• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    MINIMARKET
    MINIMARKET --- ---
    Ahojky lidi. Pokud by měl někdo zájem o relax v přírodě na Šumavě, popřípadě si zajezdit na kole a večer si odpočinout v sauně nebo whirlpoolce, jukněte na stránky www.chatakacerov.unas.cz.
    BECKO
    BECKO --- ---
    Vážené kolegyně, kolegové,

    hledáme paní na úklid a pomocné práce do řeckého letoviska Sarti s odjezdem 13.5. cca na jeden měsíc v případě zájmu obratem volejte 604 252 146.

    S pozdravem,

    Martin Václavík
    Cestovní kancelář BON TON, s.r.o.
    Masarykovo nám. 17
    753 01 Hranice
    tel: 581 605 080
    fax: 581 601 490
    bontonck@bontonck.cz
    www.bontonck.cz
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    SNOWBOUND: PIS je ok, dej vedet,jak to tam jde..
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak ja jsme se zas rozmyslela, do irska nejedu a uz ani netrvam na jazkurzech.. :)
    takze hledam werk.. :)

    doted jsem delala : komunikace s partnerskými organizacemi a s našimi
    Travel Konsultanty, komplet update intranetu, internetu,
    kalkulace a tvorba ceníků, příprava textů pro marketing,
    psaní katalogu poutavou formou, schůzky se zástupci
    škol , fotodokumentace škol, reportáž, benchmarking atp.

    , ale netrvam na tom, vubec ceniky nemusim moc jako;)
    SNOWBOUND
    SNOWBOUND --- ---
    re: FARGO dekuji ;)
    FARGO
    FARGO --- ---
    Jinak levna, rychla a neprilis kvalitni napr. http://www.tyrkys.cz/
    FARGO
    FARGO --- ---
    SNOWBOUND: levny zpravidla u kurzu pruvodce neznamena kvalitni. Ne, ze bych se ve spektru organizaci, ktere nabizeji pruvodcovske kurzy, nejak extra orientoval, ale pomerne dobrej zvuk ma (nebo alespon mivala) PIS v Praze. Spolecne v kombinaci s nejakou jazykovou aprobaci (musi se myslim delat i jejich zkouska), je to rozhodne vetsi jistota, ze sezenes dobre placeno praci pruvodce. WEB www.pis.cz
    SNOWBOUND
    SNOWBOUND --- ---
    tak uz mam trosku vic jasno:) a jsem tu s novou otazkou:
    chtela bych si udelat ten kurz pruvodce (rozsireny)..mate nejaky tip na "levnou a kvalitni" agenturu prosim?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Milé kolegyně a kolegové,

    dovolujeme si Vás požádat o pomoc při hledání pomocných pracovníků do Řecka a Chorvatska na práci v kuchyni a při úklidu.
    Dále hledáme šikovné kuchaře do Řecka i Chorvatska.

    Děkujeme za pomoc a zůstáváme s přáním pěkného dne,

    Bc.Petr Kraus
    Cestovní kancelář BON TON, s.r.o.
    Masarykovo nám. 17
    753 01 Hranice
    tel: 581 605 080
    fax: 581 601 490
    bontonck@bontonck.cz
    www.bontonck.cz
    SNOWBOUND
    SNOWBOUND --- ---
    MISHUGE: dekuji za tip ;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    SNOWBOUND: taky by mne zajímalo,kde hledat práci v CR..na job.cz a podobne toho je mizerně malo;(

    jestli chces průvodcovství,divej sem na burzu prace
    http://www.asociacepruvodcu.cz/

    SNOWBOUND
    SNOWBOUND --- ---
    nazdarek lidicky, prosim poradil by mi nekdo:
    mam hotelovku a pracovla sem v cestovnim ruchu celkem dlouho v CR a posledni roky ruzne po Evrope (recepcni, provozni, delegat, pruvodce, oganizator zajezdu.. atd). Pred rokem sem se vratila do CR a mam celkem fajn job, ale sedim jen u kompu, coz me pomalu prestava bavit.... Rada bych odbehala sezonu opet s turistama (po Praze, nebo i celodenni vejlety mimo Prahu).. mluvim plynule AJ, NJ... nemam teda pruvodcovskej kurz... ale neni problem si ho dodelat.... bohuzel sem uz 8 let nemakala v oboru v Cechach, tak nejak nemam prehled o nejakem vychytanem jobu...
    mate prosim nekdo nejakej tip na nejakou fajn praci, pripadne nekoho, kdo hleda nekoho na tuto sezonu? diky moc za pripadne info (ty odkazy co jsou v tomto foru jsem zkoukla a nic mo neobjevila)?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    tak kdo se jakkoliv realizuje(rozuměj po kulturní, turistický stránce)v jizerkách..nechť se podívam sem
    [ Jizerské hory- tenhle rok 40.let CHKO a příští MS v lyžování!! ]
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EUCHENIE: no to je dobry,,jsi nemohla napsat drive;)) cert aby se v tech informaci vyznal..predevcirem jsem neco podobneho hledala a nenasla..

    kdyby este nekdo neco dal nasel, hned sem da odkaz..!!!
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ted je o tom konference, ale nevim, esi jeste berou, a granty asi byly vcera mam dojem
    http://www.magconsulting.cz/Article.aspx?ArticleID=711
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    zkouseli ste nekdo zadat o grant? jak statu tak eu..??

    chtela bych zkusit napsat grat pro rozvoj penzionu v jizerských horach(ubytovni prod deti, wordcampy atd),,tak uvitam kazde info !!!
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE: tak nic, asi se presunu do irska;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    FARGO: děkuju moc!!nene, to mi zadala profesorka, taky to nějak nepobírám;)
    FARGO
    FARGO --- ---
    EPSONKA: tady mozna neco najdes http://www.dubaitourism.co.ae/About/default.asp?SubCatID=32 Jinak fakt docela specificky tema - sis zvolila sama :) ?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    cau, hledam werk s jazkurzama v zahranici, umim vsecko:) od benchmarkingu, ceniky ( ty nemam rada:), komunikace se zahr. partnery, s prodejci, update intranetu, internetu, html css, psani katalogu, priprava mkt materialu atp.
    pha
    premejslim studyline, sa se mi nechce, navic je to brno, dale channel crossing? esl maj plno, dale alpha, dalsi tipy uvitam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam