• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    STEVIE: Kdyz jsme tam byli vloni jen na vylete a bylo to normal pres zimu, tak tam obytnaku bylo nekolik a tim myslim velky plastaky a evidentne kempili.. (zimni kabaty na oknech apod..), proste veci, ktery nebudes na auto strkat kdyz nekde parkujes jen na chvili..
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FOSSIL666: byl jsem tam asi před měsícem a myslím že to bylo asi kilo na den max.

    Otázka je jestli by s tím byli ok přes noc. Místo je to super. Kdyžtak pak poreferuj. Tam by mě to taky lákalo s trandakem.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    FEEX: Pripojim se se stejnym dotazem, jestli vse klapne, chcem jet pristi vikend... Sumavu mam prochozenou krizem krazem, ale dodavkou jsem tam zatim nebyl (max u strejdy na zahrade).. btw. jediny co jsem postreh vloni v zime, ze jak je ta vlci rezervace, tak se na parkalu u ni da bejt, ale nevim, jestli je to placeny nebo ne...
    FEEX
    FEEX --- ---
    Obligátní dotaz Šumava ?
    Nejde mi to nj filtrovat , čímž navrhuju dávat do odpovědi s GPS i lokací/oblast
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    DOCTOR23: mozna jo, ale i tak by to bylo par desetikorun.. ale pravda, ze podminky freekempingu to ted teda splnovat nebude)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    HONDZIQUE: Bránov je otevřenej ještě do konce září, takže se bude platit
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEEX: lol
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    FEEX: taboriste branov.... https://mapy.cz/s/35vEa po sezone zcela opusteny a pristupny.. ale neni to primo v lesich...
    DAVO
    DAVO --- ---
    FEEX: byl jsem tam někdy na konci dubna, tak bych řekl že to bude podobný jako teď po sezóně, na každym fleku teda jen jednu noc, ale pokaždý i s ohněm;)
    50.0051653N, 13.9718608E louka u berounky vedle opuštěného zámemí letního tábora
    50.0021972N, 13.8073569E plácek u berounky vedle louky
    RSZ
    RSZ --- ---
    o víkendu je v Míšni vinobraní a pěkný parkování na labský náplavce je free - je potřeba vlastní sklenka na rozlejvaný víno a případně košík pro děti na sběr rozhazovaných sladkostí:)








    MIK23
    MIK23 --- ---
    FEEX: taky si to pletu. Spali jsme tam na dvou vodáckých taboristich. Jedno je veřejně tábořiště Ahoj ve Skryjích a druhé je tady: 49.9591739N, 13.6968069E
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEEX: :D několik míst v lese mezi Lány a Křivoklátem
    LESH
    LESH --- ---
    FEEX: :D tam nevim..
    FEEX
    FEEX --- ---
    Díky za tipy!!
    Akorát sem chtěl napsat Křivoklátsko :)))
    MIK23
    MIK23 --- ---
    LESH: a hned tady vedle 50.4406411N, 14.5811906E výborně vařej. Dohodli jsme se s nimi i na přespání úplně v klidu
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FEEX: 50.4102628N, 14.5706072E. HARASOV. krásná procházka okolo rybníka s lekníny a písčitou pláží naproti v lese, skalní byt, starej hotel opustenej (už se možná opravuje). V sezóně tam něco vybírají, ale když jsme kempili v zadu v rohu, neřešili nás. Dobrá koupacka, ale to teď už asi nehrozí. Tohle místo stojí za to
    LESH
    LESH --- ---
    FEEX: lonsky rijen jsem pres vikend parkoval hned vedle opustenych domu, mimo parkovaci stani..
    50°26'20.647"N 14°34'46.206"E
    Obcas kolem prosel turista, ale nikdo neprudil
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    FEEX: tady primo v lesich... taboriste, ale mimo sezonu je to tam free.. a mozna i o sezonu...) https://mapy.cz/s/35oYI

    DOCTOR23: to je parkoviste k vratence..asi se tam da ale pres den relativne frmol...
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEEX: ted jsem koukal na park4night a nasel peknej flek N 50°28’32.52” E 14°38’56.04”
    50.475700,14.648900
    FEEX
    FEEX --- ---
    Někdo tip na flek u lesa kokorinsko?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam