• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    MODERATRIX
    MODERATRIX --- ---
    Mám několikaletou praxi v cestovním ruchu a společně s kamarádkou, která je na tom podobně, bychom chtěly začít podnikat v cestovním ruchu. Máme profesní know-how, dobrý nápad a chuť zůstat v tomto oboru. Co nám chybí je čas a další člověk, který má zkušenosti a šel by do toho s námi. Pokud se někdo takový najde, více info do pošty.
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    BECKO: prý s tím mají úspěch :)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Potřebuju průvodce v Itálii, nejlépe místního na výlet s menší skupinkou do Benátek, na Padovu a do Verony. Kontakty nebo doporučení prosím do pošty.
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    to sice ano, ale je to pěkně udělané, mě se to moc líbí :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    ZELENKA: Hlavně ty fotky v katalogu sou dost.. nezvyk .)
    http://www.gaytravel.cz/
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    ještě ne, ale jsem na něj zvědavá :-/
    BECKO
    BECKO --- ---
    Dnes se mi dostal do ruky katalog Pink Go. Co na to říkáte .)?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MARGE: jj, dík


    BECKO: vice v poste
    MARGE
    MARGE --- ---
    MISHUGE: U nás ve fitku (www.fitcentrummamut.wz.cz) pořádaj podobný cvičící zájezdy pro ženský.. Zkus jim poslat nabídku, třeba se chytnou.
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: No ale nebudu nahánět lidi .) Jenom bych se někomu poskytla kdo by chtěl/měl skupinu lidí, udělal si na to reklamu.. dělám Zumbu, to teď hodně jede. Ale popřemýšlím o víkendovce.. hodíš mi do pošty info? Díky.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: tak kdyby jsi mela chut to zkusit jiz tento rok a hledala prostory..
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: Jako já budu dělat až příští rok, ale letos bych se ráda poskytla jako lektorka kdyby měl někdo zájem..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: to by mě taky zajímalo..

    btw. hledám človíčka, co by byl shopný organizovat skupinové pobyty-najit klientelu atd.
    Máme velké prostory v Jizerkách horách, 30lůžek atd..velká zahrada s bazeném.

    nebo kontakt na agenturu, která tohle zařizuje.

    thx
    BECKO
    BECKO --- ---
    Neděláte někdo letní skupinovky se zaměřením na pohyb? Aerobik, tanec?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    v sobotu mi zacina pruvodcovsky kurz na prahu, tak doufam, ze spanele a portugalci budou i nadale jezdit a sezenu v pohode praci :)
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    neznáte někdo cest. agenturu Typ Agency? Sídlí v Praze, dělá incoming i outcoming.. Sháním nějaké reference, co to je zač atd. :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    sim vas o jednu radu..
    mate zkusenosti s internetovými rezer.systemy? nejak se v tom nemuzu vyznat..
    mame chajdu o celkove kapacite 35 postelí a rada bych, aby si lidi na netu mohli udělat on-line rezervaci/podivat na obsazenost..
    (budu asi dost vtipná, kdyz to budu chtit gratis..v ramci treba nejaké spoluprace atd??)
    BOO
    BOO --- ---
    BECKO: nastesti dobry ;)
    BECKO
    BECKO --- ---
    BOO: A jak vám to Chorvatsko šlape? Dobrý? V porovnání s minulýma rokama..
    BOO
    BOO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam