• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    TOM_HOST: myslim, že na tohle stačí excel....
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    bry den,

    potreboval bych soft pro cestovku ... mame za sezonu 2000 klientu ale jen JEDEN zajezd :) resp. jedno stredisko kam se jezdi ...

    pozadavky:

  • evidence klientu
  • evidence plateb (upozornovani na nedoplatky vcas apod)
  • tisky hromadnych dopisu apod
  • rozdeleni do ubikaci


  • +- tohle by stacilo ...

    co tak guglim na netu tak jsou u nas bud monstr firmy na soft pro cestovky typu fischer nebo uz hotove databazove programy ktere si zas nijak neupravim ... me by uplne stacil system typu kontakty v outlooku ale tam si nedam platby aby mi je to hlidalo treba ale presne si dokazu predstavit ze si udelam databazi tech klientu do slozek si je rozdelim dle zajezdu a hotovo ... muzu to tisknout jak chci serazovat jak chci presouvat ze zajezdu do storna apod ...

    zkus te me navest nakym smerem pls ... diiky
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    Shanime pracovnici/nika do cestovky v centru Prahy. Jedna se o administrativni praci, pripravu voucheru, pripravu smluv, jednani s klienty a ubytovateli. Angličtina podmínkou, Italština výhodou. Více info v poště.
    ALLENKA
    ALLENKA --- ---
    Ahoj, v unoru jsem ukončila bakalářské studium v oboru cestní ruch a moc ráda bych se v tomto měru chtěla pracovat, vim že je to obecně řečený, ale práce je pro mě natolik zajímavá, že bych uvítala jakýkoli směr.
    Děkuji a pro více info mi kdyžtak napiště do pošty :)

    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    hledám práci v hotelu. praha.

    recepce/concierge a podobné
    BECKO
    BECKO --- ---
    Prosím o doporučení dobrého sportovního areálu s vyžitím i vevnitř, jde mi o skupinovku v září se cvičením a kdyby nevyšlo počasí, tak aby se mi tam ženský neukousaly nudou .) Díky.
    BECKO
    BECKO --- ---
    Vlastníte někdo systém á la http://www.whitneytis.cz/ ? Doporučení jakou variantu pro cestovní agenturu?
    MUHARATA
    MUHARATA --- ---
    Zdravim vsechny,
    rad bych vam nabidl pomoc pri rozhodovani se kam jet na dovolenou. Nabizim zajisteni (dle meho nazoru levne) ubytovani na ostrove Korfu v Recku.
    Jedna se o dvou az tri luzkove - moznost pristavku - apartmany s veskerym vybavani (kuchyn, koupelna, lednice, nadobi)
    Lokalita apartmanu se nachazi v klidnem mestecku Agios Georgios 300 m od pláže
    Cena se pohybuje od 35-40 eur za pokoj na noc (vcetne snidane)
    V pripade zajmu me kontaktujte pomoci posty (dodam i fotografie)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Přišlo mejlem:

    HLEDÁME PRACOVNICI NA PRODEJ ZÁJEZDŮ

    DO POBOČKY NA VSETÍN.

    POKUD MOŽNO S PRAXÍ. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.


    BLIŽŠÍ INFORMACE U P.HOŘANSKÉ TELEFONICKY


    CK Valaška spol.s.r.o.

    Mostní 99

    757 01 Valašské Meziříčí

    Tel: 571 611 221, 571 615 144

    www.ckvalaska.cz
    FARGO
    FARGO --- ---
    Shanime pracovnici/nika do cestovky v centru Prahy. Jedna se o administrativni praci, pripravu voucheru, pripravu smluv, jednani s klienty a ubytovateli. Angličtina podmínkou, Italština výhodou. Více info v poště.
    ONDRI1
    ONDRI1 --- ---
    Zajímal by mě váš názor, jak se dá úspěšně naplnit hotel v centru Prahy, jenž prochází rekonstrukcí. Myslím tím, že se majitel rozhodl postavit ještě jedno patro a v budově vesele pobíhají dělníci. Nerad bych snižoval ceny, ale moc platících zájemců jsem nenašel.
    MODERATRIX
    MODERATRIX --- ---
    Mám několikaletou praxi v cestovním ruchu a společně s kamarádkou, která je na tom podobně, bychom chtěly začít podnikat v cestovním ruchu. Máme profesní know-how, dobrý nápad a chuť zůstat v tomto oboru. Co nám chybí je čas a další člověk, který má zkušenosti a šel by do toho s námi. Pokud se někdo takový najde, více info do pošty.
    PRSKAFKA
    PRSKAFKA --- ---
    BECKO: prý s tím mají úspěch :)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Potřebuju průvodce v Itálii, nejlépe místního na výlet s menší skupinkou do Benátek, na Padovu a do Verony. Kontakty nebo doporučení prosím do pošty.
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    to sice ano, ale je to pěkně udělané, mě se to moc líbí :-)
    BECKO
    BECKO --- ---
    ZELENKA: Hlavně ty fotky v katalogu sou dost.. nezvyk .)
    http://www.gaytravel.cz/
    ZELENKA
    ZELENKA --- ---
    ještě ne, ale jsem na něj zvědavá :-/
    BECKO
    BECKO --- ---
    Dnes se mi dostal do ruky katalog Pink Go. Co na to říkáte .)?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MARGE: jj, dík


    BECKO: vice v poste
    MARGE
    MARGE --- ---
    MISHUGE: U nás ve fitku (www.fitcentrummamut.wz.cz) pořádaj podobný cvičící zájezdy pro ženský.. Zkus jim poslat nabídku, třeba se chytnou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam