• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ADAM
    ADAM --- ---
    aha. škoda. protože těch prásáckých webu, kdy to bez www. nefunguje je strašně moc a já nejsem zvyklej to psát. takže mi to často háže error.
    E42
    E42 --- ---
    ADAM: Jj. Podle mě se "Server name completion" použije pouze tehdy, když není zadaná doména 1. řádu. Pokud je zadaná, přistupuje Opera bez dalšího na vloženou adresu, takže pokud server nemá automatické přesměrování z null servername na www., vyhodí to chybu. Takhle hloupě konfigurovaných serverů je bohužel zejména u nás pořád dost (viz třeba justice.cz).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    ono to dava smysl

    na ppl.cz a na www.ppl.cz mohou byt ruzne obsahy. neni to to same i kdyz obecne se to tak chape. to ze nefunguje ppl.cz je prasecina a amaterismus od PPL (lepereceno tech co jim domenu spravuji)
    ADAM
    ADAM --- ---
    dělá vám opera to samé? 

    když např. napíšu do adresy jen: ppl - tak si to doplní na www.ppl.cz

    ale když napíšu ppl.cz vyhodí mi to chybu, protože to zkusi http://ppl.cz/ ale www. si to tam už nedoplní.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    je nějaká fičura kterou de synchronizovat Správce hesel tak jako třeba Favorites přes Opera Link ?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    FREAZ: myslim ze samotny vyvoj gears sa zastavil/utlmil, kedze vela veci co malo vediet gears snad ma byt v html5
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Cau, hele necetli jste nekde jak to je, bude s podporou Google gears? Ale moc dobre bych to asi nevidel co ?
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    nevim jestli nekdo vyuzije, ale userjs, vytvarejici pod flv videama (zatim youtube) linky pro stazeni

    http://my.opera.com/chooseopera/blog/2010/01/04/download-your-favorite-youtube-videos-with-opera
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    aha ja to jeste zkombinoval s necim jinym...

    ta hlavni magie je v tom vypnuti vnitrniho torrentu pres about:config a pak nastaveni ze ma otevirat vychozi aplikaci. jakakoliv jina moznost (i popsana) mi nefungovala...

    thx
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    KOC256: hmm, postupoval jsem podle techto 2 prispevku a problem byl vyresen, tak nevim.

    Opera:
    open about:config in Opera and go to the BitTorrent tab and disable it from there to keep the client from opening. Then go into your preferences and then advanced -> downloads -> uncheck hide file types associated with Opera -> search for file type torrent -> open with default program. That will keep Opera from opening the file itself, but make sure that explorer knows that utorrent is the default program for your .torrent files so find a torrent file on your HDD and go to the right click properties menu and make sure uTorrent is the "always use the selected program to open this kind of file."

    Also, if your version of uTorrent is one with the single .exe file without an installer, make sure you keep it out of the Program Files folder if youre on Vista. UAC will make it so you can't associate .torrent files with it from within the client.


    uTorrent:
    Under UI Settings, make sure all the boxes are unchecked in the "When Adding Torrents" section.

    Under Directories, check the "Put new downloads in" box and select a directory for new downloads to download too. Then uncheck the "Always show dialog on manual add".

    That should prevent uTorrent from popping up a box every time you add a torrent, and instead just automatically start downloading the torrent.
    ADAM
    ADAM --- ---
    ja mam u torrent souboru: "C:\Program Files (x86)\uTorrent\uTorrent.exe" "%s"

    zkontroluj si, jestli máš zprávně MIME.


    zkus taky jit do opera:config a tam bittorrent uplně vypni.
    MUXX
    MUXX --- ---
    jeste me napada spustit operu s admin pravy ale nevim jestli to neco vyresi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    http://forums.techpowerup.com/showpost.php?s=a4155267c9b21e0b9a03666577ee6a6e&p=1326976&postcount=10

    nenasel jsem zpusob jak tam moci zatrhnout to remember... takze porad zadna zmena. fakt nevim co delam spatne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUXX:
    chova se ve finale stejne.
    MUXX
    MUXX --- ---
    KOC256: taky W7. vim ze jsem s tim nejak sachoval. prepnout na ten "open with other" se chova stejne? (ano vim ze logicky by to stejny melo byt..)
    ADAM
    ADAM --- ---
    bohuzel nevzpominam, ale melo by to byt hodne jednoduche.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    a asi nevis ze bys jeste nekde neco mazal, zakazoval, povoloval, ... proste menil ?
    ADAM
    ADAM --- ---
    mě to takto ve win 7 jede
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUXX:
    tak presne toto mi nefunguje.... Asi bude dobre dodat ze se jedna o W7
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam