• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KERB:
    více jak google nevím...

    http://labs.opera.com/news/2009/12/22/
    KERB
    KERB --- ---
    koukam, ze safari to zvlada
    KERB
    KERB --- ---
    KOC256: kdy tusis ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: ono jsou to technicky jen drobnosti, treba ty nahledy, progressbar v liste a jumplist, ale je to videt, takze je to dobre nepodcenovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KERB:
    pokud vim tak rozsirena integrace pro Win7 ma prinest opera 10.5
    KERB
    KERB --- ---
    IE 8 umi ve win7 zobrazovat na win liste nahledy otevrenych tabu, umi neco podobneho opera ? je na to nejaky plugin ?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tak pozeram ze ta posta nie je nejaka extra doriesena. predpokladam, ze ani jednoduche triedenie do zloziek nebude najidealnejsie ze? (teraz musim presunut do zlozky cely mail, prestavoval by osm si nieco ako priznaky :\)
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    TOMAS3333: taky resim a nevim jak na to..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: pripadne nedaju sa vytvorit vlastne taby? by som si rozdelil postu a rss a bol by som spokojny
    KOKES
    KOKES --- ---
    to bz mě taky zajímalo, celá opera je plně konfigurovatelná a v poště je spousta položek, které tam nechci a nevím, jak je vyhodit..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Defaultne sa IMAP ucet zobrazuje pod zoznamom RSS. Neda sa nejak presunut nad RSS, pripadne ten "prehlad vsetkych" zrusit? nema zmysel mat to tam 2x a ak si chcem organizovat maily do zloziek, v hlavnom prehlade to neurobim.

    Celkovo je podla mna ten tab "Pošta" dosť chaoticky, mohli by to v nejakej novej verzii upravit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CREMAC:
    klikl jsem do input boxu pravym vybral kontrola pravopisu a ono to funguje... cele :)
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    nepokousel se nahodou nekdo zapnout v opere kontrolu pravopisu i v jednoradkovych textovych polich? defaultne to funguje jen v text area a na webu opery pisou:

    For single line text fields, spell checking is not automatic, but you can activate it by right-clicking in the field to display a context menu and checking "Check spelling".

    coz mi nefunguje :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    takze vyreseno :) ono to je mozna logicke...

    BTW ja WM player nikde nezakazoval ale v nicem mi ani nevadi. proste pouzivam MPC a hotovo :)
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    [ FI_YOU @ Opera - Fast and Sexy browser ]
    [ FI_YOU @ Opera - Fast and Sexy browser ]

    tak nevyreseno. musel jsem znovu povolit ten ******* WM Player aby to fungovalo.
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    FI_YOU: jeste chci upresnit. nevyzyva me to ke stazeni pluginu, ale misto toho se objevi pouze cerna obrazovka
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    nemuzu zprovoznit WMP plugin v Opere 10.10 (WIN7). Samotny WM Player mam odebrany. Postupuju podle tohodle navodu http://free-top.tym.cz/forum/opera/index.php?ds=media-player-plugin ale zadny vysledek. Nevite cim by to mohlo byt?

    v Opera:config jsem do kolonky Plugin Path vypsal
    C:\PFiles\Plugins;
    C:\Program Files\Opera\program\plugins;
    C:\Users\XYZ\AppData\Roaming\Opera\Opera\plugins;

    proste vsude kde se plugin nachazel.

    KOC256: jj o tom vim, zkousel jsem ale stejne nepomohlo
    DNS
    DNS --- ---
    ADAM:
    ZVATLAL: dekuju. Vyreseno. Pravdu mel ADAM.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    toto mam vyzkousene:

    TriplT, 2.9.2009 14:42:01:
    http://bin.mypage.sk/FILES/np-mswmp.dll
    tohle si stahni do pluginu

    TriplT, 14:42:23:
    nebo teda do zasuvnych modulu

    TriplT, 14:42:28:
    mmt podivam se kde to mam :o))

    TriplT, 14:43:00:
    C:\Program Files (x86)\Opera\program\plugins

    TriplT, 14:43:08:
    v tehle slozce to mam ja

    289218802, 14:43:11:
    a restart operxy prčedpokladam...

    TriplT, 14:43:13:
    jj
    KOKES
    KOKES --- ---
    E42: aha, díky.
    Já to teď v opeře nemůžu najít, maximálně to dělají stránky s js:-( možná jsem plašil, sorry, stránka, kterou jsem testoval teď jede normálně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam