• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TPA: Ver, ze dusledni jsou a hlavne je unavny, kdyz te budi v noci GNR busenim na auto a resej to, ze tam chrapes.. sepisujes formulare, musis jet ihned pryc ..nehlede na prudu a najezdy ze strany lokalu... me to desne sere, na druhou stranu je to snad i dobre, protoze od kamosu mistnaku vim, ze pres leto to bylo fakt neunosny - mnozstvi lidi, bordel atd...
    TPA
    TPA --- ---
    Je jasný, že lidi tam budou jezdit dál. Uvidíme, jak bude portugalský establishment důsledný ve vybírání pokut.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    začínáme bejt ohroženej druh..:)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    NIMATEK23: :// pekne se nam ty svobody osekavaj.. holt rozmach karavaningu (insta vanlajfu v bydliku) a dusledky nezodpovednejch lidi co se neumej chovat ..chjo
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Holota 8D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN: mládenců rozuměj mladejch ;)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    NIMATEK23: tsipíčo, slušný, jako byla to otázka času. Já jsem tam byl před Vánoci(v algarve) a jelikož mi expres doručení spztek trvalo přes tejden(s Belgie byli za den v Portugalsku ;) tak jsem tam jezdil na kole. A bylo to teda dost zoufalí na některých místech. Všude nasrano ale všude, prochazka plna hoven, toaletaku, a vložek a tamponu, fakt libovost, dodávky plný mládenců Němců a Holanďanu. Samo ze ve svejch dodávkách nemaj hajzli, ale ani ty debilni lopatky tsssivole. Stačí to alespoň zakopat. Ale ne von/vina vyleze z dodávky udělá dvacet kroku protože se boji jít dal a vysere de u cesty ;( . Ten kluk co jsem u nej bydlel říkal ze letos v lete(2020) to bylo neuvěřitelný, úplně všude narvano...ale co, jde o to ze se vůbec neumí chovat. Achjoo
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    SGNLR: nejsou to hory (což je v současnosti možná výhoda) parking by měl být v pohodě, ale jak jsem místní, tak to moc nesleduji, dnes hlásili, že protáhli další tratě kromě základního kolečka, kroužíš kolem kopce, malé to není, ale jde o to jestli chceš sport nebo výlet, na výlet asi někam jinam. https://goo.gl/maps/eCGjDPtRkFfBDweC9 sněhu pokokot
    ADIK
    ADIK --- ---
    Toužim - cesta se v zimě neudržuje, takže tam nikdo neruší :)

    , Útvina, 1793, Karlovy Vary, Czechia
    https://park4night.com/...10/surrounded-by-nature/%C3%9Atvina-1793/czechia/karlovy-vary#.YACcvbOLqCg

    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Zdar vsem. Nenapada vas nejaky misto do hodky a pul kolem Prahy,kde by se dalo o vikendu bezkovat a uzit snih a zaparkovat jednu noc 8m dlouhym nakladakem? Krkonose a podobny "hory" jsou ted totalni karavanovy peklo,ale snih je ted vsude. Dik
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ASIG: těch půjčoven je strašně moc, chce to si sednout a hledat. Levnější bude asi nějaká menší mimopražská se staršími vozy. Některé dávají slevy při půjčení na víc jak 1 týden (dva). Hlavně bych si asi dala pozor na podmínky storna, v případě, že byste to zaplatili a pak se třeba nesmělo vycestovat../někdo z vás onemocněl a tak. Na 14 dní v kuse na léto to chce zarezervovat včas, hlavně ty levnější jsou brzo pryč.
    HANZO
    HANZO --- ---
    ASIG: obytny auto v létě bude drahý. Zvlášť jestli budou ještě zavřený hotely.
    ASIG
    ASIG --- ---
    GILLIATT: No hlavně asi kde si auto půjčit. A za jakou cenu je to rozumýy - máme omezenej rozpočet.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ASIG: a co by te zajimalo? Proste si vyberes auto, kam se vejdete a libi se ti a zarezervujes. Plati se vratna zaloha, obvykle je tam nejaka spoluucast pri poskozeni..auto pak musis vypustit a uklidit, nebo zase platis..je dobry se na vuz zajet predem podivat a vyzkouset..
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Já teda ještě taky k tomu shlukování, které mě fascinuje už leta. Třeba když v metru směr Háje přistoupí do prázdného vagonu na Opatově člověk a sedne si vedle mě...Zřejmě je to pro část populace nějaká přirozená potřeba, nevím. Ty lidi v těch karavanech mají asi větší pocit bezpečí, že znají lidi od vedle a jsou schopni se nějak navzájem pohlídat proti zlodějům. Nebo nevím:) Dodnes ale například nepochopím, když jsme se na liduprázdné pláži koupali a opalovali nahatý (1 rodina, 2 malé děti) a dorazil mladej Bulhar s Bulharkou a rozhodili si deky asi 2 m od nás. A ještě zapli repráček s nějakou příšernou muzikou. No pro to fakt vysvětlení nemám.)

    A at jenom nekecám, tady je ta pláž


    a tady vzpomínka na letní Bosnu
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    RSZ: tohle mě nutila dělat EX že jí to tak naučil děda a táta (oba měly karavan ne obytnák) a že je to bezpečnější (žádný extrem lokace jsme nedávaly ) upřímně odpor jsme nekladl chtěl jsme mít klid ... Takže je to nějakou výchovou ...
    ASIG
    ASIG --- ---
    Ahoj, v létě bysme s partou chtěli na 14 dní do Norska obytňákem. Ten máme v plánu si půjčit - máte nějaký tipy, nebo zkušenosti s půjčením obytňáku? Dík!
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    TOMBRIDER: ja kdyz prijel na stellplatz v drazdanech, tak jsem hned od jedne pani co se chystala asi do opery dostal vynadano, ze moje auto smrdi a at to okamzite chcipnu :D přitom u ten muj motor to je radost ho poslouchat a ze by to smrdelo nevim :D
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    MASOO: Jak jsem psal, je to vzdycky o lidech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam