• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    TOMAS3333: taky resim a nevim jak na to..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: pripadne nedaju sa vytvorit vlastne taby? by som si rozdelil postu a rss a bol by som spokojny
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Defaultne sa IMAP ucet zobrazuje pod zoznamom RSS. Neda sa nejak presunut nad RSS, pripadne ten "prehlad vsetkych" zrusit? nema zmysel mat to tam 2x a ak si chcem organizovat maily do zloziek, v hlavnom prehlade to neurobim.

    Celkovo je podla mna ten tab "Pošta" dosť chaoticky, mohli by to v nejakej novej verzii upravit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CREMAC:
    klikl jsem do input boxu pravym vybral kontrola pravopisu a ono to funguje... cele :)
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    nepokousel se nahodou nekdo zapnout v opere kontrolu pravopisu i v jednoradkovych textovych polich? defaultne to funguje jen v text area a na webu opery pisou:

    For single line text fields, spell checking is not automatic, but you can activate it by right-clicking in the field to display a context menu and checking "Check spelling".

    coz mi nefunguje :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    takze vyreseno :) ono to je mozna logicke...

    BTW ja WM player nikde nezakazoval ale v nicem mi ani nevadi. proste pouzivam MPC a hotovo :)
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    [ FI_YOU @ Opera - Fast and Sexy browser ]
    [ FI_YOU @ Opera - Fast and Sexy browser ]

    tak nevyreseno. musel jsem znovu povolit ten ******* WM Player aby to fungovalo.
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    FI_YOU: jeste chci upresnit. nevyzyva me to ke stazeni pluginu, ale misto toho se objevi pouze cerna obrazovka
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    nemuzu zprovoznit WMP plugin v Opere 10.10 (WIN7). Samotny WM Player mam odebrany. Postupuju podle tohodle navodu http://free-top.tym.cz/forum/opera/index.php?ds=media-player-plugin ale zadny vysledek. Nevite cim by to mohlo byt?

    v Opera:config jsem do kolonky Plugin Path vypsal
    C:\PFiles\Plugins;
    C:\Program Files\Opera\program\plugins;
    C:\Users\XYZ\AppData\Roaming\Opera\Opera\plugins;

    proste vsude kde se plugin nachazel.

    KOC256: jj o tom vim, zkousel jsem ale stejne nepomohlo
    DNS
    DNS --- ---
    ADAM:
    ZVATLAL: dekuju. Vyreseno. Pravdu mel ADAM.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    toto mam vyzkousene:

    TriplT, 2.9.2009 14:42:01:
    http://bin.mypage.sk/FILES/np-mswmp.dll
    tohle si stahni do pluginu

    TriplT, 14:42:23:
    nebo teda do zasuvnych modulu

    TriplT, 14:42:28:
    mmt podivam se kde to mam :o))

    TriplT, 14:43:00:
    C:\Program Files (x86)\Opera\program\plugins

    TriplT, 14:43:08:
    v tehle slozce to mam ja

    289218802, 14:43:11:
    a restart operxy prčedpokladam...

    TriplT, 14:43:13:
    jj
    KOKES
    KOKES --- ---
    E42: aha, díky.
    Já to teď v opeře nemůžu najít, maximálně to dělají stránky s js:-( možná jsem plašil, sorry, stránka, kterou jsem testoval teď jede normálně.
    E42
    E42 --- ---
    KOKES: KatMouse to řeší system-wide.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    acrobatu jsem si vsiml. cistych oken opery ne
    KOKES
    KOKES --- ---
    všiml jsem si v opeře(a nejen v ní) nepříjemné věci: otevřu tab a musím kliknout dovnitř, abych mohl (např) scrollovat. přepnu na jiný tab a vrátím se a zase musím kliknout do okna.
    Nedělají to všechny okna, mimo operu myslím to dělá IE, acrobat(ten nejvíc) apod..
    Pokud nastane případ, že fokus není v okně, není nikde(aspoň jsem nenašel kde)
    programátorská(inicializační) chyba, nebo je to úmyslně?
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    KOKES: Ne, přes klienta integrovaného v Opeře. Přes webové rozhraní GMailu to samozřejmě jde pořád....
    KOKES
    KOKES --- ---
    ZVATLAL: tohle je ale webové rozhraní(seznam) ne? ten by měl fungovat po celém světě..
    jak říká ADAM párkrát se mi stalo, že adresa byla vizualně ok, ale když jsem ji přepsal ručně tak se odeslala.
    ADAM
    ADAM --- ---
    DNS: většinou to blokuje jeden email, který má špatnou adresu v hlavičce - projeď si to, co tam v tý frontě už máš.
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    DNS: Něco podobného se mi stává, když jsem s notebookem doma. Tam to hlásí něco o nepřeložitelné adrese, či co (nebyl jsem tam od Vánoc, a nejméně tři týdny se tam nedostanu). Na koleji (veřejná IP) nikoliv, tady všechno funguje bez problémů.
    Ještě bych měl asi dodat, že doma to až asi do listopadu fungovalo taky. Zkoušel jsem googlit ty errory, které to házelo, a dospěl jsem nějak k názoru, že je to chyba u poskytovatele internetu, ale neměl jsem čas ani chuť to nějak řešit. A teď už si to bohužel moc nepamatuji....

    DNS
    DNS --- ---
    Nestalo se to nahodou i Vam? Z nejakeho zahadneho duvodu mi nejde odesilat emaily pres email klienta v Opere. Pokazde kdyz chci odelast mail, tak zprava skonci ve slozce outbox. A to i pres to, ze moznost "queue messages" mam nezaskrtlou. Zlobi mi to tak se vsemi ucty (seznam, centrum). Navic mi nefunguje ani funkce 'send queued messages'.

    Strejda google neporadil.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    E42: tam jsem svoji otazkou smeroval. Kdyz na search engines pouzivam adresno radek, tak je matouci pro hledani na googlu (nebo obecne defaultnim vyhledavaci) klikat jinam na search box. Nechapu, ze se u prohlizecu search boxy tak rozsirily
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ADAM: presne tak, prevazne vyuzivam "pismeno + vyraz" v adressbaru s milionem svejch search engines a naprosto mi to vyhovuje.
    E42: jo, souhlasim, ono to ale vypadalo ze i pouziti toho vyse zmineneho pismenka je pro nekoho prilis:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam