• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    HANZO: Brdy jsou dlouhej pojem /praha az skoro plzen/ kde presnejc ?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nevíte někdo o kempu v blízkosti Brd? Google mlčí
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    KOCOURR: Vyzkoušeno v CHKO Broumovsko a super, za 200 jsme mohli parkovat na louce kde nikdo nebyl a bez vysírání lokálů
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    KOCOURR: airbnb na pozemky, za me nic zajimaveho
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    Ahoj kempaři, jakej máte názor na tuhle službu https://www.bezkempu.cz/ ? Případně zkušenosti pokud jste to už zkoušeli?
    BENDER
    BENDER --- ---
    PPNEKK: Na Berounce taky hafo lidi vcetne karavanu, ktery tam na rybach urcite nebyli. Snad to bude ok, az se otevrou kempy, ale mazec no
    DRFEFEDEBILL
    DRFEFEDEBILL --- ---
    jižní čechy, pěkný místa u hrází rybníků, pěknej camping v podstatě kdekoliv :)
    48.8555894N, 14.7025964E

    Tady, žije chlapík v Liazce, má tam koně, psy, kočky. Je docela přátelskej ale trochu podivín.
    48.8366092N, 14.7647767E
    KCE
    KCE --- ---
    KCE
    KCE --- ---
    ANTONIN: rozhodne!
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: asi je na čase kázat slovo svatý. “Takhle ne kamarádi”
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    NEBIQUE: kousek od tohoto místa je vápenka Lahošť, né tak hezký misto, ale i tak fajn. Stání přímo u vody, i pro větší auťáky ...
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: letos to bude všude stát za vyližprdel..:(
    WERT
    WERT --- ---
    PPNEKK: Lidi jsou verbež...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PPNEKK: tak jsem na prodloužený víkend vzal kamarády na jeden z těchto fleku u Labe. Jezdím tam už několik let, ale ještě jsem neviděl u Labe tolik lidi :D Na to že jsem přijel docela brzo, tak už nebylo skoro kde stát. Nejvíc mě nasral lidi kempujici hned vedle nás! První den si tam udělali ohniště (dpc taky jsme udělali oheň, ale v grilu aby nebyl vypalenej flek) a druhéj den koukám jak nesou odpadní nádrž z hajzlu. Tak si říkám, jsem zvědavěj kam to vylejou a ty buzeranti to vylejou kousek za další kempujici normálně do ke stromu a ještě se smejou jaký to jsou hovna. Čekám, ze nebude trvat dlouho a bude tu podobná vyhláška jako je střelba u Štětí,kde si jako rybář nemůžu vytáhnout gril nebo spát třeba v bivaku.


    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    RSZ: Super, my nakonec jeli jen v sobotu na Paraplicko ale jak se dalo cekat, beznadejne plny, takze jsme to vratili zpet a byli na Kozakove, kde jsme pres noc byli sami jen my a kamos...dost jsem se dovil, kdyz jsme prijeli, tak parkal plnej, dokonce i asi 4 obytny auta roztahany na louce, gril atd.. v podvecer vsichni zabalili a odjeli.. :-)
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: Pevnost vedle je v rekonstrukci, takže děti si s chutí hrály na rumišti navozeném na parkoviště, zatímco dospělí si z cihel vyzdili libový ohniště:)
    Schademu děkuji za tip.


    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Branov byl taky na pohodu. Lidi tady teda celkem hodne, ale prevazne sporadani teckari :)

    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    RSZ: supr, dik za info.. ja na to taky koukal a vypada to fajn.
    RSZ
    RSZ --- ---
    SOJKA: teď jsem přijel a je to vážně pěkný místo s výhledem do kraje
    https://mapy.cz/s/bopehoboka
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    PPNEKK: a nebo přehodit SPZ na IT.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam