• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ADIK: no očekával jsem, ze to bude naprd,ale třeba teď na zapade mi to pripada v pohode. Algarve bylo složitější. Hodne zákazu stání nebo rovnou značka zákaz vjezdu obytnaku. Značka kolikrat na obou Astranách silnice aby jsi to jako opravdu nepřehlédl :)) co jsem ale koukal, tak kolikrat i v těch zákazech někdo parkoval. Většinou teda menší obytnaky.Ja to nechtel moc pokoušet,tak jsme vždycky našli něco dal od more. Asi jenom v Sagres jsme spali u pevnosti na parkovisiti,kde byl od desíti večer zákaz stání. Stalo nás tam asi dvacet😅 Jak někoho policajti resej jsem videl jenom u Benagilu. Tak je to úplně na picu. Vsichni chtej na jeskyne a na parkoviste obytnakem nesmis😀
    ADIK
    ADIK --- ---
    PPNEKK: jak je to tam ted se zakazem freekempingu? Resi/kontroluje/postihuje to nekdo nebo to toleruji?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    V mobilu mám teď dvě dron fotky freefleku u Nazaré,Portugalsko. Tak se s vámi musím podělit:) Z Portugalska jsem fakt odvarenej a rozhodne ho doporucuju😁 https://mapy.cz/s/gubapaloce

    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    Začátek olympské riviéry, výhled na Olymp.

    KCE
    KCE --- ---
    2ND: no vzhledem k tomu ze kralovna kladne az tisice vajicek denne, tak je to dost marna snaha. radsi si kup ten gel co tu nekdo ukazoval, stoji to par euro a hlavne to opravdu funguje.
    ver mi, mam bohate zkusenosti, probuzeni v posteli plne mravencu included ;)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MERTLAS: za tenhle tip dík, musim zkusit, páč mi žádný jiný pasti nefungovaly. Ale co mi docela spolehlivě fungovalo bylo akutně mravenčí kolonu vygenocidovat klasickym biolit sprayem a nechat tam ty mrtvolky ležet. Nějak ty kurvy nakonec pochopily, že tohle nebude nejlepší místo pro jejich procházky a už se (nějakou dobu) neobjevili. Ale to je nouzový řešení, hmyzí zdechliny nikdo v kuchyni běžně mít nechce.
    2ND
    2ND --- ---
    MERTLAS: to vypadá dobře! až se vrátím do Čech tak s nima skoncuju jednou provždy. zatím je prostě zašlapávám a zamačkávám už jsem killnul tak já 300 mravenců a pořád odněkud lezou. když jsem zjistil že je mám i v posteli tak jsem se fakt naštval....
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KCE: jasne :) ale tohle jsem pouzil jednou a od ty doby mi doma nelezou... teda pokud nekujou nejakou velkou odplatu :D
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    2ND: osvědčila se mi skořice, jak psal Tombrider...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Kdyby jen někdo směr CZ-F "daruji za odvoz" francouzké mravenčí uprchlíky. Může je navrátit do rodné krajiny a nebo si je nechat :-)

    Ale osvědčilo se mi na těch jejich cestičkách zabít pár mravenců a nechat je tam. Pak začnou hledat jiné cestičky.
    KCE
    KCE --- ---
    MERTLAS: jediny, co skutecne funguje. mravence nepodcenovat!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    2ND: Vim, zes rikal, ze nemas chemii ani civilizaci, ale az se do ni dostanes, nebo si to nech poslat, tak tohle je bozi vec.
    Mravenci si to donesou do hnizda a postupne vymrou vcetne kralovny. Je to pro ne sladky zradlo, ale bohuzel smrtici. Staci par kapek k mistu, kde nejvic chodi (vetsinou nejaka dira, kterou si vyzrali) a o ostatni uz se postaraj sami.

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    2ND: Zkus na ně skořici nebo kari koření. Záleží co tobě voní vic.
    Jo a umejt nádobí..
    2ND
    2ND --- ---
    N_I: hmm, kridu nemam, zkusim pentagram fixou :D
    N_I
    N_I --- ---
    někdo mi poudal urban legends že když kolem nich nakreslíš čáry křídou že je nepřelezou...tak najdi křídu a pokresli jí celý auto..:) a pak sleduj co udělaj...

    jednou proběhl i test a zdálo se že když kolem nich uděláš kružnici vážně s tím maj problém..:)
    2ND
    2ND --- ---
    btw: mam auto plny mravencu, nejak tip co s nimi ? nemam zadnou chemii, do civilizace je dost daleko... bydlej svine zrejme v trubklach na topeni a dalisch mistech kam se bez rozdelani auta nedostanu...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Ono je to taky o ženskejch, většina časem strašně zpohodlní a hlavně po dětech... :-( Je to těžký kombinovat s dětmi, pokud nechceš žít třeba jako Mlčochovi, mimo systém co to jde.

    Tedy stáří si můžu představovat kdovíjak, jestli taková bude i realita kdo ví? Vzhledem k čerstvému přírůstku mám dvě dekády čas. Do tý doby, než bude chodit do školy, doufám že žádnou zimu nebudu v CZ, ale pak?
    Až se nebudu muset o nikoho starat, tak vše prodám a budu kočovat až do smrti. Otázkou je jestli bude vlastně kde, protože těch míst rapidně ubývá :-(
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: az budu starej a nemohoucí, tak možná, ale zatím většinou na jednom místě vydrzime max tři dny😀
    ADIK
    ADIK --- ---
    2ND: by te to jednou omrzelo...na to je prave super freekemping, objevovat porad nova takova mista.
    2ND
    2ND --- ---
    bydleni snu.. uz bych nepotreboval ani kemping, ani freefleking

    MATT
    MATT --- ---
    HANZO: Ono to bylo dost dynamicky. Byli jsme tejden v Bosne a pri zpatecni ceste uz to bylo jinak. Ale jak jsem na samoobsluzny pumpe tankoval plnyho transportera po 5 litrech asi nezapomenu ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam