• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    BECKO
    BECKO --- ---
    nemáte někdo zkušenosti s tímhle hotelem? Egypt - Taba - Sofitel Taba 5* AI
    http://www.eximtours.cz/hotelpopis.php?ID=737
    BECKO
    BECKO --- ---
    neurazíš, máš pravdu, ale třeba zrovna u zaflusanýho Vyškova to nasere dvakrát tolik, když tě tu byty stojej např. 3+1 v OV 1,9 mega atd...
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    snad neurazim,kdyz podotknu,ze v Praze je vse dražší než v jiných městech..co jsem chvili bydlela v Pardubkách,tak (skoro)vsechno pekne za polovic;)
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: no jako já dělám za dost podobný, neřku-li skoro stejný peníze a taky nikoho nezajímá, že platím nájem a ráda se najim atd atd .)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: hmm...asi jo,ale nechaputo, pac oni jim predevsím delaj ty ksefty..
    mozna to je dobry pro absolventy,kteri si spatne hledaj praci,ale i ti by meli mit co jist a bydlet,, prinejmensim;))
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: na těch call centrech to bude imho všude stejný... měli by operátorům platit víc, protože když tam pak volám, všichni sou nasraný a nechcou mi nic říct.)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    tak pro nifo,kdo by chtel pracovat pro cestovku blue-style..
    Byla jsem se tam poptat na misto v rezervačním odd. (prace hl. na tel.domlouvaní dovolene,rezervace hotelu atd..)
    ten pohovor mel nastarosi arab jakozto manager rez.od. a nevim,jestli si ze mne delal prdel,ale ta prace je klasika 40h/tydne + jedna sobota v mesici a od června do zaří si nesmi clovek dat dovolenou,pac je tam naval(coz chapu)..mno za nastupní plat deset čistyho(pak o trochu vic po zkusebce).za ty soboty atd nevim nevim..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    SCREAM: hmm dík za info..a kdybys mel chut napsat, proc recko ne,budu jen ráda..
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    MISHUGE: hm ja myslim že recky umět nemusis samozřejme to je vyhoda nebot pak vis kdy ti nadavaji a kdy te pomlouvaji :-) no ale recko nedoporučuju zkus hledat jinde pokud mas možnost každopadne checkuj stranku treba bluestyle hodne hleda takhle lidi . tak se zkus na ne obratit na personalni pani Sykorovou sykorova@blue-style.cz posli ji cv a uvidis se ti ozvou si treba ..
    KAMISOB
    KAMISOB --- ---
    Nabizim posledni mista do Tropical Islands.Nejvetsi aqua centrum v Evrope. Odjezd je 16.2.2008 rano a navrat kolem pulnoci. Cena je 1300 Kc po sleve. Vice informaci na www.tropical-islands.cz volat muzete na 736 787532 nebo email
    : kamisob@atlas.cz
    Dalsi termin je i 18.2.2008
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: řecky umim akorát děkuju, kuře a limonáda :D id scream se tady docela rozepsal o svejch delegátskejch zkušenostech tušim na Rhodosu, tak se ho zkus zeptat v poště, osobně bohužel nemám tucha jak se uplatníš s řečtinou...no a nebo se zeptat ještě tady [ Řecko ]
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: mě jde spíš o to, že mám teď možnost a čas se naučit řecky..tak by mě zajímalo to praktický využití;)..
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: se zájezdy přes CK, na vlastní pěst, nebo jako na domlouvání budoucích kšeftů?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    máte tu někdo zkušenosti se zájezdy do Řecka?? jaká je komunikace s mistními hotely atd... myslím po té jazykové stránce;) --jestli viceméně není prombém s eng.?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EUCHENIE: presne taak...opakuju,,za kazdy tip, budu vdecna...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jop, asi pha, ze?;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EUCHENIE: {na mne?,}
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    (..kde? :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    shaním práci v cestovce..muze byt jako výpomoc na part time(a nebo dohodou).--asistentka a podobně.Studuji dálkově cest.ruch a kvuli zkouškám jsem přerušila praci v mediazastupitelství pro rozhlasové vysílání,kde jsem byla na HPP

    CV ráda pošlu.

    Praha
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    FARGO: uvidim co mi projde:-) každopádně mockrát díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam