• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    kup si lowlife :))) a ta šestka je z kůže a je to napuštěný sintetickou barvou kůli rozmáčení proto to vypadá uměle
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    SHYLOCK: oje:/ zrovna jsem po nem zacala patrat..dik za info:[
    dost me sere ze pasky vyrabej z tedlech smejdckejch umelin:[ mam kozenej kterej byl k prvnim HISkam co jsem dostala asi ve 14ti a porad drzi..
    mam tedle 686 asi rok, takyto neni kuze ale nejaka umelina kuzi se hodne podobajici neni lepeny..zatim drzi, ale poctive ho mazu vazelinou
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    WELITELKA: pasek od Burton never more.Tenhle mám v černym.Po 14dnech rozesranej.Neni to kůže.
    SHAARKA
    SHAARKA --- ---
    ty jo,mam ho a asi po mesici se uplne rozlozil,sileny!!!
    porad jsem nebyla schopna jim ho tam dojit vratit :[
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    WELITELKA: mě by se líbil i v černým, mam tenhle styl boty a tašku teď by to byl fajn komplet:D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    burton studdet
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    tak nejaky ty pasky:]
    volcom bratrud
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    kdyby nekdo videl tedle pasek necht mi laskave posle link do posty dik:]..idealne bily a za podobne skvelou castku jako je zde:] cernym take nepohrdnu
    http://shop.foxracing.com/ecomm/AutoForward.do?forward=home.pagedef#aforward=asyn&proId=14698&cid=328&cname=Belts&proNumber=57104&imgName=57104003F.jpg
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    kdyby někdo chtěl mám tu snb boty ... vel 43 burton drivex - black ...... pc 7500-nějak se dohodnem :))
    THERESA
    THERESA --- ---
    BUNDU BUNDU KDE KDE???
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARO: tři roky ...... a ty najky sou hezký....... možná to ani nevěděj ??? no ikdyž ten vzor je fakt autentickej
    ale co stim nic neuděláš prostě je to jen barva ....... emerika taky začla dělat jako první hustě zelený trika (mám jich doma asi 5 strašně starý a rozdrbaný) ale nevyhodim je pže to byli první skejt TS týhle barvy ..... no a rok nato už tu barvu jela skor každá značka
    ZARA
    ZARA --- ---
    MARO: aha, myslela som, ze mas na mysli konkretny model bot, to by som chapala, bohuzial tartan nevymyslela emerica, ale v dakom 3. storoci v britanii a je ho vsade plno (od papuc co nosia dochodcovia, drevorubacske kosele cez skotske kilty a neviem co este), takze tazko obvinit nike, ze emerice ukradli pattern, sorry :)
    MARO
    MARO --- ---
    ja si nic neidealizuju, ja to jen konstatuju..
    btw. nejde tady o to ze kostka dost frci, ale o princip
    ale co, stejne at si kazdy koupi co se mu libi
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MARO: ale no tak...nesmis si to tak idealizovat.Myslim,ze to je vseobecne profláklej vzor a dost tezko urcime kdo s tim prisel.
    MARO
    MARO --- ---
    SHYLOCK: mg...newyorker je uplne bullshit, emerica s tim prisla min. dva roky zpatky..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    obecne kostka dost frci ne..
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MARO: mg...tyhle látky používá i NewYorker.
    MARO
    MARO --- ---
    jednotlive latky..proste ty vzory jsou totozne
    ZARA
    ZARA --- ---
    MARO: myslis teraz cele boty ci jednotlive karovane latky?
    MARO
    MARO --- ---
    ZARA: hm vsechny vzory na tehle bote prebrane od Emericy..jak trapne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam