• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PINCHE_GRINGO: ved prave o nich som hovoril :) Co som cital v roznych clankoch, tak prevladal nazor, ze to je len to, co uz tu davno mame... Ja som sa k tomu este nedostal, nestiham dnes, ale myslianka ako taka sa mi paci.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    TOMAS3333: Ja nemyslim, ze to nekdo krome Opery nazyva revoluci. Podle me se to neujme, ale nove veci se zkouset musi :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    skusa niekto Unite? co na to hovorite? je to taka revolucia ako o tom hovorili?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GECKON:
    no a nemuzes tam mit nejaky problem s pravy pro zapis?
    GECKON
    GECKON --- ---
    KOC256: já mám tento problém právě jen na stránkách, které začínají "http://localhost/"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GECKON:
    no ja nevypozoroval ze to jsou cookies ale mam problem s prihlasenim treba na webu zive.cz. Kde se prihlasim a pri prvnim redirectu uz jsem odhlaseny. Ale ja to spise shazuji na to ze ten web je psany v M$ technologii a ti si zase vsechno nejak beztak resi po svem...

    kazdopadne je to neprijemne.

    Ve svych aplikacich (PHP) problem s cookies nemam a to ani s temi co maji trvanlivost treba rok.
    GECKON
    GECKON --- ---
    otázka na web-developery, kteří primárně používájí Operu :)

    ..taky vám čas od času zlobí cookies pro localhost? Jako že se jejich platnost udrží max 2 refreshe stránky a pomůže jen jejich odmázání přes Preferences v Opeře? ..jde mi o to, jestli nejsem sám, a je to nějakou záhadnou chybou v browseru, nebo dělám něco špatně :)

    btw: dělalo mi to jak v devítkové verzi, tak i ve verzi 10 :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: aha. povolenie jednoklavesovych skratiek a ficis :]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    Ctrl+H je stara zkratka. da se povolit nejaky stary MOD. nechapu jak na to nekdo mohl nasadit krkolomny ctyrhmat :o)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: Ctrl+H = History panel :-/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: jak pise ARKIN, CTRL + H.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    nez jsem mel W7 tak jsem to resil stejne. Od W7 mi nezbyvalo nez si zvyknout. ale pri velikosti zabraneho mista to je jedno...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAM: ja vim, ale Operu nechci v taskbaru, nejlepe, aby zmizela jen do tech ikon vedle hodin. Umi to tak FreeRapid, uTorrent, Winamp, ProcessExplorer, Skype, Miranda...
    ADAM
    ADAM --- ---
    NECROMAN: je na to ta ikona vodorovne carky skoro hned velde toho x :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Existuje v Opere nejaky mod, ze po zmacknuti x v rohu by se nezavrela, ale jen minimalizovala do ikolnky v taskbaru podobne, jako treba utorrent? Aby nebylo treba Operu vzdy znova zapinat, dost by se tim zrychlila prace mam ten pocit.
    AGR
    AGR --- ---
    Provozuje tu někdo Operu na linuxu, konkrétně Ubuntu? Přešel jsem z win a opera se chová stejně až na přepínání mezi listy pravým tlačítkem + kolečkem, popř. ctrl+tab (tj. v nastavení v listech dát "Bez zobrazení seznamu listů"). To jde o hodně pomaleji. Někdo nějaký zkušenosti s timhle?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MUI: Uživatelé kterým vadí drobnosti by asi neměli používat beta verze, ty jsou pro lidi, kteří to chtěji otestovat a reportovat chyby.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam