• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KCE: tak ty v tom autě bydlíš. To je jinej level😁
    KCE
    KCE --- ---
    my klidne nekde parkujem 2-3 mesice kdyz je dobry misto :))
    skutr resi okoli v radiusu cca 100km, klidne bych nekde zustal i dyl, kdyz neni moc vedro nebo moc zima ;)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: musíš rozvinout klid.. A pan 2ND je už poloviční důchodce, snad ještě letos nezarostl do židličky.)
    Já si to taky nedovedla představit, ale když je na místě zdroj vody a stín, tak už dovedu.)
    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Já si tedy fotím místa už jen kvůli oživení vzpomínek když hledám něco z minulých cest, ale ne vždy na to nezapomenu :-)
    a taky abych zachytil to místo v daném čase, kdž ho pak vidíš po 20ti letech je to zajímavé srovnání.
    Jednou z toho udělám nějakou koláž, už jich budu mít určitě přes tisícovku, jen za posledních pár let.
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    PPNEKK: Včera výlet na medúzu-nejlepší pláž Peloponésu, zítra ráno Olympia. V pátek chystáme přesun na Salati. Vysílač nad pláží, sprcha, pláž lemovaná oleadry, Francouzi zde zapouštějí kořeny.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Dneska jsme se o tom ráno taky bavili. Mě stačí tak 2max3 dny a noci na jednom místě a žena by tam ráda byla třeba týden. To si už taky neumím představit. Ale šmírovali jsme tam tu nejmladší generaci, oni třeba přijedou, vytáhnou židličky, vyfotí se na místě a pak třeba 2 hodiny jen sedí oba s mobilem v ruce. Na tom fleku u Vlorë jsme se celkem bavili, protože bylo total vedro, supr voda, vlny akorát a ty lidi kousek od nás se třeba vůbec nevykoupali, seděli tam na židličkách, pak se najedli, vyfotili, sbalili a vypadli pryč.:o)Já si taky rád udělám pár fotek, ale jinak bych ten mobil nejraději zahodil.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: kurna jak to děláte, ze vydrzite dva ,tři týdny na jednom fleku u more? Ja si to nedokážu představit😅 my teď jedem třetí měsíc a myslím,ze nejdéle jsme byli na miste 4 noci😁 výlet,koupacka,prozkoumat okoli a uz koukám po volantu😁
    2ND
    2ND --- ---
    SROLUJTO: mne tu zrejme v Glenovi najdete dalsi dva az tri tydny. a pak dalsi dva tri s rodinou. jsem spokojený a dál už nehledám tuhle sezónu. :)
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    Krásný freecamp, místa pod borovicemi, 2x sprcha, ráno dovoz pečiva, nebo dovoz gyrosu až pod nos:) pláž mělká, písečná, sem tam oblázky. Místo není ani na P4N. Až na ten poser ohledně jointu a fízlů, je to flek na celé léto, les a pláž absolutně bez odpadků. Ochránci momentálně hledají každý den hnízda, invaze malých Karet začne v půli srpna dle datumu na cedulkách. Je to druhá pláž směr na jih od Patry. Přesné souřadnice pošlu do pošty.

    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Tak v tuhle dobu už bude většina Čechů zpátky ne? Teď to bude IMHO lepší ve Skandinavii :-D
    I když i tam se dají zažít šílený vedra. Na druhou stranu není problém jít na výlet ve dvě ráno a přes den se schovávat ve stínu u řeky.
    BODY
    BODY --- ---
    PPNEKK: Lonska
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BODY: to je teď aktuální fotka?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    RSZ: treba přijel když byl odliv :)) co si pamatuju, tak dal od břehu se moc jet nedalo. My tam teda tenkrát stali taky kus od břehu. 😅

    BODY
    BODY --- ---
    RSZ: Zrovna tady ale takhle stojej vsichni, mistnaci i cizaci. Okraj plaze moc pouzitelnej neni.

    BAHNO
    BAHNO --- ---
    RSZ: Ok, rozumim, diky :0)
    RSZ
    RSZ --- ---
    BAHNO: protože kdyby někdo přijel tam, kde se koupu já a postavil tam 5m od vody náklaďák, budu si říkat že je vůl.. a to si nejspíš řekne lokál i tady (jasný, je to "pustý" pobřeží, ale stejně). Furt to je náklaďák a trochu respektu a pokory by neškodilo, a hodit to třeba na okraj pláže.
    BAHNO
    BAHNO --- ---
    RSZ: Proc? Mysleno zcela vazne, budu rad za konstruktivni odpoved. Nenapada me, co je na tom spatne a proto si to rad necham vysvetlit. NEchci byt za curaka, kdybych to nekdy v budoucnu udelal :0)
    A pro zajimavost prikladam fotku z plaze v Texasu, otevreny pro auta, kde normalne plati pravidla silnicniho provozu :0)


    ENEMY8194
    ENEMY8194 --- ---
    FAEKAL: Super,díky..
    RSZ
    RSZ --- ---
    FAEKAL: musím říct, že tohle parkování 5m od vody s náklaďákem mi přijde až trochu čůrácký
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam