• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MARASAN: projeli jsme Bosnu i přes hory a medvědy nepotkali, ani žádný ukazatele/upozornění, že by si někdo měl dát na něco pozor.. když to srovnám s upozorněním v parcích v USA, kde jsem byla z medvědů dost vystíhovana, tak v Bosně by mě ani nenapadlo, že tam nějaký Méďa Béďa je
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: jako jo,je třeba z nich mít respekt, ale vybírat si zemi na základě medvědů slyším prvně:) jako to nemyslím nějak posměvačně
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Hlavně medvědí na tebe serou. Jako zažil jsem v RO , jak šel vybírat popelnicu. Medvěd na vás jen tak nezaútočí jen kvůli tomu, že ležite na matraci a pijete škopek. Jediný co, tak si dát jídlo, nebo nějaké výrazné jídlo, někde bokem do igelitky.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Nebyl sem v Bosně, ale ze zbytku Balkánu mi to v horách nejvíc free a v klidu přišlo v Albánii, pak Makedonie, Rumunsko a Černá hora tak nastejno.. v Bulharsku sem šel na procházku, omylem vlezl někomu na pozemek a pak mě po 4km dojel týpek v jeepu proč sem mu tam lezl:) tam si to celkově docela hlídaj mi přijde
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    MARASAN: Medvědi jsou i v Bosně a v Černý Hoře budou taky. V Rumunsku k tomu divoký psi a v Bosně občas miny..No a přidej k tomu zmije, divoký prasata a cigáňata.)
    Zlatý medvědi:)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    ADIK: I v Albánii jsou medvědi, zatím jsem naštěstí nepotkal.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    MARASAN: jako nevim co to je za auto atd, ale obecně se jezdí do RO řadit na 4kolky cesta necesta...jinak jsou samozřejmě ok jako všude jinde
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SDN33: Pujcuju od znamyho. Jak jsou mistni nasrani? Je to o fous dal a rek bych, ze v RO je proste hafo medvedu. Nebo lidi nejsou v Rumunsku ok?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    MARASAN: kde to půjčujes? Na off road je RO super, ale místní jsou nasrani, osobně to tak neuznávám
    ADIK
    ADIK --- ---
    MARASAN: Albanie ;)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Mam zas pujcenej obytnej off-road Amarok. Premyslim, jestli vetsi pohodu zaziju v horach Rumunska anebo v horach Bosny a MonteNegra. Jde mi o spani v aute mimo kempy, vyhledy, polnacky a lesni cesty bez problemu, ohen venku, uvitam reky a jezera a hlavne klid (od lidi).

    Vim, ze medvedi v Rumunskou jsou a to dost, v Bosne to tak spatny neni, nebo je?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    RSZ: u přehrady je nejake nové stání pro obytnaky,ale jestli je to tam pěkný netuším :) https://www.plzen.cz/pet-novych-stani-pro-karavany-vybudoval-centralni-obvod-u-prehrady-ceske-udoli
    RSZ
    RSZ --- ---
    Plz něco v Plzni, poblíž MHD, řekněme směr Bolevec?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Sparta nuda ale Mystra stoji za navstevu
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/1d2DR2eBAP4SXnLp9?g_st=ic
    2ND
    2ND --- ---
    PANPOSPA: stoji Sparta za navstevu, premyslim o ni?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Doporučíte někdo nějaký klidný fleky u vody (klidně jen potok), kde je stín, i o prázdninách samota a dá se tam hodit k dodávce i stan?

    Ideálně na sever od Prahy, ale není podmínkou.

    Napadá mě pár míst, ale nechci aby to tam vypadalo jako v kempu... A mělo by být kolem co vidět.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Ja jel náklaďákem, jeli sme celý Řecko dokola, co si pamatuju tak sem platil jen ten most a pár úseků - kolem Larisy, u Tureckejch hranic, u Athén a před Bulharskejma hranicema, tunel u Lefkady.. jinak se to dalo všechno objet, ale třeba cesta Kalamata-Sparta byla hardcore převýšení zakončenej tunelem cca 3.6m, kterej vůbec nebyl značenej dopředu.. nechtěl bych tam dojet kamionem.. to bych příště radši objel po dálnici, ale zase bych přišel o ty panoramata:)
    2ND
    2ND --- ---
    PANPOSPA: A platils kategorii 3 ? Ja mam alkovnu..
    Okresky jsou ovsem většinou přes hory :) takze radis 2-3-2-3 do zblbnuti ...
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    2ND: Ten most v Patře je přestřelenej, ale jinak mi ty dálnice nepřišly tak drahý jako třeba Itálie nebo Francie.. Řecko je stejně spíš o tom, že tam nespěcháš a jedeš okresky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam