• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nemáte někdo tip na víkendový flek na půlcesty mezi prahou a mnichovem? trochu větší, kamarád pojede s nějaký ducatem nebo co to má :)

    říkal jsem si možná někde na šumavě v boubíně...?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    OK diky! :) uz sme teda poresili jinak ..ze popojedem nekam k rybnikum ale i tak dobry vedet
    WERT
    WERT --- ---
    ROBOOTEK: Dole urcite. Tam je to zcela v klidu kamos tam kempil asi tejden ve stanu. I nahore jsem videl stan, tam to bude asi vyhrocenejsi.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    WERT: dik.. jakoze i se stanem?
    WERT
    WERT --- ---
    ROBOOTEK: Na Klinovci:) bud nahore nebo dole na parkaci…
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    nekdo pls tip na freeflek v okoli klinovce? ..s moznosti stanu?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Nazdar, rád bych se podělil o jeden dobrej totálně zastrčenej kemp na jihu Čech, v Novodvorských horách.

    Pozice na mapě
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/s/molonagope
    Příjezdovka už je sama o sobě dost dobrodružná. Je to úzká rozbitá asfaltka lesem kdy v půlce má člověk pocit že dozajista zabloudil. Kemp největší oldschool klasika, hospoda kde se čepuje a vaří. Sprchy na žetony a hajzly čisté, co mají svoji slávu už několik desítek let za sebou.. Osazenstvo svérázné, ale takovým tím sympatickým způsobem. Třeba moji snahu se nějak nahlásit či dokonce zaplatit dost bojkotovali, že se to nějak udělá potom, večer, v klidu až bude čas. Hlavně ať si najdu nějaký flek podle sebe a pak přijdu na pivo. Btw. cena za noc byla 270,- (auto, 2 dospělí, 2 děti). Lidí v kempu příjemně akorát že se nikdo netlačil. A my si našli bezva kout daleko od všech. Jak je to samota tak totální ticho. Jen randál od cvrčků a sem tam místních ovce, koně a jedna zvědavá kráva. Jelikož mám osypky z luxusních maxikempů ala Bibione. Tak tohle bylo úplně dokonalý. Určitě tam chci ještě někdy přijet ;)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ATARKA: jo a respirator nema nikdo. Max chirurgicky rousky.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ATARKA: madari, srbove a bulhari taky ne. Rekove maji na benzinkach, obchodacich a obcas s ni nekdo chodi po ulici.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: Rujana to samý, tady neměla respirator ani paní na benzince
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FEEX: kousek od Hřenska je pekny misto u Labe. Tak na dve auta. Sjizdi se tam z toho parkoviste. Vim, ze je to na samem kraji ceskeho svycarska, ale lepsi nez nic :)) https://mapy.cz/s/bazejugazu
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Jezis, tak my resime protokoly a tecku...na vsech hranicich nad nama mavli rukou, nikdo nenosi rousky, v madarskem akvaparku fakt nepozaduji antigen, rekove se podivali na nase doklady vytvorene pred hranici levym okem - stacilo ukazat v mobilu, ani nescrollovali..nejak nas v tom cesku zbytecne vydesili s tim cestovanim.
    FEEX
    FEEX --- ---
    Někdo tipy na místa v českým Švýcarsku ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ANTONIN: nemam cooka. viz foto v MB foru. diky za vsechny tipy, uz jsem zpet doma, pocasi nam do toho hodilo vidle.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Ještě tohle místo:
    54.6420803N, 17.0209908E
    Je to je takový lesní parkovišťátko u silnice, ale v nouzi by se dalo. Jsou tam dvě hromady dřeva a pár místeček, který jsou takový hezký a na první dobrou ze silnice málo viditelný. Málem jsme tam zůstali, ale nakonec jsme jeli dál, každopádně tam byl zapíchlej takovej krásnej Brémič a asi tam zůstat přes noc nebyl problém.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    54°18'54.998"N, 16°12'32.011"E
    My jsme teď byli tři dny tady. Dřív se prý dalo zajet až do toho lesa, ale to parkoviště je skvěle zašitý a na tý točně je i toika, kterou každej den revitalizujou. Do městečka pro cokoliv kousíček. Takhle se jen projde lesíkem pár metrů a moře.

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    V srpnu se chystame do Polska k mori. Chceme projet cele pobrezi. Nemate nejake tipy na freekempig? Neco jsem si vytipoval na mapach a neco malo jsem vyhledal tady v diskuzi, ale treba mate v rukavu nejakej peknej flek na kterej jsem nenarazil:)) diky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ANTONIN: na komine v teplarne
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nevíte někdo o fleku kolem Herlikovic?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam