• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    ADAM: jakkoliv nejsem webový programátor a tudíž nerozumím technické problematice(vyjma myslím 602XML) pisatel má moje sympatie. Pro mě je navíc pikantní telefonické potvrzení falešného thumbprintu. Přiznám se ale, že jsem od organizace jako Česká Pošta nikdy neočekával nic víc, než co mi dělá: doručuje mi do kastlíku oznámení abych si došel na poštu pro zásilku. ČP chcípe, tak přesunuje svoje aktivity na internet a stát ji padnout nenechá:-(
    ADAM
    ADAM --- ---
    http://www.lupa.cz/clanky/sedm-hrichu-datovych-schranek/

    Obzvláště pikantní je absence podpory prohlížeče Opera v souvislosti s kampaní, kterou společnost Opera Software rozjela proti Microsoftu u Evropské komise. Jedna část byrokratické mašinérie donutí Microsoft, aby znepřístupnil Internet Explorer a nabízel produkty své konkurence, a druhá část téže mašinérie tuto volbu drasticky omezí na jedinou alternativní položku, nadto vůči původnímu stěžovateli konkurenční.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    Opera 10.01
    ...Nová Opera by již neměla způsobovat 100% vytížení procesoru ...
    HASH
    HASH --- ---

    M2 (opera mail client)

    44 hlasy od 44 respondentů

      HASH
      HASH --- ---
      MUXX: hm...priste vyzkousim...ted jsem pozaviral tak polovinu z tech svych 70ti s tim, ze se proste neda nic delat
      MUXX
      MUXX --- ---
      vyhodil si ho i z closed tabs?
      HASH
      HASH --- ---
      HADIAK: to uz jsem udelal 3x a pokazde kdyz uz jsem si myslel, ze jsem ho nasel a pustil ty ostatni znovu bez tohodle, to zacalo znova
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      tak asi len zatvarat jeden tab po druhom... ?
      KOC256
      KOC256 --- ---
      HASH:
      aha... po pulce vety jsem chtel napsat, ze staci res a je to OK. ale u tebe asi ne no :(
      HASH
      HASH --- ---
      KOC256: to jsem za ty leta uz taky zjistil, ale obcas je velmi tezke odhadnout, ktery z nich to je...a ted zrovna mi to opera zacala delat po restartu s tema samyma zalozkama
      KOC256
      KOC256 --- ---
      HASH:
      pokud se ti zacne sekat opera tak to vesmes zjistis hned a v 99% pripadu je to nejaky FLASH...
      HASH
      HASH --- ---
      nevidel jste nekdo tool, ktery by mi rekl, ktery z opera tabu zere kolik resourcu
      KOC256
      KOC256 --- ---
      HASH:
      no me by prave zajimalo ktere konkretni funkce/css vlastnosti opera interpretuje uplne jinak nez FF nebo IE ze vzdycky je opera mimo hru :(
      PINCHE_GRINGO
      PINCHE_GRINGO --- ---
      KOC256: Tak to se omlouvam, asi jsem moc precitlivelej :)
      HASH
      HASH --- ---
      jsem se nechal unest
      HASH
      HASH --- ---
      E42: hele to jsem u google apps delal prvni pulrok a rikal jsem si, ze az vyjde nova opera, ze se to zlepsi

      zlepsilo, ale ne zas tak moc a me to uprimne receno docela sere, pac to ze pouzivam na jakekoli pokrocilejsi aplikace neco jinyho je jak skrabat se levou rukou na pravym uchu, proste mi to rozesira moje pracovni prostredi a moje pracovni navyky => MRDA ME TO
      KOC256
      KOC256 --- ---
      PINCHE_GRINGO:
      hadavy? urcite to nebylo zamerem. jen jsem dal polozil filozofickou otazku :)
      E42
      E42 --- ---
      FB nebo třeba různý služby Googlu mají i v poslední Opeře různý problémy, to je prostě suchej fakt, o kterým nemá smysl diskutovat. Čí je to vina neřeším, Operu používám rád, akorát holt na některý operace je lepší nastartovat FF nebo Chorme.
      PINCHE_GRINGO
      PINCHE_GRINGO --- ---
      KOC256: Je temer jiste vina tvurcu facebooku. Ja jen konstatuju fakta, kde se mi neco zobrazuje tak jak ja chci a kde ne. Ja jsem ten posledni, kdo by obhajoval IE, svuj hadavy ton si muzes schovat pro nekoho jineho.. :)
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      PINCHE_GRINGO: no ja som to vcera skusal a az na ten spominany problem, ze obcas to obrazok nezobrazilo, tak mi to slo normalne. IE kvoli tomu spustat nehodlam, az tak casto na KK neleziem.

      tak ci onak, kym bude na indexe viac ako 1ooo errorov vo validacii tak sa nemienim s nikym bavit o KK a "nefunkcnosti" v opere. kod KK je sracka a bodka.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam