• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    WERT
    WERT --- ---
    OT:

    je tu sezóna a s tím obligátní otázka všehomíra:

    Lze koupit datovou Simku, fungující v EU? Abych to mohl píchnout do modemu / wifi co mam v aute?

    Konkretne mi jde o Francii, ale kdyz by to fungovalo vsude tak by to bylo fajn.
    Ceska data jsou totalne tragicky. A prijde mi ze jsme v minulem stoleti.

    V Chorvatsku jsem vloni kupoval treba neomezeny internet na X dni, pomerne zadax.
    Coz bylo super.

    Kdyby mel nekdo tip, dejte vedet, diky!!!
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    HAWKEYE:dík, ty Srbové jsou fakt zlatíčka, v Maďarsku beru plnou :D
    HAWKEYE
    HAWKEYE --- ---
    FAEKAL: myslel jsem,že si to nechám pro sebe…pozor na kvalitu nafty. Na dálnici v srbsku jsem u OMV natankoval a málem nedojel zpět domu.
    2ND
    2ND --- ---
    Na Epanomi jsme byli pred par lety. Nejdriv jsme zapadli a pak nam vyflakli na T5 okno a okradli nas, tak jsem ho nejak vytesnil.
    Tady se z toho nakonec vyklubalo fajne misto aka rano je moudrejsi vecera, kde muzes mit markizu a zidlicky ven, s tavernou, kde majitel bude vecer delat ryby, sprchou, hajzlikem a vodou, ktera je snad i pitna :) Jen ten net, ale nic neni perfektni..

    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    2ND: zkus tu špičku pod epanomi mám pocit že ten velkej kemp je opuštěnéj a tam jsou dlouhé prázdné plaze
    2ND
    2ND --- ---
    Jo a pres ty Thessaloniki (jmeno Soluň mi připadne divný..) jsem prejizdel centrem a je neuveritelny jak to mesto v sobotu vypada, ta hlavni silnice co pres ne vede je dlouha asi 15 kilometru a tak narvany mesto lidma uz jsem dluho nevidel. JA uz tam teda byl i na promenade u more, ale ne o vikendu. Bylo to trochu o nervicky to projet, cekal jsem kdo do mne odkud bouchne nebo jestli sejmu nekoho na mopedu, kterych je tam jak komaru na podvecerni plazi... ale kolem poledne jsme byl jeste vcelku cerstvy a pred vjezdem do mesta prozirave zalozil v parku na predmesti obri gyros za 4.3O co mi prodala takova mila duchodkyne v mistnim grilu. Mela strasnou radost ze spolu jakoze mluvime anglicky a ja ji rozumim :)
    2ND
    2ND --- ---
    A uz jezdim podle Waze a Googlu, mapy.cz nejak nepoznavaji rozdil mezi asfatkou, a ujezdenou cestou pres olivovy haj :D
    Stavil jsem se cestou v hrobce Filipa II Makedonskeho, otce Alexandra Velikeho. Zajimave to urcite bylo, ale pro mne to urcite neni nejdulezitejsi muzeum v Recku, jak mi vcera tvrdil Estonsky kamarad. Za tech 100km navic ve vedru, 15 Euracu vstupneho a dojizdeni na camp skoro za tmy to nestalo.
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?dim=646f850e6c3adce7de492c59&x=22.3204090&y=40.4875800&z=17
    Zkouset jsem setrit za dalnici, protoze platim kvuli vejsce kategorii 3, tj stejne jako plny nakladak sterku ale to se uplne nevyplati, Tech odhadem 15 Euro na poplatcich jsem propalil, kdyz jsem zoufale radil v serpentynach :D O tom jak jsou ty okresky deravy a boucha to nemluve.... Do Thessalonik a pres ne mne mapy.cz protahly fakt zdarma, cestou do muzea mne zavedly nekam do pustiny, kde jsem se skoro nemohl otocit
    2ND
    2ND --- ---
    Tak jsem dojel sem https://mapy.cz/s/bocevunada
    Zlatej Ierissos, je tady srovnanejch 5 obytnaku v lajne a je to plny, net jede jen velice zlehka.
    Jel jsem z Tessaloniki mimo dalnici po pobrezi a celá tahle strana pobřeží smerem dolů je víceméně nepoužitelná na freecamp je to tady strašně vydevelopovany. Klidne jsem se na tom puvodnim miste mohl zdrzet jeste tyden. Snad to bude lepsi, ale zacinam mit stihu ze peknej predlouhejch plazi, kde je clovek sam, bude v tehle velke zemi asi tak nekolik...
    CUKI
    CUKI --- ---
    PPNEKK: To je snad nahraný ne? Ty reakce jsou naprosto nesmyslné? Navíc 2x a obojí naprosto divně. Zaujalo mě kolik lidí na takové videa kouká. Informačně velká 0
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ad ty čorky, tak zrovna nedavno tenhle typek natočil nejaky mrdky, když se ho snažily okrást na dalnici ve Španělsku. Nejdřív se mu teda někdo dobejval do karavanu ve Fr a pak ho zastavili typci na dalnici ve Spanelsku. Taková ta klasika, kdy te jeden zatahne do zadu za auto a druhej ti zatím vybere kabinu. Věřím, ze i kdyz třeba vis, ze se to děje, tak te cela situace dokáže zaskočit a to ze ses napálil ti dojde až pozdě😬 video začíná zhruba na 29 minutě https://youtu.be/ax2KN2K_95I

    Tady je teda vtipný,ze si vybrali zrovna youtubera😀
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?x=13.6853214&y=45.0489223&z=16
    Freeflek u moře Chorvatsko Istrie u Rovinj nezkoušel jsem ale x dní tam x menších aut je
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    GILLIATT: taky souhlasím.predtim než se mě to stalo .asi 10x spaní na benzině nebo u silnice v Srbsku bez problemu
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    GILLIATT: a těma opuštěnejma areála jsem asi myslela tohle
    45.828929, 19.628767
    nějaký střední zahradnický školy, v létě tam není ani noha, na přespání v klidu.

    Srbsko, Backa Topola
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    FAEKAL: Já bych Srbsko neviděla tak dramaticky, ale ve velkých městech a na bezínkách se prostě koncentrujou divný lidi, stejně jako v každý jiný zemi.

    Už jsem tady kdysi sdílela - severní Srbsko, Backa Topola
    45.8365589N, 19.6356785E, je tam moc hezkej starej vetrnej mlyn a pekny jezero, ale do rana tam hulakala opila mladez, takze s detma nic moc. Kousek dal je ale peknej park s hristem a nejakyma zviratama a moznosti nacepovat vodu, fajn misto na siestu 45.8586451N, 19.6310907E a v okoli opusteny arealy, kde se da taky prespat.

    sever Severní Makedonie
    Kokino - mírně z cesty, ale klid a stín a ovce a rozhled (byli jsme tam teda po sezoně) 42.262670, 21.937459
    CUKI
    CUKI --- ---
    FDM_NACELNIK: Dobrý možná mít zakrytovanej motor... Ale čím tu jednotku mohli spálit? Předpokládám, že bude chráněná proti přepětí. Protože fyzicky se k tomu přeci nedostane.

    Po zkušenostech s Elche, přemýšlím si zadní kameru napojit na čidlo a nahrávání. A případně doplnit i přední kameru.

    V noci nás někdo 2x zkoušel zaťukal a zmizel. Jenže nevyběhneš ven nahej a než jsem na sebe něco hodil byl pryč. To samé brzy k ránu. Ale poznal, že tam jsme, tak nepoužil nůž. Sousedé dopadly hůř. Jedno auto 4 kola a jedno "jen" dvě.

    Proč to udělali netuším.

    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    FDM_NACELNIK: auto bylo že spoda cele zakrytovane a na parkovišti sem to schodil včetně masky nárazníku svetel abych měl přístup.frajeri nejspíš cumelí a smáli se mě.
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    ADIK: Auto točilo Ducato 2,8jtd.vsehny spojky kabelu sem prošel.z lišty netekla nafta.chteli měnit vysokotlaké čerpadlo bylo 2mesice staré.sliboval diagnostiku neměl.furt jsem u nich stal jelikož jsem tohle znal z internetu.pak že jednotka motoru tak jsme ji vyndali smrdela spálené .propichnul jsem ji sroubovakem a totálně znehodnotil.a říkám že jestli to nepojede z jejich jednotkou vystrčí nás ven a nedostane ani korunu.privezl jednotku zrepasovanou.nacvkla se a auto v pohodě.na podzim toho roku to bylo velké téma internetu a nějak Němec ty me mechaniky natočil palubní kamerou.a ejhle byli to tyhle curaci.a nějaká česká policistka začla organizovat hromadné udání a trestné oznámení jelikož nás bylo asi 30-40 Čechů u 2 band těchto zmrdu.ale nějak je ticho po pěšině
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Tak jste mě přesvědčili. Raději tam chrápat nebudeme. Z domova do Hindu chrámu je to přesně 666 km, takže to bude nejspíš pekelná jízda, ale dá se pak přejet Srbsko najednou a zalomit to až někde v Severní Makedonii. Snad tam budou lidi přívětivější :)
    ADIK
    ADIK --- ---
    FDM_NACELNIK: "zničili jednotku motoru" to řekli nebo vážně udělali? protože to dřív dělali tak, že v noci odpojili kabel od startéru z pod auta, pak nabídli pomoc, odtáhli do servisu, řekli, že odešla řídící jednotka, inkasovali x set euro, připojili kabel a čau.:) bylo ohledně toho vlákno na caravan24. dokonce tam někdo psal, že to na něj taky zkusili, ale jelikož věděl odkud vane vítr, tak si lehnul pod auto, připojil kabel, ukázal fuckoff a jel dál.:)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    MATT: já to zažil myslím 2017 pohodová cesta v červnu do Řecka prázdné silnice žena mě donutila zastavit mám pocit velká jagodina u McDonalda zastavil jsem na fleku u autobusu kam byla namířena kamera.zaznam samozřejmě neexistoval.okolo půlnoci dal 3-4 pivka a šel spát hádka se ženou vypnul jsem palubní kameru a šel do alkovny uraženej víš jak ráno sem mohl být u more začlo chcat jak sviňa.rano brzo vstvacka a auto nic takže rozebiracka a z listy netekla nafta česká asistence že mě nepomůže max odtah po několika hodinách přijde týpek a že mě pomuze a nějak ve zkratce zničili jednotku motoru a bylo to za 700e.a pak se zjistilo že to byli tyhle svině a udělali ročně desítky stovky aut.predemnou tam měli obytnak ze severní makedonie.znam jejich adresu ,je na ně trestné oznámení,hlášeno na fin.policii nedostal jsem eet a stejně i dnes bych jim tam hodil nejradši Molotov.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam