• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    TPA
    TPA --- ---
    FOSSIL666: Byli jsme tam v únoru a i tak tam bylo na ofiko parkovištích mnoho velkých aut. Nedovedu si představit léto. Celkem portugalce chápu, tak jedna vzpomínková...
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TPA: Ver, ze dusledni jsou a hlavne je unavny, kdyz te budi v noci GNR busenim na auto a resej to, ze tam chrapes.. sepisujes formulare, musis jet ihned pryc ..nehlede na prudu a najezdy ze strany lokalu... me to desne sere, na druhou stranu je to snad i dobre, protoze od kamosu mistnaku vim, ze pres leto to bylo fakt neunosny - mnozstvi lidi, bordel atd...
    TPA
    TPA --- ---
    Je jasný, že lidi tam budou jezdit dál. Uvidíme, jak bude portugalský establishment důsledný ve vybírání pokut.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    začínáme bejt ohroženej druh..:)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    NIMATEK23: :// pekne se nam ty svobody osekavaj.. holt rozmach karavaningu (insta vanlajfu v bydliku) a dusledky nezodpovednejch lidi co se neumej chovat ..chjo
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Holota 8D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN: mládenců rozuměj mladejch ;)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    NIMATEK23: tsipíčo, slušný, jako byla to otázka času. Já jsem tam byl před Vánoci(v algarve) a jelikož mi expres doručení spztek trvalo přes tejden(s Belgie byli za den v Portugalsku ;) tak jsem tam jezdil na kole. A bylo to teda dost zoufalí na některých místech. Všude nasrano ale všude, prochazka plna hoven, toaletaku, a vložek a tamponu, fakt libovost, dodávky plný mládenců Němců a Holanďanu. Samo ze ve svejch dodávkách nemaj hajzli, ale ani ty debilni lopatky tsssivole. Stačí to alespoň zakopat. Ale ne von/vina vyleze z dodávky udělá dvacet kroku protože se boji jít dal a vysere de u cesty ;( . Ten kluk co jsem u nej bydlel říkal ze letos v lete(2020) to bylo neuvěřitelný, úplně všude narvano...ale co, jde o to ze se vůbec neumí chovat. Achjoo
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    SGNLR: nejsou to hory (což je v současnosti možná výhoda) parking by měl být v pohodě, ale jak jsem místní, tak to moc nesleduji, dnes hlásili, že protáhli další tratě kromě základního kolečka, kroužíš kolem kopce, malé to není, ale jde o to jestli chceš sport nebo výlet, na výlet asi někam jinam. https://goo.gl/maps/eCGjDPtRkFfBDweC9 sněhu pokokot
    ADIK
    ADIK --- ---
    Toužim - cesta se v zimě neudržuje, takže tam nikdo neruší :)

    , Útvina, 1793, Karlovy Vary, Czechia
    https://park4night.com/...10/surrounded-by-nature/%C3%9Atvina-1793/czechia/karlovy-vary#.YACcvbOLqCg

    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Zdar vsem. Nenapada vas nejaky misto do hodky a pul kolem Prahy,kde by se dalo o vikendu bezkovat a uzit snih a zaparkovat jednu noc 8m dlouhym nakladakem? Krkonose a podobny "hory" jsou ted totalni karavanovy peklo,ale snih je ted vsude. Dik
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ASIG: těch půjčoven je strašně moc, chce to si sednout a hledat. Levnější bude asi nějaká menší mimopražská se staršími vozy. Některé dávají slevy při půjčení na víc jak 1 týden (dva). Hlavně bych si asi dala pozor na podmínky storna, v případě, že byste to zaplatili a pak se třeba nesmělo vycestovat../někdo z vás onemocněl a tak. Na 14 dní v kuse na léto to chce zarezervovat včas, hlavně ty levnější jsou brzo pryč.
    HANZO
    HANZO --- ---
    ASIG: obytny auto v létě bude drahý. Zvlášť jestli budou ještě zavřený hotely.
    ASIG
    ASIG --- ---
    GILLIATT: No hlavně asi kde si auto půjčit. A za jakou cenu je to rozumýy - máme omezenej rozpočet.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ASIG: a co by te zajimalo? Proste si vyberes auto, kam se vejdete a libi se ti a zarezervujes. Plati se vratna zaloha, obvykle je tam nejaka spoluucast pri poskozeni..auto pak musis vypustit a uklidit, nebo zase platis..je dobry se na vuz zajet predem podivat a vyzkouset..
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Já teda ještě taky k tomu shlukování, které mě fascinuje už leta. Třeba když v metru směr Háje přistoupí do prázdného vagonu na Opatově člověk a sedne si vedle mě...Zřejmě je to pro část populace nějaká přirozená potřeba, nevím. Ty lidi v těch karavanech mají asi větší pocit bezpečí, že znají lidi od vedle a jsou schopni se nějak navzájem pohlídat proti zlodějům. Nebo nevím:) Dodnes ale například nepochopím, když jsme se na liduprázdné pláži koupali a opalovali nahatý (1 rodina, 2 malé děti) a dorazil mladej Bulhar s Bulharkou a rozhodili si deky asi 2 m od nás. A ještě zapli repráček s nějakou příšernou muzikou. No pro to fakt vysvětlení nemám.)

    A at jenom nekecám, tady je ta pláž


    a tady vzpomínka na letní Bosnu
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    RSZ: tohle mě nutila dělat EX že jí to tak naučil děda a táta (oba měly karavan ne obytnák) a že je to bezpečnější (žádný extrem lokace jsme nedávaly ) upřímně odpor jsme nekladl chtěl jsme mít klid ... Takže je to nějakou výchovou ...
    ASIG
    ASIG --- ---
    Ahoj, v létě bysme s partou chtěli na 14 dní do Norska obytňákem. Ten máme v plánu si půjčit - máte nějaký tipy, nebo zkušenosti s půjčením obytňáku? Dík!
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    TOMBRIDER: ja kdyz prijel na stellplatz v drazdanech, tak jsem hned od jedne pani co se chystala asi do opery dostal vynadano, ze moje auto smrdi a at to okamzite chcipnu :D přitom u ten muj motor to je radost ho poslouchat a ze by to smrdelo nevim :D
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    MASOO: Jak jsem psal, je to vzdycky o lidech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam