• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    2ND
    2ND --- ---
    PPNEKK: rano jezdi kolem pekar, odpoledne chlapek se zeleninou, mezitim chlapek s kufrem plnym pomerancu. Borovicovej hajek, dve sprchy, dve taverny a jedna kavarna, o kousek dal gyrosarna, 10Km Lidl, 5G net co jede 180mbit, coz jsem jeste nidky nevidel. Musim makat/klikat, sice ne furt, ale taky je to jeden z duvodu, proc tak nechvatam, do duchodu a plne rozvinutymu klidu mam jeste hodne daleko, pani Giliatt jen popichuje...
    More v klidu, lidi v klidu (az na ten fizl terror pred tydnem)... Ale pristich 10 dni nemusim vubec nic, tak to preci jen prozkoumam v okoli cestou po pobrezi, poplatky na dalnicch jsou tu fakt moc, pres 2,7m se plati jak za nalozenej nakladak, asi 4x vic nez osobak, odhaduju cestu zThessaloniki do Aten na min na 120 euro.. A& pres Pelopones bude podobna. I napr most v Patra byl pro mne za 36 euro, tak jsem to vzal trajektem za 11
    Tahle plaz ma v cele delce 60km, je tu opravdu misto pro dost lidi. Za mne zatim jeden z nej 2 fleku v Recku, kde jsem kdy byl
    btw: Letos je v Recku nezvykle chladno, je pres den tak 27 max, touhle dobou uz melo byt tak 35...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: musíš rozvinout klid.. A pan 2ND je už poloviční důchodce, snad ještě letos nezarostl do židličky.)
    Já si to taky nedovedla představit, ale když je na místě zdroj vody a stín, tak už dovedu.)
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    PPNEKK: Včera výlet na medúzu-nejlepší pláž Peloponésu, zítra ráno Olympia. V pátek chystáme přesun na Salati. Vysílač nad pláží, sprcha, pláž lemovaná oleadry, Francouzi zde zapouštějí kořeny.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: kurna jak to děláte, ze vydrzite dva ,tři týdny na jednom fleku u more? Ja si to nedokážu představit😅 my teď jedem třetí měsíc a myslím,ze nejdéle jsme byli na miste 4 noci😁 výlet,koupacka,prozkoumat okoli a uz koukám po volantu😁
    2ND
    2ND --- ---
    SROLUJTO: mne tu zrejme v Glenovi najdete dalsi dva az tri tydny. a pak dalsi dva tri s rodinou. jsem spokojený a dál už nehledám tuhle sezónu. :)
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    Krásný freecamp, místa pod borovicemi, 2x sprcha, ráno dovoz pečiva, nebo dovoz gyrosu až pod nos:) pláž mělká, písečná, sem tam oblázky. Místo není ani na P4N. Až na ten poser ohledně jointu a fízlů, je to flek na celé léto, les a pláž absolutně bez odpadků. Ochránci momentálně hledají každý den hnízda, invaze malých Karet začne v půli srpna dle datumu na cedulkách. Je to druhá pláž směr na jih od Patry. Přesné souřadnice pošlu do pošty.

    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Tak v tuhle dobu už bude většina Čechů zpátky ne? Teď to bude IMHO lepší ve Skandinavii :-D
    I když i tam se dají zažít šílený vedra. Na druhou stranu není problém jít na výlet ve dvě ráno a přes den se schovávat ve stínu u řeky.
    BODY
    BODY --- ---
    PPNEKK: Lonska
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BODY: to je teď aktuální fotka?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    RSZ: treba přijel když byl odliv :)) co si pamatuju, tak dal od břehu se moc jet nedalo. My tam teda tenkrát stali taky kus od břehu. 😅

    BODY
    BODY --- ---
    RSZ: Zrovna tady ale takhle stojej vsichni, mistnaci i cizaci. Okraj plaze moc pouzitelnej neni.

    BAHNO
    BAHNO --- ---
    RSZ: Ok, rozumim, diky :0)
    RSZ
    RSZ --- ---
    BAHNO: protože kdyby někdo přijel tam, kde se koupu já a postavil tam 5m od vody náklaďák, budu si říkat že je vůl.. a to si nejspíš řekne lokál i tady (jasný, je to "pustý" pobřeží, ale stejně). Furt to je náklaďák a trochu respektu a pokory by neškodilo, a hodit to třeba na okraj pláže.
    BAHNO
    BAHNO --- ---
    RSZ: Proc? Mysleno zcela vazne, budu rad za konstruktivni odpoved. Nenapada me, co je na tom spatne a proto si to rad necham vysvetlit. NEchci byt za curaka, kdybych to nekdy v budoucnu udelal :0)
    A pro zajimavost prikladam fotku z plaze v Texasu, otevreny pro auta, kde normalne plati pravidla silnicniho provozu :0)


    ENEMY8194
    ENEMY8194 --- ---
    FAEKAL: Super,díky..
    RSZ
    RSZ --- ---
    FAEKAL: musím říct, že tohle parkování 5m od vody s náklaďákem mi přijde až trochu čůrácký
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    ENEMY8194: jj tam jsme se pak přesunuli a jsme tady už druhý den. Na trávě cca 10 obytňáků, na písku přes noc jeden viz foto. Právě to tady balíme a jedeme víc na jih...
    ENEMY8194
    ENEMY8194 --- ---
    FAEKAL: Nebyl jsi se podívat o 500 metrů dál na pláži kolik tam je aut?
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Jsme na freefleku kousek od Vlorë. 40°31'18.690"N, 19°23'17.202"E .
    Nakonec jsem to vzal přes celý Srbsko, pak Makedonie a u Ohridu přes Albánskou hranici. Cesta úplně na pohodu. Srbsko jsem projel na jeden zátah a všichni Srbové včetně celníků sympatický lidi:)
    Žádná pruda nikde.
    Největší idioti po cestě Maďaři a jejich ojebávací státní systém dálničních kuponů, který stojí oficiálně v přepočtu na Eura ještě asi o 3 kila víc:((
    Čecha jsem zatím nepotkal, ale předpokládám že se všichni válej někde dole u Ksamilu, kam taky míříme:)

    ADIK
    ADIK --- ---
    TOMBRIDER: me taky zarazilo. Pry se to resi na nejakem foru, asi caravan24, ze za to nekdo dostal pokutu v nemecku
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    2ND: Popel na mou hlavu.
    2ND
    2ND --- ---
    Tak jsme se potkali na plazi a id SROLUJTO, on to sroloval, odpalil, v tu chvili jeli kolem fizlove, ucitili to, obratili nam auta na ruby, vzali hulo a mne jeste teleskop a uz jsme tri hodiny na mistni policejni stanici
    Otisly, fotky, overovani identity v cesku. Mazec experience. , ja uz mel pocit chvilema, ze se nudim.:) Taktak ze mne nechali zamknout auto....
    S nama je tu rakusak, kteryho zbalili za CBD, co si tu koupil v obchode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam