• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SUR
    SUR --- ---
    Ahoj, vím že jsem tu mimo ale zkusím třeba mě navedete.
    Mám v Barceloně u letiště zaplacené ubytování které nevyužiji. Je to pro čtyři lidi se snídaní, dva pokoje od 25-26.6.
    Stornovat nelze.
    Přenechám za něco.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    KCE: ouuuu :)))
    WERT
    WERT --- ---
    KCE: To je vnuk Věry Pohlové!!!
    VELADA
    VELADA --- ---
    Jsem se včera nějak doklikala sem.. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vandwelling

    Takže holoto, rozlišovat vandwelling a vanlajfing!
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    KCE: Myslím že nejhorší na tom je že lidi těm článkům věří, stejně tak tomu co říkají ve zprávách. Já mám zkušenosti docela jine jelikož taky prodáváme karavan docela za dobre inzeráty máme všude a až po 2 měsících se někdo ozval. Takže si myslím že situace nebude tak vážná, jak píší media.
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    KCE: Myslel jsem, že ‘bydlík’ je v týhle branži nejvíc cringe slovo, ale ‘vanlifista’ je horkej kandidát na prvenství.
    KCE
    KCE --- ---
    dneska me velice pobavilo:

    z diskuze pod clankem
    Boom karavaningu zastihl Česko nepřipravené - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/boom-karavaningu-zastihl-cesko-nepripravene-40363846
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    TATEREZA: Tam se zrovna letos chystáme;)
    MATT
    MATT --- ---
    TATEREZA: po tripu na polský pobřeží se mě děti ptaly, kdy pojedem k tomu _teplýmu_ moři ;))
    MBL409
    MBL409 --- ---
    Tak jsem koukl na mapu a fakt ten čas letí. Asfaltka až tam, velký parkoviště, občerstvení a ta benzínka tam taky tenkrát nebyla. Před lety tam vedla polňačka a ní stálo pár obytňáků. Většina lidí byli místňáci. Nás tam posledně vezl školní autobus, dole ve vesnici mi dělali startér a majitel servisu nám ho stopnul… letí to, letí..
    MBL409
    MBL409 --- ---
    TROX23: jo, časy se mění.. já tam byl naposledy před 12-ti lety :-)
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Mapy Google
    https://www.google.com/maps/place/Nuovo+Messico+Bar+Ristorante/@43.3266065,10.4572116,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x12d5fd4175b27a4f:0xecc49182e91bc37e!8m2!3d43.3266026!4d10.4594003
    tady ma typek super barek, kousek od nej je stellplatz za 10E. toci tam Plzen a ma i zmrzlinu pro psy, je to nakej techak co v livornu zevlim CA, je tam krasnej borovicovej les a freebeach takze koupacka i se psem, byli sme tam nekolikrat
    TROX23
    TROX23 --- ---
    MBL409: S obytnakem sme nikde nezaparkovali, ikdyz psali ze na pohodu, tak na kazdym parkovisti 2m zavora :( nechali sme to na pumpe a sli se tam aspon projit pesky.
    MBL409
    MBL409 --- ---
    DEEJAYY: kdyby jste nechtěli sjet půl Evropy, ale vystačili si s Toskánskem, tam je tam spousty hezkejch míst kde se dá strávit den. Např. u Grosseta volně přístupný termály.

    TROX23
    TROX23 --- ---
    DEEJAYY: myslim, ze se to vztahuje na karavan/obytku mozna i stan vc elektriky, jestli se pripadne doplaci neco lidi navic, nevim. my sme dva pes a vzdycky to stacilo, nikdo po nas nic dlasiho nechtel, nektery kempy to maj treba i do 10.7.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    MBL409: paráda, tohle přesně potřebuji vědět :) díky moc

    TROX23: a stačí jen pro jednoho, nebo jí musíme mít všichni?
    TROX23
    TROX23 --- ---
    DEEJAYY: pisa je od more kousek;) a jestli neznas ACSI kartu tak se na to podivej, stoji asi 500 na rok, mas tam kempy v cely evrope, je to teda mimo sezonni, ale jestli jedes ted tak to stihnes vetsinou ty kempy stojej 12 14 16 18 20 euro
    MBL409
    MBL409 --- ---


    MBL409
    MBL409 --- ---
    DEEJAYY: koupání pěkný na jih od Viareggia. (Pisa cca 25 km) Národní park. Pod přístavem co nejdál na jih a potom lesem cca 15 minut. Italové neradi choděj, tam je pláž celkem volná. Doporučuju nevynechat ve Viareggiu přístav-doky, stavějí tam lodě jak pro šejky, tak vojenský zásahový lodě pro Carabirinieri. Taky je tam na jaře největší evropský karneval a někdy jsou dny otevřených dveří v areálu kde se staví alegorický vozy. Pro děcka určitě zajímavý…
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    TATEREZA: byl jsem taky okruh (Mazury, Vlčí doupě, Gdaňsk, Hell, Leba) a můžu jen doporučit ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam