• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    RSZ
    RSZ --- ---
    Plz něco v Plzni, poblíž MHD, řekněme směr Bolevec?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Sparta nuda ale Mystra stoji za navstevu
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/1d2DR2eBAP4SXnLp9?g_st=ic
    2ND
    2ND --- ---
    PANPOSPA: stoji Sparta za navstevu, premyslim o ni?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Doporučíte někdo nějaký klidný fleky u vody (klidně jen potok), kde je stín, i o prázdninách samota a dá se tam hodit k dodávce i stan?

    Ideálně na sever od Prahy, ale není podmínkou.

    Napadá mě pár míst, ale nechci aby to tam vypadalo jako v kempu... A mělo by být kolem co vidět.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Ja jel náklaďákem, jeli sme celý Řecko dokola, co si pamatuju tak sem platil jen ten most a pár úseků - kolem Larisy, u Tureckejch hranic, u Athén a před Bulharskejma hranicema, tunel u Lefkady.. jinak se to dalo všechno objet, ale třeba cesta Kalamata-Sparta byla hardcore převýšení zakončenej tunelem cca 3.6m, kterej vůbec nebyl značenej dopředu.. nechtěl bych tam dojet kamionem.. to bych příště radši objel po dálnici, ale zase bych přišel o ty panoramata:)
    2ND
    2ND --- ---
    PANPOSPA: A platils kategorii 3 ? Ja mam alkovnu..
    Okresky jsou ovsem většinou přes hory :) takze radis 2-3-2-3 do zblbnuti ...
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Ten most v Patře je přestřelenej, ale jinak mi ty dálnice nepřišly tak drahý jako třeba Itálie nebo Francie.. Řecko je stejně spíš o tom, že tam nespěcháš a jedeš okresky
    2ND
    2ND --- ---
    FAEKAL: ale z Thessaloniki na Peloponés se to dá vcelku v pohodě objet zdarma
    2ND
    2ND --- ---
    objevili jsme další rozměr této pláže ožrali jsme se našli jsme plakát na dovoz a vypadá to že nám 7.30 euro přivezou tři gyrosy do 30 minut od nos :)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    2ND: Tak to je masakr ty poplatky, jsem nakonec rád, že jsem to v Makedonii stočil na Ohrid a ne na Thessaloniki. Co jsem slyšel, tak ty silnice v Řecku jsou letos vůbec ve špatným stavu. Albánie naopak překvapila, všichni strašili jak jsou ty cesty zlý a mě to zatím přijde lepší než doma.
    2ND
    2ND --- ---
    Pomerance - valej se tu casto na zemi a hnijou, jak jsou je mistni lini sbirat, v obchodaku kilo za euro. Ovsem ty rovnou ze stromu jsou bozska mana, clovek ma chut to sezrat i s kurou :D
    2ND
    2ND --- ---
    PPNEKK: rano jezdi kolem pekar, odpoledne chlapek se zeleninou, mezitim chlapek s kufrem plnym pomerancu. Borovicovej hajek, dve sprchy, dve taverny a jedna kavarna, o kousek dal gyrosarna, 10Km Lidl, 5G net co jede 180mbit, coz jsem jeste nidky nevidel. Musim makat/klikat, sice ne furt, ale taky je to jeden z duvodu, proc tak nechvatam, do duchodu a plne rozvinutymu klidu mam jeste hodne daleko, pani Giliatt jen popichuje...
    More v klidu, lidi v klidu (az na ten fizl terror pred tydnem)... Ale pristich 10 dni nemusim vubec nic, tak to preci jen prozkoumam v okoli cestou po pobrezi, poplatky na dalnicch jsou tu fakt moc, pres 2,7m se plati jak za nalozenej nakladak, asi 4x vic nez osobak, odhaduju cestu zThessaloniki do Aten na min na 120 euro.. A& pres Pelopones bude podobna. I napr most v Patra byl pro mne za 36 euro, tak jsem to vzal trajektem za 11
    Tahle plaz ma v cele delce 60km, je tu opravdu misto pro dost lidi. Za mne zatim jeden z nej 2 fleku v Recku, kde jsem kdy byl
    btw: Letos je v Recku nezvykle chladno, je pres den tak 27 max, touhle dobou uz melo byt tak 35...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    prosím vás, nějaký aktuální tip na Berlín? nejlépe na Učku, ať se svezeme sockou do centra.
    Díky
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KCE: tak ty v tom autě bydlíš. To je jinej level😁
    KCE
    KCE --- ---
    my klidne nekde parkujem 2-3 mesice kdyz je dobry misto :))
    skutr resi okoli v radiusu cca 100km, klidne bych nekde zustal i dyl, kdyz neni moc vedro nebo moc zima ;)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PPNEKK: musíš rozvinout klid.. A pan 2ND je už poloviční důchodce, snad ještě letos nezarostl do židličky.)
    Já si to taky nedovedla představit, ale když je na místě zdroj vody a stín, tak už dovedu.)
    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Já si tedy fotím místa už jen kvůli oživení vzpomínek když hledám něco z minulých cest, ale ne vždy na to nezapomenu :-)
    a taky abych zachytil to místo v daném čase, kdž ho pak vidíš po 20ti letech je to zajímavé srovnání.
    Jednou z toho udělám nějakou koláž, už jich budu mít určitě přes tisícovku, jen za posledních pár let.
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    PPNEKK: Včera výlet na medúzu-nejlepší pláž Peloponésu, zítra ráno Olympia. V pátek chystáme přesun na Salati. Vysílač nad pláží, sprcha, pláž lemovaná oleadry, Francouzi zde zapouštějí kořeny.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Dneska jsme se o tom ráno taky bavili. Mě stačí tak 2max3 dny a noci na jednom místě a žena by tam ráda byla třeba týden. To si už taky neumím představit. Ale šmírovali jsme tam tu nejmladší generaci, oni třeba přijedou, vytáhnou židličky, vyfotí se na místě a pak třeba 2 hodiny jen sedí oba s mobilem v ruce. Na tom fleku u Vlorë jsme se celkem bavili, protože bylo total vedro, supr voda, vlny akorát a ty lidi kousek od nás se třeba vůbec nevykoupali, seděli tam na židličkách, pak se najedli, vyfotili, sbalili a vypadli pryč.:o)Já si taky rád udělám pár fotek, ale jinak bych ten mobil nejraději zahodil.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: kurna jak to děláte, ze vydrzite dva ,tři týdny na jednom fleku u more? Ja si to nedokážu představit😅 my teď jedem třetí měsíc a myslím,ze nejdéle jsme byli na miste 4 noci😁 výlet,koupacka,prozkoumat okoli a uz koukám po volantu😁
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam