• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PANPOSPA: Rad bych prave dojel hned na prvni noc az do Sarajeva nebo nekam pobliz, prave proto, ze je fakt pekny. Akorat nevim, esi to zvladne malej klučina.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    MARASAN: Přespi v Sarajevu - hrozně hezký a zajímavý město, stojí za prohlídku. Průjezdu Tiranou se rozhodně bát nemusíš, Albánie v létě u moře začíná bejt docela napálená, ale třeba u Vlory je hezkej parking i příjemný seafood restaurace, určitě nevynechej Girokaster, ale jihu Albánie u moře bych se úplně vyhnul - předražený. Pokud se chceš vyhnout Srbsku, tak jeď zpátky přes Sofii - Vidin - Arad. Díky tomu uděláš krásný okruh po Balkánu a kdyby ti byla náhodou zima, mužů doporučit dvoje termály kousek od cesty. Spaní v autě všude bez problémů.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Chtel bych jet v lete autem z Brna do Recka, nijak zvlast nespecham - cesta tam treba se spanim nebo dvema.
    Mate njakou vyzkousenou cestu? Ja se klanim k Budapest - Mohacs - Sarajevo a pak jsem jezdival na Podgoricu a do Ulcinj (MonteNegro). Takze kdybyste vedeli njakou prijemnou cestu pres Albanii? Jestli je lepsi projet vychodni Albanii (nerad bych se zdrzoval v Srbsku) anebo se neni potreba bat prujezdu pres Tiranu? Kdyztak doporucte spaci fleky, ale predpokladam, ze jakmile projedu Chorvatskem, tak pak uz je to bez problemu.
    VELADA
    VELADA --- ---
    Vídeň parking Stadlau, metro U2, Donaustadtbrücke
    48.2080579N, 16.4472955E

    Je tam místo před branou do kempu, kterej v zimě nefunguje. V lednu 2020 no problem. Dokonce tam v křoví bylo fajne dřevo do kamen, stačilo jen pořezat.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Nema nekdo nejakej tip na Viden?
    Jedna az dve noci... spojeni do centra vyhodou.)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    FDM_NACELNIK: předevčírem sem prijel
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    LESH: Schladming pichl možná parking u lanovky.ja byl v pichlu v cempu Brunner hned pod reiterelam 27e se sprchou noc.jinak jsem byl 5dni v obertauren na p2 zehenkar a no problém 5dni
    LESH
    LESH --- ---
    Někdo zkušenosti s prenocovanim v Schladming/Pichl/Gleiming, popř. Gossau/Russbach?
    PREEMA
    PREEMA --- ---
    SOJKA: super,díky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    PREEMA: Byl jsem nekolikrat, na parkovisti v pohode, stoji to 5e na den
    PREEMA
    PREEMA --- ---
    ahoj , byli jste nekdo v Tropical islands Berlin ? smi se přespat na parkovišti,nebo se musí do kempu ?
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Ahoj,

    dobrej flek u Vídně je u vinarstvi v Weinbergstraße,Weinbergstraße, 2511 Pfaffstätten, Rakousko
    1,25deci za 1,8euro fakt dobryho lokalniho vina. Nedaleke lazenske mestecko Baden je taky hezky

    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/d95ybwDqNTUdD9AL7
    CUKI
    CUKI --- ---
    PANPOSPA: Pokud chceš výhled u betonové ruiny a dolů do města: 43.7042933N, 18.2565442E v zimě bacha na led v klopených úsecích

    A tady je super výhled a doporučuju si to vyběhnout nahoru a po hřebenu kousek je pramen a nad ním jezírko. 43.68385471855366, 18.1937294695259

    Sarajevo i Mostar jsou top města s pořádnou atmosférou.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Sarajevo

    Zde můžete zaparkovat zadarmo mega blízko radnice a jít si projít město - 43.8593191, 18.4356061 - https://maps.app.goo.gl/NUrkpdEc6q6GJoR76?g_st=ic

    Zde můžete přespat s nádherným oboustranným výhledem na město, pouze pro dodávky a kempry - 43.8605697, 18.4452838 - https://maps.app.goo.gl/Luw4iucbcyNXeeSV7?g_st=ic

    Zde můžete zadarmo zaparkovat i přespat s větším vozidlem - 43.8628592, 18.4000236 - https://maps.app.goo.gl/8jwJTtYJZ7DbPuE9A?g_st=ic

    Ps za mě jedno z nejzajímavějších měst v Evropě, doporučuji navštívit;)
    MBL409
    MBL409 --- ---
    ZRIZENEC:

    44°37'51.727"N, 1°6'12.478"W
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    PPNEKK: Jsem asi ocas, ale nemuzu to najit. Nebyl by spendlik?
    RSZ
    RSZ --- ---
    PPNEKK: mels nechat, takhle to už nikdy nikdo nenajde (dobrej tip, to místo jsem mijel xkrat)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    HNILOB: tak to nechapu. V diskuzi je taky nevidím, ale v reakcích na moje příspěvky jo. No dam sem alespoň printscreen a tamto mazu.

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PPNEKK: zmizely
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PPNEKK: fotky asi zmizely? Nebo jsou vidět?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Znáte nějaký místo v Chorvatsku u moře severně od Šibeniku, který byste doporučili? Buď free (haha) nebo klidně za rozumný peníze, ale aby to stálo za to:) například kemp na nádherným místě, nebo u něčeho zajímavýho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam