• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    problem vyresen GEIS 250 E, ta pipina co me navadela v DHL na paletu a cenu v desitkach tisic nevim co zkousela:)
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: no samozrejme
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SITH: No to nejsem:o) ty tam uz nich mas nejaky ucet?
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: lol, notak asi nejsi jejich VIP zákazník :) zkus jeste TNT s tím, že si přeješ jejich economy variantu, ne express.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    mozna jsem zapomnel dodat ze mi staci kdyz to tam bude za dva tydny trebas, neni to tak ze to tam musi zitra byt to ne
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    hmmmm ted mi zenska v DHL rekla ze to nejlevneji vidi na 90 000 letadlem doruceni 2 az 3 dny a nejlepe by bylo mit zakazku na palete. wtf? :) Kam a jak jste prisli na tech 5 tisic?

    Diky moc, ja preci za par poharu nedam 9petek:o) I kdyz to platit ja nebudu.

    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: já za 5000kč s DHL, za dva dny bez těch celních poplatků, dle mého ceníku
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    KEDAREK1: 24hodin servis 30kg - 320EUR podle mého ceníku TNT
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SITH: taky bych uvažoval o ecconomy variantách (UPS expedited, TNT ecconomy)
    SITH
    SITH --- ---
    PEPPE_LOPEZ: japonsko do 24bude drahy jak krava. 2 dny budou levnejsi
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    KEDAREK1: nejrychleji to jde přes expresní balíkovou službu (TNT, DHL, UPS, FEDEX) dostanou to tam do 24 hodin(určité destinace)
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj, potrebuji poslat do Japonska asi 30kg total. Baliky s pohary krabice 80, 60, 50. Pres koho to dnes vyjde nejlepe a nejrychleji? Moc dekuji Radek
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    je nějaké clo na import fotografického papíru (pro vyvolání fotek mokrou cestou) z USA do EU?
    díky, budu rád i za odkaz někam..
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    je tu někdo, kdo by dokázal spolehlivě odvézt jednu paletu na Ukrajinu?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SITH: ty nejsi povinný převzít kód odesílatele, můžeš zboží zařadit podle sebe a pak ho takto deklarovat, pokud se to celníkům nebude líbit, budeš to muset obhájit, nic horšího než , že použijí původní kód se stát nemůže(teda nestalo se mi)
    SITH
    SITH --- ---
    jen tak ze zvědavosti, pokud si dovážíte zboží z USA, kde mají jiné celní kody než máme v EU, podle čeho si porovnáváte jaký US kod odpovida EU zařezení? jen podle popisů tarifů nebo jsou na to nějaké tabulky?
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    EXXXE: momentalne resim zadost o povoleni elektronicke komunikace e-vyvoz (e-dovoz uz mam) - coz znamena opet novy formular + výpis z OR (ne starsi nez 3 mesice) zaslat na celnici, nastesti elektronicky podpis uz mam vybehany
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    HEAVYN: napis jim mejla. reagujou a dobre poradej. maj tam nekde schovanyho kolegu, kterej tomu vsemu rozumi ;)
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    EXXXE: nj volam tam cely dopoledne a nikdo to nebere,..
    asi fakt uz nekam napisu nejaky stiznosti, curaci tady snizujou korunu a delaji tydle zlodejiny, ale aby umoznili cloveku prodat jednoduse neco levneji do ciziny, bez psani formularu na stroji nebo zamestani celnich deklarantu ke kazdymu baliku to ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam