• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    navíc komunita ceskejch kemperu v bydlikach a mazlikach kazdy den roste, a za chvíli bude plno úplně vsude
    MIK23
    MIK23 --- ---
    BANANABOY: zaznamenal jsem spíš opačnej efekt a to že lidi který nechali stát auta na fleku free tak tyhle pacienti je přesvědčili že za to můžou mít love. :(
    Takže teď z freefleku placenej flek a přesto ještě víc vytezovanej :(
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Ja tuhle aplikaci vitam, doufam ze to budou vyuzivat lidi, ktery presne nechteji byt v kempu, hledaji misto mimo kempy a radsi si zaplati za klid, nez nekde stat ilegal. Tzn pak by mohlo byt mene lidi na freeflekach a nebudou tak exponovany, jak se to ted deje a nebudou se kurvit.
    KCE
    KCE --- ---
    KOCOURR: me to vetsinou pride jako strasne prepaleny, jako platit za stani na louce bez vody, bez wc a jeste s kdo vi s kolika lidma...to nepatri k mym idealum:)
    cest vyjimkam, ale tam je pak ta cena vetsinou jeste jinde
    HANZO
    HANZO --- ---
    OSIP: díky, to jsem našel, ale nikde jsem tam to kempování neviděl. až teď.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    KOCOURR: ahoj, zrovna včera jsem se vrátil z luk okolo Děčína a super! Nikde nikdo, majitel příjemnej. Lesy a louky kam jen dohlédneš:) Společně s námi tam bylo ještě asi 5 dalších aut, ale tak daleko od nás, že jsme si jich sotva všimli.
    -
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    DOCTOR23: tak pak podej info jestli, jestli to za tu cenu stalo ;)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    HANZO: Pokud jsi nic nevygooglil, tak si myslim ze tam nikde nic neni
    HANZO
    HANZO --- ---
    BANANABOY: no, já bych potřeboval regulérní kemp,nebo aspoň něco s elektrikou. Jedou s námi i karavany, co potřebují připojení.
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    HANZO: U vodni nadrze Záskalská se dalo stat, dole u vytoku.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    KOCOURR: nějaký pozemky drahý, nějaký zajímavý, chystám se vyzkoušet
    HANZO
    HANZO --- ---
    BANANABOY: v rozumný dojezdovy vzdálenosti na Tok
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    HANZO: Brdy jsou dlouhej pojem /praha az skoro plzen/ kde presnejc ?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nevíte někdo o kempu v blízkosti Brd? Google mlčí
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    KOCOURR: Vyzkoušeno v CHKO Broumovsko a super, za 200 jsme mohli parkovat na louce kde nikdo nebyl a bez vysírání lokálů
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    KOCOURR: airbnb na pozemky, za me nic zajimaveho
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    Ahoj kempaři, jakej máte názor na tuhle službu https://www.bezkempu.cz/ ? Případně zkušenosti pokud jste to už zkoušeli?
    BENDER
    BENDER --- ---
    PPNEKK: Na Berounce taky hafo lidi vcetne karavanu, ktery tam na rybach urcite nebyli. Snad to bude ok, az se otevrou kempy, ale mazec no
    DRFEFEDEBILL
    DRFEFEDEBILL --- ---
    jižní čechy, pěkný místa u hrází rybníků, pěknej camping v podstatě kdekoliv :)
    48.8555894N, 14.7025964E

    Tady, žije chlapík v Liazce, má tam koně, psy, kočky. Je docela přátelskej ale trochu podivín.
    48.8366092N, 14.7647767E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam