• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PINCHE_GRINGO:
    ten dimple vypada velmi obdobne jako ten tango CL... akorat vsechno trochu zbledne do zelena... alespon pod OP 10.

    NECROMAN:
    U Tanga mam kos jak ve stare tak v nove OP
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    taky pouzivam poprve default vzhled :D
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NECROMAN: Ted pouzivam poprve default vzhled, ale dlouho jsem pouzival jednoduchy Dimple
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: pouzivam skin Fresh, ktery z me neznameho duvodu zmizel z webu skinu, a ten nema ikonu pro novy "kos", ale ve verzi 9.64 yo bylo OK
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    ted nevim zda reportujes ze v 9 byl kos a v 10 je text nebo naopak...

    kazdopadne v 9 mam ikonu kose
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: na notebooku asi tezko :)
    Take me docela stve, ze nahradili kos za polozku 'Closed tabs', takze skin, co jsem pouzival, nema ikonku pro toto tlacitko.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    jeste sem negooglil, ale stejne se zeptam.. jak v ty desitce odstranit mezery mezi taby v tabpanelu? .. když zavíram více oken najednou, je to k zbláznění, že se mi otevře pět prázdných...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    porid si monitor s vetsim rozlicenim ;-)

    Ja pouzivam Tango CL akorat v OP10 je jedna z jeho verzi ne uplne korekne zobrazovana...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemate tip na nejaky dobry skin pro Operu 10, pozadavek - prehledne barvy, zadne kriklave, a predevsim uzke toolbary! Pozaduji maximum prostoru na stranku. Obvykle vypinam i status bar pro tyto veci.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOC256: Pouzivam buildy 10, ze uz si skoro ani nepamatuju, jak vypadala opera 9 :) Driv jsem mival obcas problemy na facebooku (chat a jine), ted vse funguje (hry tam nehraju), Google Apps funguje (vsechno co potrebuju), proste vsechno tak nejak funguje, odezvy super a presto je to se skvelym ovladanim stara dobra opera
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    E42: ee, podciarkovanie sa samozrejme vyplo; aj ked som ho 5 minut hladal v preferenkiach :)

    myslim, ze rss na serveri nepotrebujem. staci ked je doma. snad sa nemylim :)
    E42
    E42 --- ---
    HADIAK: RSS jsem vyřešil Google Readerem a jsem opět velmi spokojen. U mailu má pro mě lokální klientský rozhraní opodstatnění, ale RSS si rád nechám na serveru (a to jsem pár měsíců Operu pro RSS používal, takže zkušenost mám s obojím).
    Podtrhávání jak v dakom worde vyřešíš downloadem patřičného slovníku (nebo samozřejmě vypnutím), ale to jistě víš. Já spellcheck docela oceňuju.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak vyzera, ze upgrade je za mnou.

    hm.. daka novinka, podciarkovava mi to tu slova jak v dakom worde! :)

    akurat s rss bol trosku problem, nechcela ich naimportovat s mejlami, musel som separatne z 9 export a do 10 import feeds. pri tomto sa mi nepaci ich umiestnenie; bol som zvyknuty, ze su najprv mejly (mam 2 konta) a potom rss. teraz mam rss pichnute medzi tymi mejlovymi kontami.
    LYCO
    LYCO --- ---
    E42: Ještě ACID 3 ;-) (Ale na mém počítači ho nezvládá plynule.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42:
    takze pujdu asi s davem... :)
    E42
    E42 --- ---
    KOC256: Ta první věta byla asi otázka, že?
    Desítka rychlá je, třeba na Facebooku je ten rozdíl dost propastnej, Google apps taky choděj svižnějc. Další faktor je samozřejmě bezpečnost. Jinak nic zásadního nepociťuju (pokud nechceš třeba Turbo), ale mně tyhle důvody stačí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    je nejaky realny duvod proc prechazet z 9 na 10. Jakoze pouzivam jen prohlizec a vetsinou hlasky o tom ze nova verze je o xx% rychlejsi me vetsinou zklamaly...

    Urcite v radech tydnu prejdu ale jestli ma cenu se vylozene hnat?
    E42
    E42 --- ---
    HADIAK: No to zrovna u browseru není úplně dobrý řešení, tam jsou updaty z bezpečnostního hlediska dost nezbytný. Ale samozřejmě máš pravdu že update nerovná se přeinstalace, ale i ta je čas od času vhodná, přinejmenším při takovýmhle major update. Ta moje pět let updateama udržovaná Opera byla už lehce nemocná, reinstall si fakt chválím.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    E42: ja som sa zas naucil nepreinstalovavat kazdy mesiac :)
    E42
    E42 --- ---
    OVECKA_MJ: Aha, no vidíš, to jsem úplně zapomněl vyzkoušet, resp. předpokládál jsem, že to nebude takhle jednoduchý.
    Dík za tip, starou instalaci mám přesně pro tyhle účely zazálohovanou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam