• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    Vítejte vy všichni, kteří pracujete v oboru cestovní ruch. Ať už v cestovních kancelářích, agenturách, na letištích, nebo jste delegáti, vlastníte hotel či kemp, autobusovou dopravu, nebo točíte turistům zmrzlinu.)

    Toto auditko je tu především pro Vás, mělo by sloužit k výměně zkušeností, názorů, zejména na různé destinace, hotely, firmy se kterými spolupracujete a doufám, že přibudou i nějaké konkrétní reference.

    Diskuze je otevřená opravdu každému tématu z tohoto oboru. Všichni víme, jak moc je obsáhlé, tudíž se nebojte jakékoliv otázky a zároveň Vás žádám, pokud jste odborníci, o každou rozumnou odpověď. Jednou se bude ptát někdo jiný, příště to můžete být vy.

    Na nástěnku budu postupně umisťovat všechny, kteří v tomto oboru podnikají. Prosím připojte k vašemu webu kouzelné slovíčko HOME .)
    Pokud podnikáte v oboru příbuzném, nebo pro cestovní ruch užitečném (tzn. autodoprava, webové stránky, poradenství...atd....), umístím Vás na nástěnku také. Na nástěnce se také pravděpodobně objeví Vaše reference ke konkrétním firmám.
    rozbalit záhlaví
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    BECKO: prý s tím mají úspěch :)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Dnes se mi dostal do ruky katalog Pink Go. Co na to říkáte .)?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MARGE: jj, dík


    BECKO: vice v poste
    MARGE
    MARGE --- ---
    MISHUGE: U nás ve fitku (www.fitcentrummamut.wz.cz) pořádaj podobný cvičící zájezdy pro ženský.. Zkus jim poslat nabídku, třeba se chytnou.
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: No ale nebudu nahánět lidi .) Jenom bych se někomu poskytla kdo by chtěl/měl skupinu lidí, udělal si na to reklamu.. dělám Zumbu, to teď hodně jede. Ale popřemýšlím o víkendovce.. hodíš mi do pošty info? Díky.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: tak kdyby jsi mela chut to zkusit jiz tento rok a hledala prostory..
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: Jako já budu dělat až příští rok, ale letos bych se ráda poskytla jako lektorka kdyby měl někdo zájem..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: to by mě taky zajímalo..

    btw. hledám človíčka, co by byl shopný organizovat skupinové pobyty-najit klientelu atd.
    Máme velké prostory v Jizerkách horách, 30lůžek atd..velká zahrada s bazeném.

    nebo kontakt na agenturu, která tohle zařizuje.

    thx
    BECKO
    BECKO --- ---
    Neděláte někdo letní skupinovky se zaměřením na pohyb? Aerobik, tanec?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    v sobotu mi zacina pruvodcovsky kurz na prahu, tak doufam, ze spanele a portugalci budou i nadale jezdit a sezenu v pohode praci :)
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    neznáte někdo cest. agenturu Typ Agency? Sídlí v Praze, dělá incoming i outcoming.. Sháním nějaké reference, co to je zač atd. :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    sim vas o jednu radu..
    mate zkusenosti s internetovými rezer.systemy? nejak se v tom nemuzu vyznat..
    mame chajdu o celkove kapacite 35 postelí a rada bych, aby si lidi na netu mohli udělat on-line rezervaci/podivat na obsazenost..
    (budu asi dost vtipná, kdyz to budu chtit gratis..v ramci treba nejaké spoluprace atd??)
    BOO
    BOO --- ---
    BECKO: nastesti dobry ;)
    BECKO
    BECKO --- ---
    BOO: A jak vám to Chorvatsko šlape? Dobrý? V porovnání s minulýma rokama..
    BOO
    BOO --- ---
    BOO
    BOO --- ---
    EPSONKA: tata ma cestovku, takze delam delegatku, jsem na veletrhu, kdyz je neco potreba proste..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BOO: aha, já myslela, že pracuješ v cestovce někde;)
    BOO
    BOO --- ---
    MARGE: kamaradka byla na informacich a to bylo to samy "a exim tours jsou simvas kde?" "nejsou, nebyli ani minulej" ;)
    MARGE
    MARGE --- ---
    BOO: Smekám před těma, kteří tam seděj celej den nebo dokonce několik dní v kuse... Já bych ty lidi musela vraždit!!! Že jim neni hanba...
    BOO
    BOO --- ---
    MARGE: nojo, vzdycky kdyz sem si na pul hodky sedla k "pultu", tak to bylo samy "a tasticka by nebyla?" "nemate nahodou propisku nebo kalendar?" "dobry den, ja jsem z tisku.. nedala byste mi jeden tulipan?" aaa
    BOO
    BOO --- ---
    EPSONKA: studuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam