• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    PEPPE_LOPEZ: podle mýho ceníku TNT (z května 2013) to vychází na ňákejch 23000,- (nejsme jejich klienti, tohle byla první nabídka co poslali) no, každopádně u český pošty to bude tak za půlku (i když rozdělený do vícero balíků a s dodáním 6-8 týdnů.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    NOISEGATE: sem se díval tnt ecconomy asi 29150,- platí pro 150kg, na námořku bych zkusil ještě Hardtrod. Vona cena door to door bude vždycky přepálená.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SITH: mrknu do ceníků. dík
    CHIX
    CHIX --- ---
    SITH: rano se ti poptam
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: bud tnt economy, nebo dachser, schenker, expeditors
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    potřebuju poslat 100-150kg do Argentiny. pojistka na cca 50 000,- jednorázově. u koho se poptat? standardní dopravci TNT, fedEx nebo nějaká jiná firma? nespěchá to, stačí lodí.
    SITH
    SITH --- ---
    PEPPE_LOPEZ: externí firmu, ne jako zaměstnance.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SITH: místo výkonu práce ?
    SITH
    SITH --- ---
    používáte někdo, či máte dobré zkušenosti a reference, na celního deklaranta? někoho sháním pro naší firmu
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    CEEYDA: no to je právě to co řeším, že by mě zajímalo, zda li někdo neví, zda li je zapotřebí originál faktury, či kopie.. někdo tvrdí, že originál, někdo že kopie.. ale jak to je oprvdu v reálu v Bosně ??
    S161
    S161 --- ---
    Dotaz:

    Doprava Auckland/Wellington - Praha, tata tam koupil auto a potrebuje nekoho, kdo by mu auto nalozil a vyridil papirovy formality. Auto doveze nejaka odtahovka do pristavu.

    Diky za rady :)
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    JIRAS111: pak se neptej rozumbrado jestli staci original / kopie , to Ti prave rekne danej celni agent, popr. to zalezi uz na konkretnim celnim urednikovi
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    CEEYDA: no tak to by mě nenapadlo asi.. spíš jen řeším to, zda li na VDD je zapotřebí originál faktury, nebo stačí kopie.. páč z Prahy to mám s originálem dost z ruky..
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    JIRAS111: vyber si celního agenta / zástupce v místě kde mas zobží, kterej to zaclí a dodá do bosny
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    nemáte někdo tušení, jak nejlépe vyexpedovat zboží skladem v Německu, které potřebuju zaclít a odvézt do Bosny... za situace, že sedím v Praze odkud též vystavuji fakturu na zákazníka ?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    POPEY: bez urážky, myslím, že to moc šlukuješ, jde použít pro jakýkoliv přístav
    POPEY
    POPEY --- ---
    a jeste na dovysvetlenou slovo bezpecny neresim to vim ze nema byt ve valecnem konfliktu
    resim to jestli jen morske ci i ricni bezpecne pristavy?
    POPEY
    POPEY --- ---
    pri kalkulaci cen typ CIF jde o bezpecny pristav dle INCOTERMS
    nevite nekdo jake pristavy do toho patri? nemohu to nikde dohledat. Jde mne o to jestli jsou mysleny jen morske ci i ricni. konretne BRATISLAVA.
    nebo jinak jestli neexistuje nekde seznam bezpecnych pristavu dle INCOTERMS?
    diky za odpoved
    SITH
    SITH --- ---
    zkus jeste schenker a dachser. Obcas kdyz na to fakt nespechas umi neco nabidnout. Ale je fakt ze ta vaha je fakt mala aby to nekoho extra zajimalo
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Podle mě na této váze zase tolik neušetříš. Nechal bych si nabídnout letecký express, ecconomy variantu(kombinuje leteckou a pozemní přepravu) od gigantů TNT, DHL, FEDEX, UPS a dále pak, letecké cargo(podle mě moc malá hmotnost), konsolidovaný kontejner(podle mě malá hmotnost na to aby se to vyplatilo). Volumetrická hmotnost je 29kg.
    ACAB
    ACAB --- ---
    prosím o radu, pravidelně objednávám věci z USA, krabice 69x44 a38xcm výška s průměrnou váhou 25kg a rád bych vyzkoušel "freight forwarding" abychom snížili náklady na přepravu. Tahle varianta je nám prodejci v USA i navrhovaná ale vůbec nemám zkušenost. Doba přepravy není rozhodující, jde hlavně o cenu. Můžete prosím doporučit nějakou společnost, která je vyzkoušená a ověřená ohledně přepravy do Čr? Předem dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam