• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FDM_NACELNIK: mno nenapadlo mě, že budeš komentovat zastavení v odstavnym pruhu, když vezeš tříletou holčičku s prujmem... :D :D tak třebas budeš muset taky jednou frajeřit ;)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    MIK23: myslíš že to nevím .přečti si to pořádně slečna nebo paní si dělá parkoviště s dalnice
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    MIK23: jako na dálnici sem zastavil naposledy někdy před xxlety když mě bouchlo kolo fakt nebudu zastavovat na dálnici.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MIK23: 99% místních id nemají auta, která by přitahovala šmelaře, který si dali tebe..
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FDM_NACELNIK: hele Marty dělal jsi to taky ne? To že se tobě stalo, co se stalo prostě neznamená, že se to musí stát všem nebo že by to byla nějaká frajerina zastavovat na dálnicích, když o možnosti průser ani nevíš? . Srbskem projíždí přes sezónu tisíce aut denně a nic se nestane. 99% místních nemají auta, která by přitahovala problémy tohodle typu.
    Chyba je zastavit na nejfrekventovanejsi benzince na dálnici a spát tam. Protože prostě tam bude vždy nejvíc šmelařů, zlodějů, dealerů a kurev. Bez se podívat v noci na benzinky u nás na Plzeňský dálnici....
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    GILLIATT: zastavovat na dálnici to je velka frajerina když není průser .
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    QWWERTY: Já bych se tedy Srbů ráda zastala, i když netuším, jaká je situace pro vozidla nad 3,5t. Dlouho jsem se Srbsku taky vyhýbala, přišlo mi to drahý, celníci zlý a fronty na hranicích taky. Dneska mi přijde, že fronty se dělaj hlavně u Maďara, u Srbů obvykle hladký. Jako ne moc zdatná řidička oceňuji velmi široké pruhy na dálnicích, možnost zastavit kdekoli na krajnici (to když vezete tříletu holčičku s průjmem:), odpočívadla jsou sice hnusný plný odpadků bez kouska stínu, ale nouzově jsme spali na srbský benzínce kousek od makedonských hranic a úplná pohoda, wifina, i ty toulaví psi byli milí a moc neprudili..).
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SOJKA: tak jsem koukal na google a je to nonstop

    Umístěný špendlík
    Blízko místa Unnamed Road, Kelebija, Srbsko
    https://maps.app.goo.gl/VoGgCdy54P6ATGS99
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    No vidíš spousty zmrdy přechodu jsou jen do 3,5t a máj 7-19
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Náklaďáky jsem tam viděl, jak je to s otviraci dobou netusim
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    U Aradu taky tržnice 21stoleti a obrovska
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    SOJKA: tompq je non stop otevřená?i nad 3,5t?
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Rumunsko po 8letech jak Rakousko teď v bg v horách silnici super ale bg horší než to není to tak rychle jak přes zmrdy i se naučili docela řídit vozidla dle předpisu teda když nepočítám Poláky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Ja jezdim do srbska pres malej prechod Tompa, kousek od subotice, moc to tam nehrotej a jsou tam maly fronty a vestinou zadnej turek.Na madarsky strane jsou hned u prechodu super trznice kde se da levne nakoupit.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ROBOOTEK, PANPOSPA: potvrzuju Srbsko i z pozice neridice a ucastnika prednostne pustenyho zajezdovyho busu ... hodiny straveny na hranicich, zadna civilizace s vodou a obcerstvenim
    srbsko nebrat
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ADIK: u nás je to mýto taky masakr :/ a o dálnicích se nedá ani mluvit.
    Jinak třeba objetí Řecka nás vyšlo na poplatcích něco mezi 4-5tisicema, ale ty dálnice byly opravdu na úrovni.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    _A5_: dvakrát jsme to jeli po okreskach ,protože jsem nevěděli jestli musíme mít krabičku nebo ne. Naposled jseme ,ale koupili známku a projeli celé Maďarsko úplně v pohodě. I policajti na hranicích nám řekli ať si koupíme známku na skupinu D2.Letos koupujeme taky známku. V tom jejich systému se člověk těžko vyzná. Zkrátka to risknem a pokud by nás chytli, tak zaplatíme pokutu....
    ADIK
    ADIK --- ---
    _A5_: mam na mysli rakousko, italii, francii a tem se madari bohuzel priblizuji. nicmene jako temer vsude te nikdo nenuti jet po placeny dalnici, akorat musis mit dost casu :)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ADIK: No me cesta na zapad vysla vzdycky dost levne, co se poplatku tyce. Nemecko - zdarma, Francie - poplatky jen za par kritickych useku, Spanelsko - autovia zdarma, Portugalsko - via verde zdarma:)
    ADIK
    ADIK --- ---
    _A5_: to jsi koukal spravne...je to jak v zapadni evrope
    _A5_
    _A5_ --- ---
    PPNEKK: A jak je to v Madarsku s poplatkama/mytem? Jsem koukal, ze jeden prujezd by vysel skoro na 2000 Kc ...coz je celkem masakr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam