• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Chtel bych jet v lete autem z Brna do Recka, nijak zvlast nespecham - cesta tam treba se spanim nebo dvema.
    Mate njakou vyzkousenou cestu? Ja se klanim k Budapest - Mohacs - Sarajevo a pak jsem jezdival na Podgoricu a do Ulcinj (MonteNegro). Takze kdybyste vedeli njakou prijemnou cestu pres Albanii? Jestli je lepsi projet vychodni Albanii (nerad bych se zdrzoval v Srbsku) anebo se neni potreba bat prujezdu pres Tiranu? Kdyztak doporucte spaci fleky, ale predpokladam, ze jakmile projedu Chorvatskem, tak pak uz je to bez problemu.
    VELADA
    VELADA --- ---
    Vídeň parking Stadlau, metro U2, Donaustadtbrücke
    48.2080579N, 16.4472955E

    Je tam místo před branou do kempu, kterej v zimě nefunguje. V lednu 2020 no problem. Dokonce tam v křoví bylo fajne dřevo do kamen, stačilo jen pořezat.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Nema nekdo nejakej tip na Viden?
    Jedna az dve noci... spojeni do centra vyhodou.)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    FDM_NACELNIK: předevčírem sem prijel
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    LESH: Schladming pichl možná parking u lanovky.ja byl v pichlu v cempu Brunner hned pod reiterelam 27e se sprchou noc.jinak jsem byl 5dni v obertauren na p2 zehenkar a no problém 5dni
    LESH
    LESH --- ---
    Někdo zkušenosti s prenocovanim v Schladming/Pichl/Gleiming, popř. Gossau/Russbach?
    PREEMA
    PREEMA --- ---
    SOJKA: super,díky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    PREEMA: Byl jsem nekolikrat, na parkovisti v pohode, stoji to 5e na den
    PREEMA
    PREEMA --- ---
    ahoj , byli jste nekdo v Tropical islands Berlin ? smi se přespat na parkovišti,nebo se musí do kempu ?
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Ahoj,

    dobrej flek u Vídně je u vinarstvi v Weinbergstraße,Weinbergstraße, 2511 Pfaffstätten, Rakousko
    1,25deci za 1,8euro fakt dobryho lokalniho vina. Nedaleke lazenske mestecko Baden je taky hezky

    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/d95ybwDqNTUdD9AL7
    CUKI
    CUKI --- ---
    PANPOSPA: Pokud chceš výhled u betonové ruiny a dolů do města: 43.7042933N, 18.2565442E v zimě bacha na led v klopených úsecích

    A tady je super výhled a doporučuju si to vyběhnout nahoru a po hřebenu kousek je pramen a nad ním jezírko. 43.68385471855366, 18.1937294695259

    Sarajevo i Mostar jsou top města s pořádnou atmosférou.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Sarajevo

    Zde můžete zaparkovat zadarmo mega blízko radnice a jít si projít město - 43.8593191, 18.4356061 - https://maps.app.goo.gl/NUrkpdEc6q6GJoR76?g_st=ic

    Zde můžete přespat s nádherným oboustranným výhledem na město, pouze pro dodávky a kempry - 43.8605697, 18.4452838 - https://maps.app.goo.gl/Luw4iucbcyNXeeSV7?g_st=ic

    Zde můžete zadarmo zaparkovat i přespat s větším vozidlem - 43.8628592, 18.4000236 - https://maps.app.goo.gl/8jwJTtYJZ7DbPuE9A?g_st=ic

    Ps za mě jedno z nejzajímavějších měst v Evropě, doporučuji navštívit;)
    MBL409
    MBL409 --- ---
    ZRIZENEC:

    44°37'51.727"N, 1°6'12.478"W
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    PPNEKK: Jsem asi ocas, ale nemuzu to najit. Nebyl by spendlik?
    RSZ
    RSZ --- ---
    PPNEKK: mels nechat, takhle to už nikdy nikdo nenajde (dobrej tip, to místo jsem mijel xkrat)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    HNILOB: tak to nechapu. V diskuzi je taky nevidím, ale v reakcích na moje příspěvky jo. No dam sem alespoň printscreen a tamto mazu.

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PPNEKK: zmizely
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PPNEKK: fotky asi zmizely? Nebo jsou vidět?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Znáte nějaký místo v Chorvatsku u moře severně od Šibeniku, který byste doporučili? Buď free (haha) nebo klidně za rozumný peníze, ale aby to stálo za to:) například kemp na nádherným místě, nebo u něčeho zajímavýho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam