• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    2ND
    2ND --- ---
    PPNEKK: to je jen takovej muj dojem,,,
    btw chlapek rikal, ze jedina elektronika v jeho aute je cyklovac steracu :) Kdyby u toho nebyl nahej, tak jsem s nim pokecal vic... po60ce, uz bys mel bejt nahej jen na plazi, ne se producirovat i pres dalsich 10 kempicich aut
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    2ND: jakto ze ne nijak příjemní? Ze by snad byli unavení a nasrani z cesty tou jejich dvanacettroskou?😂
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ADIK: tam to o víkendu bylo taky narvany, ale jen osobakama. Uvidíme příští rok, třeba zkusime:)
    2ND
    2ND --- ---
    Body za kreativitu !


    Body za odvahu, Cesi, nijak prijemni lide ovsem, vim, proc se krajanum vyhybam obvykle.,..
    ADIK
    ADIK --- ---
    VERCA_ZABA: hned vedle je o neco klidnejsi a min vytizenej parkplatz, pravdepodobne diky absenci stanku :)
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/jzusvvDQqsGCsCZ6A
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ještě jednou Rujána
    Stellplatz na jihovýhodě ostrova zde: 54.29721481689668, 13.712816730305038
    Rovina, posekaná tráva, výlevka na WC, je tam bistro Imbiss Franz s nápoji, rybími specialitami, smaženými věcmi apod. Platí se 12 euro/24 hodin v automatu. Hned vedle silnice cyklostezka a za ní už duna a dlouhá písečná pláž. My jeli původně jen na 2 noci, nakonec jsme zůstali 4, dětem se ten plácek líbil na blbnutí (sami dva bychom tam tak dlouho určitě nebyli). Ve všední nás tam bylo asi 5 aut, o víkendu pak najelo to, co je na fotce, ale dalo se to.

    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    2ND: Ještě chybí foto houbiček co ti rostou pod vypustí vody do pondělí to bude kvalitní kolonie;) Jinak to místo je ideální pro lidí co mají pojízdné domovy a hledají skvělý flek na pár měsíců, hlavní zábava vypukne cca za měsíc až malé želvy začnou vylízat z hnízda. A používej mapy od Google a letecké mapy a recenze, na vodopád měly být 2 cesty od vykopávek to mělo být ok. Na Elea beach jsem určitě nebyl na posled. Cesta do termálních pramenů a koupel mezí želvami je v pohodě žádné hory. https://maps.app.goo.gl/MEQZr7DvmgPMoaXZ9 Zde ještě tip na flek pod Olympem u kostela voda a sprcha, před kostelem do práva po cca 400m pěkné fleky u moře ale pláž plná řas a odpadů poté bez mýta po E65 až na Peloponés. Doporučuji vzít děti a užívat líhnutí malých Karet, místa jsou označena daty. Místa v lese je hromada
    2ND
    2ND --- ---
    Pokud mate nekdo tip na zakempeni od Kalamata smer Atheny, tj druhy a treti Pelopones prst, kde funguje internet a idelane je voda, nejidealneji jsou lidi na plazi nekde v rohu nazi, uvitam ho velmi.
    Od pondeli se zacnu pomalu posouvat smer Ateny, kde musim byt 21.7. ale zaroven budu taky muset byt online a v pohotovosti.. takze pres hory to nevidim a ani se mi moc nechce.. je to umorne. Teda, pres hory je to to v tehle zemi vzdycky, kor kdyz clovek setri za dalnici... ale zalezi jak moc :)
    2ND
    2ND --- ---
    Tak jsem trochu pojezdil okolo, pri ceste za vodopady se mi malem rozpadlo auto a mel jsem problem vyject asi 20% stoupani. Timto zkoumani okoli zase koncim. Jedinym ukolem je potkat se s Rekem, kterymu jsem 80 km odtutd odevzdal plynovou bomobu na naplneni. NA beniznce by mi to udelali taky, ale chteli po mne adapter z bomby na LPG pistoli, ja mam jen z cesky na reckou bombozavit.
    Takze jsem se vratil na Elea beach, zabral strategicke misto pred vikendem a uspesne stridam more, zidlicku a hamaku :)
    Jinak je tu spousta housti ve kterych bydli zajimavi lide, jako treba particka mistnich psyckaru :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    SDN33: Přesně krom pár míst mimo Evropu, jsem potkal zaručeně nejvíc medvědů na Slovensku. A to nejen v tom bezlesí po vichřici pod Tatrami, ale i hodně v Pováží, v Slovenském Ráji, ...
    V Rumusku jsem potkal medvěda třeba cca jednou za dva dny. Na Slovensku klidně i více než 2 za jeden den. Navíc jsou dost zdomestikovaní a jejich svět je popelnice.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    VERCA_ZABA: tak jako upozornění na medvědy nemáš ani na Slovensku, natož někde na Balkáně (kam teda počítám i Slovensko:)) )
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    Rujána

    Jen aktualizace infa, co je zde už z dřívějška. Mezi městy Glowe a Juliusruth je stále 5 parkplatzu, stále 5 euro na 24hod, automat bere jen mince. První dvě místa bez omezení, třetí a čtvrtý omezeno do 3,5t a páté jen pro držitele nějaký parkovací karty
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    Drážďany

    Pokud by se někomu stalo jako nám, že pojede na jistotu zaparkovat na parking k mostu a ejhle, kvůli koncertu úplně plno, tak tady jsme to zapichli a nebyli sami. Není tam žádný zákaz, hned u toho je louka na procházku a je tam taky konečná tramvaje

    Friedrichstadt
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/Ye1bpyedjCXNnNmd8
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    v sobotu pojedeme kodan-praha. nejaky tip na pekne misto na pul cesty? diky!
    2ND
    2ND --- ---
    jeste teda zmije ruzkata, ala poskok, te jsem.se.v Bosne kapku.bal.. had, ktery vyskoci a kousne te nekam vys.. videl jsem vypalenou louku s dirama po jejich hnizdech
    2ND
    2ND --- ---
    VERCA_ZABA: tak my jsme třeba viděli odminovací komando, takže jsem si daval pozor asi jenom na miny ?
    Široká tradice alkoholismu v Bosně mě vždycky imponovala .)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MARASAN: projeli jsme Bosnu i přes hory a medvědy nepotkali, ani žádný ukazatele/upozornění, že by si někdo měl dát na něco pozor.. když to srovnám s upozorněním v parcích v USA, kde jsem byla z medvědů dost vystíhovana, tak v Bosně by mě ani nenapadlo, že tam nějaký Méďa Béďa je
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: jako jo,je třeba z nich mít respekt, ale vybírat si zemi na základě medvědů slyším prvně:) jako to nemyslím nějak posměvačně
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Hlavně medvědí na tebe serou. Jako zažil jsem v RO , jak šel vybírat popelnicu. Medvěd na vás jen tak nezaútočí jen kvůli tomu, že ležite na matraci a pijete škopek. Jediný co, tak si dát jídlo, nebo nějaké výrazné jídlo, někde bokem do igelitky.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Nebyl sem v Bosně, ale ze zbytku Balkánu mi to v horách nejvíc free a v klidu přišlo v Albánii, pak Makedonie, Rumunsko a Černá hora tak nastejno.. v Bulharsku sem šel na procházku, omylem vlezl někomu na pozemek a pak mě po 4km dojel týpek v jeepu proč sem mu tam lezl:) tam si to celkově docela hlídaj mi přijde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam