknej okruh! :), my se chceme zdržet v horách v bosně a černé hoře a pak přes Albánii do řecka. No, děti toho snesou kolikrát víc než dospělí (taky si je vezeme), tak myslím, že to dáte!
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: jeste presne nevime kam.az dojedeme. Ja bych byl rad,kdyby jsme pres lefkadu sjeli po pobrezi dolu a pak od athen po pobrezi dojeli na chalkidiky. Ale jednou snama jeste dve auta s lidma co maj deti,tak uvidíme jak to pujde.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HONDZIQUE: já jsem rybář, takže mám. Samozřejmě jsou někde výjimky, to si dělá kazdej lokální svaz dle sebe.
    Tenhe zákaz nocovani bych ale vokecal - zalezl bych do auta, všechno uklidil a prostě parkuju, nenocuju
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: na jih od Pargy a pak Korfu. Vy?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: kam jedete v recku?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    HONDZIQUE: no rekl bych ,ze to moc nehlidaj. Tata ted byl na melniku pres tejden na rybach a zadna kontrola neprobehla. Podobnou vyhlasku ma i Steti. A nikdo nas tam.nikdy nevyhnal....
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    GILLIATT: do recka berem pruty taky a nepočítám,ze by jsme nekde museli shanet povoleni
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, když jste u těch ryb - vezeme letos sebou poprvé na cesty prut - nevíte, jak je to s rybařením u jezer ve vnitrozemí Bosny a Černé Hory? Pohybují se tam nějací hlídači? Dočetla jsem se, že v Černý Hoře jsou potřeba povolenky, Bosna netuším. (Jinak chceme zkoušet chytat hlavně v Řecku, tam se smí).
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    HONDZIQUE: "Vyhláška se však dotkne všech rybářů, tedy i těch, kteří u vody nepořádek nedělají. A nejen jich, zákaz nocování postihne například i trampy, cykloturisty či ornitology, kteří v přírodě přespávají při pozorování ptactva."

    Mělník zakázal nocovat mimo kempy. Prosadili to rybáři kvůli nepořádku - iDNES.cz
    https://praha.idnes.cz/...ovani-zakaz-kemp-p21-/praha-zpravy.aspx?c=A170330_2315813_praha-zpravy_nub
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    MIK23: to me taky napadlo, ale mas ji? resp. mas s tim zkusenost? protoze na nekterych mistech je to kempovani pres noc zakazano pro vsechny vcetne rybaru, mam ten dojem.. ale nechci fabulovat...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    MIK23: 3: musis platit jeste známku kazdej rok,ted jsem.platil myslim 500
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HONDZIQUE: udělej si rybářský lístek (nemyslím povolenky) za asi 200kč na 3 roky nebo za 500 na deset let. Tím pádem jsi z obliga, protože jsi členem rybářského svazu...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KCE: prachy
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: ja se docela divim, pac tech lidi v cr porad neni tolik jako treba ve francii, kde si zaparkujes vicemene kde chces. a kdyz uz nahodou prijedou cetnici nebo majitel (asi tak jeden pripad ze sta) tak se da v klidu domluvit ze zitra/pozitri odjedes a nenechas bordel..
    ..jestli ten problem nebude spis v mentalite lidi..
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    THEODORT: ceskej rybarskej svaz jen nejvetsi mor poslednich let.. skupuji vodni plochy, daj si tam cedule zakaz kempovani/bivakovani pres noc, aby rybari meli klid na chytani ryb a skvela mistecka, kde jim nikdo nebude stat.. samozrejme se oficialni zastituji bordelem od bivakistu atd...

    v poslednich letech jsme takto prisli o mnoho mist u vodnich ploch (Baraba u Melnika, piskovna u Novych Mlynu apod), kde to bylo cela leta v pohode...ted pruda... a bude jen hur...
    N_I
    N_I --- ---
    THEODORT: civoe to mi rikej, ted jsem na jednom freeflekingu nahodil pytlacku a hned u me byl ze na me vola fizly a uda me na mesto.....rano tam bylo kolem rybnika asi dvacet rybaru....
    /sokolec u vody kde kdysi probihali nejaky tekna - aka,bassys,kmts apod /
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    btw Ceskej rybarskej svaz kazdej rok kupuje alespon jednu vodni plochu v CR a je u ni vzdy volny parking..
    MILANOS
    MILANOS --- ---
    FAEKAL: dikes ;-)
    WERT
    WERT --- ---
    FAEKAL: Taky jsem to zkousel, a ve finale je stejne lepsi jet na blind a zakempit nekde podle citu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam