• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    vypada to dobre...

    trochu mi to zase smrdi socialnimi sitemi uz jen jak ctu: Aplikace uživatele necroman
    Aplikace přátel uživatele necroman
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prave jsem upgradnul na Operu 10.10 a ten Unite je dost dobry. Sice jsem si rikal, co to je zas za za vec, ale funguje to prekvapive snadno... a ani neni treba mit Operu na druhe strane :)
    Zkuste schvalne: http://tempus.necroman.operaunite.com/media_player/ heslo l5fC
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JACQUES157:
    muxx slibil ze ho nejak poresi uz na nem nefunguji ani zkratky Ctrl+B a pod :(
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    jeste jedna drobnost - mel jsem doted na nyxu user panel pro vkladani tagu, ale nejak prestal frcet, nahodil jsem teda ten od MUXXe ze zahlavi, ma jenom drobnou musku > tag img src pridava bez uvozovek, takze nefunguje. poradil by nekdo jak to v tom skriptu upravit tak, aby to bylo spravne? v js se nevyznam..
    dik
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    diky, to mi uplne staci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JACQUES157:
    zapnutim dovolujes na strance priznat odkud prichazis. to je cele. jak to kdo na webu vyuzije je vec druha. pokud nejsi paranoik a nemas precitlivelou potrebu chranit se tak normalni je to nechat zapnute.

    to ze nekde nevidis obrazky znamena ze se web snazi branit tomu abys prohlizel obrazky prohlizel v ramci jineho webu. (jednoduse receno)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    lama dotaz: je lepsi mit referrery povolene nebo ne?:)

    projizdel jsem tady na nyxu nejaky auditko, nevidel jsem obrazky a nekdo pise - vypni si referrery. udelam to a obrazky jsou tam. jenze pak hledam nejakej download, kliknu na link a sajta mi zahlasi - zapni si referrery. tak ja uz nevim.
    (snazil jsem se sebevzdelat, a dospel jsem k zaveru ze asi enable, ale abych pak zas nekde nekricel ze nic nevidim, a pritom by je stacilo vypnout..)
    jinak opera 10
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Myslenka dobra ale muselo by byt operaku vic nez jednotky % aby se to mohlo nejak rozsirit. Lide kteri operu jiz pouzivaji nejsou zadni troubelini kteri musi pouzivat takove pristrcene reseni. To bychom mezi sebe museli nabrat par "ohnoliskaru" kteri FF maji jen protoze je to in a stejne tak by pristoupili k UNITE ;-)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PINCHE_GRINGO: ved prave o nich som hovoril :) Co som cital v roznych clankoch, tak prevladal nazor, ze to je len to, co uz tu davno mame... Ja som sa k tomu este nedostal, nestiham dnes, ale myslianka ako taka sa mi paci.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    TOMAS3333: Ja nemyslim, ze to nekdo krome Opery nazyva revoluci. Podle me se to neujme, ale nove veci se zkouset musi :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    skusa niekto Unite? co na to hovorite? je to taka revolucia ako o tom hovorili?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GECKON:
    no a nemuzes tam mit nejaky problem s pravy pro zapis?
    GECKON
    GECKON --- ---
    KOC256: já mám tento problém právě jen na stránkách, které začínají "http://localhost/"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GECKON:
    no ja nevypozoroval ze to jsou cookies ale mam problem s prihlasenim treba na webu zive.cz. Kde se prihlasim a pri prvnim redirectu uz jsem odhlaseny. Ale ja to spise shazuji na to ze ten web je psany v M$ technologii a ti si zase vsechno nejak beztak resi po svem...

    kazdopadne je to neprijemne.

    Ve svych aplikacich (PHP) problem s cookies nemam a to ani s temi co maji trvanlivost treba rok.
    GECKON
    GECKON --- ---
    otázka na web-developery, kteří primárně používájí Operu :)

    ..taky vám čas od času zlobí cookies pro localhost? Jako že se jejich platnost udrží max 2 refreshe stránky a pomůže jen jejich odmázání přes Preferences v Opeře? ..jde mi o to, jestli nejsem sám, a je to nějakou záhadnou chybou v browseru, nebo dělám něco špatně :)

    btw: dělalo mi to jak v devítkové verzi, tak i ve verzi 10 :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: aha. povolenie jednoklavesovych skratiek a ficis :]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    Ctrl+H je stara zkratka. da se povolit nejaky stary MOD. nechapu jak na to nekdo mohl nasadit krkolomny ctyrhmat :o)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: Ctrl+H = History panel :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam