• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    MBL409
    MBL409 --- ---
    ZRIZENEC:

    44°37'51.727"N, 1°6'12.478"W
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    PPNEKK: Jsem asi ocas, ale nemuzu to najit. Nebyl by spendlik?
    RSZ
    RSZ --- ---
    PPNEKK: mels nechat, takhle to už nikdy nikdo nenajde (dobrej tip, to místo jsem mijel xkrat)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    HNILOB: tak to nechapu. V diskuzi je taky nevidím, ale v reakcích na moje příspěvky jo. No dam sem alespoň printscreen a tamto mazu.

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PPNEKK: zmizely
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PPNEKK: fotky asi zmizely? Nebo jsou vidět?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Znáte nějaký místo v Chorvatsku u moře severně od Šibeniku, který byste doporučili? Buď free (haha) nebo klidně za rozumný peníze, ale aby to stálo za to:) například kemp na nádherným místě, nebo u něčeho zajímavýho?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    RSZ: ok. My se prave taky vracíme,tak jsme chtěli dat ještě cestou nejakej vylet. Teď jsem koukal,ze o kus dal je hrad Tocnik a Zebrak,tak se možná stavime tam.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    PPNEKK: malinko to tam znam kolem Doubravky. myslim, ze tenhle parkac u hrbitova by mel byt na prespani ok.

    Parkoviště
    Ke Sv. Jiří, Plzeň, Česko https://mapy.cz/s/pukesebebo

    drivejsiho postu RSZ jsem si nevsiml, sty, ale mel by vyhovovat i jeho pozdavakum (mhd v dochozi vzdalenosti + smer na Bolevak)
    RSZ
    RSZ --- ---
    PPNEKK: hele u tý přehrady je to ok, super pro psa, koupání (zelený) hned vedle parkingu a free to je. Od centra to je trochu dál, ale o to blíž je to k dálnicí (tuhle jsem to zase použil na přespání cestou ze západu).
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    RSZ: Cus. Nasel jsi neco v te Plzni? Premyslime,ze by jsme se tam dneska stavili a rovnou tam někde prespali.
    2ND
    2ND --- ---
    Tady jsou vcelku desivy videa z recka
    Meteo Hellas
    https://www.facebook.com/meteohellas
    KCE
    KCE --- ---
    v recku se ted da kempit primo na utesech..;)
    STOKLAS
    STOKLAS --- ---
    Caravan Park San Giuliano
    Via San Giuliano 1, 30173 Benátky - Municipalità di Mestre-Carpenedo, Itálie
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj. Nenapada vas nejaky misto v Benatkach(Mestre),kde by slo na tri dny zaparkovat dodavku? Nejde mi o kempovani,ale je to camper(pujcenej). Budeme tri dny v ventru Benatek v byte po cestach po Italii a rad bych to pujceny auto zaparkoval na nejakym bezpecnym miste. Nemam problem neco zaplatit,ale netusim kolik muze stat hlidany parkoviste… doby,kdy jsme parkovali v rakosi mezi karavanama s prostitukma a a dealerama jsou pryc:) diky za jakejkoliv tip a pekny zbytky slunicka na cestach vsem!
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    chci se podelit o tip na super kemp v relativne klidny casti Triglavskyho NP. daj se tam delat fajn okruzni vylety (napr pres Krn 2 244 m.n.m.). v kopcich krasny jezera. mimo vikend to tam vypada jako na fotce. cena relativne prizniva. platili jsme cca 25e za dva dospeli, prachy za decka 4 a 6 nechteli. obsluha dost friendly. no a spot uplne skvelej. mista dost. cejtil jsem se tam po par dnech jak na chalupe, kt jsem nikdy nemel ))

    on the budget varianta je kempit o kus vys za 10e na 24h na parkaci. ten je ale pres den vystavenej brutalnimu slunci. ale pokud byste travili dny v horach, tak cajk.

    Slovinsko
    46.2377, 13.6638

    RSZ
    RSZ --- ---
    NEBIQUE: 6e osobak, 20e karavan
    NEBIQUE
    NEBIQUE --- ---
    RSZ: před 14 dny to v berzdorfer see u automatu stálo 6e na den, což i šlo. Je možný, že to zvedly? Jinak kámoš byl ve stejný čas v tom piraten kempu a platil 25e za vysokou t5ku.. mam v plánu ject tam cestou z Polska tak to zjistím.
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    RSZ: Na pláži to neni. Asi 100 m od břehu
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOMASS: nj ale to je daleko od vody
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam