• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: jako jo,je třeba z nich mít respekt, ale vybírat si zemi na základě medvědů slyším prvně:) jako to nemyslím nějak posměvačně
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Hlavně medvědí na tebe serou. Jako zažil jsem v RO , jak šel vybírat popelnicu. Medvěd na vás jen tak nezaútočí jen kvůli tomu, že ležite na matraci a pijete škopek. Jediný co, tak si dát jídlo, nebo nějaké výrazné jídlo, někde bokem do igelitky.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Nebyl sem v Bosně, ale ze zbytku Balkánu mi to v horách nejvíc free a v klidu přišlo v Albánii, pak Makedonie, Rumunsko a Černá hora tak nastejno.. v Bulharsku sem šel na procházku, omylem vlezl někomu na pozemek a pak mě po 4km dojel týpek v jeepu proč sem mu tam lezl:) tam si to celkově docela hlídaj mi přijde
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    MARASAN: Medvědi jsou i v Bosně a v Černý Hoře budou taky. V Rumunsku k tomu divoký psi a v Bosně občas miny..No a přidej k tomu zmije, divoký prasata a cigáňata.)
    Zlatý medvědi:)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    ADIK: I v Albánii jsou medvědi, zatím jsem naštěstí nepotkal.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    MARASAN: jako nevim co to je za auto atd, ale obecně se jezdí do RO řadit na 4kolky cesta necesta...jinak jsou samozřejmě ok jako všude jinde
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SDN33: Pujcuju od znamyho. Jak jsou mistni nasrani? Je to o fous dal a rek bych, ze v RO je proste hafo medvedu. Nebo lidi nejsou v Rumunsku ok?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    MARASAN: kde to půjčujes? Na off road je RO super, ale místní jsou nasrani, osobně to tak neuznávám
    ADIK
    ADIK --- ---
    MARASAN: Albanie ;)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Mam zas pujcenej obytnej off-road Amarok. Premyslim, jestli vetsi pohodu zaziju v horach Rumunska anebo v horach Bosny a MonteNegra. Jde mi o spani v aute mimo kempy, vyhledy, polnacky a lesni cesty bez problemu, ohen venku, uvitam reky a jezera a hlavne klid (od lidi).

    Vim, ze medvedi v Rumunskou jsou a to dost, v Bosne to tak spatny neni, nebo je?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    RSZ: u přehrady je nejake nové stání pro obytnaky,ale jestli je to tam pěkný netuším :) https://www.plzen.cz/pet-novych-stani-pro-karavany-vybudoval-centralni-obvod-u-prehrady-ceske-udoli
    RSZ
    RSZ --- ---
    Plz něco v Plzni, poblíž MHD, řekněme směr Bolevec?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Sparta nuda ale Mystra stoji za navstevu
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/1d2DR2eBAP4SXnLp9?g_st=ic
    2ND
    2ND --- ---
    PANPOSPA: stoji Sparta za navstevu, premyslim o ni?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Doporučíte někdo nějaký klidný fleky u vody (klidně jen potok), kde je stín, i o prázdninách samota a dá se tam hodit k dodávce i stan?

    Ideálně na sever od Prahy, ale není podmínkou.

    Napadá mě pár míst, ale nechci aby to tam vypadalo jako v kempu... A mělo by být kolem co vidět.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Ja jel náklaďákem, jeli sme celý Řecko dokola, co si pamatuju tak sem platil jen ten most a pár úseků - kolem Larisy, u Tureckejch hranic, u Athén a před Bulharskejma hranicema, tunel u Lefkady.. jinak se to dalo všechno objet, ale třeba cesta Kalamata-Sparta byla hardcore převýšení zakončenej tunelem cca 3.6m, kterej vůbec nebyl značenej dopředu.. nechtěl bych tam dojet kamionem.. to bych příště radši objel po dálnici, ale zase bych přišel o ty panoramata:)
    2ND
    2ND --- ---
    PANPOSPA: A platils kategorii 3 ? Ja mam alkovnu..
    Okresky jsou ovsem většinou přes hory :) takze radis 2-3-2-3 do zblbnuti ...
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Ten most v Patře je přestřelenej, ale jinak mi ty dálnice nepřišly tak drahý jako třeba Itálie nebo Francie.. Řecko je stejně spíš o tom, že tam nespěcháš a jedeš okresky
    2ND
    2ND --- ---
    FAEKAL: ale z Thessaloniki na Peloponés se to dá vcelku v pohodě objet zdarma
    2ND
    2ND --- ---
    objevili jsme další rozměr této pláže ožrali jsme se našli jsme plakát na dovoz a vypadá to že nám 7.30 euro přivezou tři gyrosy do 30 minut od nos :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam