• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MUXX
    MUXX --- ---
    KOC256: taky W7. vim ze jsem s tim nejak sachoval. prepnout na ten "open with other" se chova stejne? (ano vim ze logicky by to stejny melo byt..)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUXX:
    tak presne toto mi nefunguje.... Asi bude dobre dodat ze se jedna o W7
    MUXX
    MUXX --- ---
    KOC256: ja tam mam open with other: "C:\Program Files (x86)\uTorrent\uTorrent.exe" "%s" a po kliknuti na torrent se hned otevre utorrent
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jak nastavit mtorrent aby se rovnou oteviral v uTorentu a nemuselo jsem potvrzovat otevreni?

    mam v nastaveni moznost: "otevrit vychozi aplikaci"
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ARKIN: aha, toolbar.ini, okie, thx
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ARKIN: dik, funguje to, len by ma zaujimalo aku magiou si sa dostal k tomu vyrazu
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    da sa nastavit klavesova skratka/gesto na zobrazenie stavoveho riadku? medzi zoznamom akcii sice je "view status bar", ale to po vykonani gesta nerobilo nic.
    AGR
    AGR --- ---
    Vypadá, že funguje! Díky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PINCHE_GRINGO: vo v9 funguje, v 10 mi robi problemy :/ - takze som prestal pouzivat (problem = nejde kliknut na odkazy na stranke, obcas pomoze f5).
    AGR
    AGR --- ---
    Dá se v opeře nastavit aby se flashový prvky aktivovali na kliknutí? Vím, že to dělá Opera Turbo, ale ta i vykresluje méně kvalitní obrázky a to já nechci. Předem díky za radu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Heh, jak se vyvojari v Microsoftu kasali, ze v IE9 bude Javascripty rychly podobne, jako v nynejsim FF 3.6... ale pokud mezitim Chrome, Opera i FF zrychli na uroven nynejsiho Chrome, tak bude IE zase 8x pomalejsi :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NYX: Ja myslim, ze to delaji taky, u kazdeho zverejneneho buildu byva vetsinou seznam opravenych veci.. :)
    NYX
    NYX --- ---
    kdyby radsi opravovali bugy :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    IRON_STORM: Me to pada dost i se standardem, mozna proto, ze mam prehazeny toolbary. Ale jinak je to super, HOOODNE rychly, vylepseni address baru se mi docela libi a ta vychytavka s dialogama, ktery neblokujou operu, je uzasna
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    hej tak je to fakt narez... akorat doporucuju zmenit skin opery na standart, mel jsem slimovou verzi a padalo to.. ted je to ok je to fakt nejvic tyjo.. ta rychlost!
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    omg jdu to instalovat.. uz se tesim hrozne.. tyjo masakr vega, carakan, novy presto :D uaaaa
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PINCHE_GRINGO: hustee:
    http://www.ghacks.net/2009/12/22/opera-10-50-pre-alpha-beats-firefox-closes-gap-to-google-chrome-speedwise/
    SunSpider benchmark, mene je lepe:
    Firefox 3.6 Beta 5

    Google Chrome 4.0.249.25

    Opera 10.10

    Opera 10.50 pre-alpha
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    A Tomasov script do Facebooku je luxus:)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    home sweet home:)

    Chybaju mi niektore add-ony, na ktore som bol zvyknuty z Firefoxu...ale som rad ze som sa vratil:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam