• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    JJGG
    JJGG --- ---
    E42: bez efektu :(
    E42
    E42 --- ---
    JJGG: view - style - author mode
    JJGG
    JJGG --- ---
    Zdravim prosim o radu v opere se mi zacal nyx zobrazovat viz. obrazek co s tim?

    opera názvu.bmp (3072054 B)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    RONDALUS: Nj prave takhle to delam a furt se to samo zapina :)

    ARKIN: Nj budu to muset asi zkusit nejak pres ten config :(
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    TRIPLT: kliknes vlevo dole na ty sipecku u toho Acka -> nastavit opera turbo -> zakliknes zakazano
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Nevite nekdo pls jak vypnout "opera turbo" nebo spis... jak zakazat proste tuhle aplikaci nebo jak to mam nazvat...
    Stane se mi sem tam ze mi zalaguje internet a automaticky se mi zapne "opera turbo" i kdyz to mam zakazane... :( a teda nezda se mi vubec ze by to potom jelo rychleji... spis me to akorat stve :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Konečně jsem zjistil, na co je ta prázdná záložka "my buttons" :)

    Kdyby si chtěl někdo vytvořit vlastní tlačítka, tak může zde:
    http://home.wanadoo.nl/sipke.reina/opera/buttons.html

    A případně některá hotová tlačítka zde:
    http://www.aimwell.org/Help/Buttons/buttons.html#Icons


    Už mám své vytoužené tlačítko "clear cache" a "dragonfly" :))
    KAREN
    KAREN --- ---
    NYX: presne na to sem tam koukala... da se to tam nastavit libovolne (automaticky show download dialog, save, open with...), nicmene pruser je, ze to prepisuje tu priponu, tak jako tako to musim ulozit, prepsat priponu a az pak si to muzu otevrit. blby,/
    NYX
    NYX --- ---
    KAREN: ono je mozne, ze nyx vsechny prilohy v poste oznacuje jako octet/stream, coz ve vetsine prohlizecu vynuti jejich stazeni na disk. mozna jsi nekdy v minulosti tohle asociovala s OO.org a ted se v ni tim padem snazi otevirat vsechno. to prepisovani pripony je ale asi zase nejaky operavymysl :-)
    KAREN
    KAREN --- ---
    nemate nekdo tuseni, proc se mi v (nejnovejsi) opere zde na nyxu stava, ze to prilohy v poste nezavisle na typu souboru identifikuje jako *.ods? nepride mi, ze by to bylo nemate nekdo tuseni, proc se mi v (nejnovejsi) opere zde na nyxu stava, ze to prilohy v poste nezavisle na typu souboru identifikuje jako *.ods? nepride mi, ze by to bylo nastavenim open office, nic sem tam ani nestelovala, pouzivam to minimalne...

    viz napr.



    KOC256
    KOC256 --- ---
    GECKON:
    nastesti ja na PC jen pracuji takze ho nepotrebuji "ladit" :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    GECKON: aj pred 6 rokmi sa dala kupit kvalitna grafaren a aj teraz sa da kupit integrovany shit.
    GECKON
    GECKON --- ---
    ..stačí se podívat do auditka o tunění OS různými budíky využití procesorů, změny stylu oken, skinování aplikací, změn ikonek, nebo nejlépe různé efekty při otevírání, zavírání, či přesouvání oken :))

    ..ti všichni to dělají, protože si chtějí svůj OS, u kterého sedí dlouhé hodiny nějak zkrášlit. A když už něco takového podporuje i win7, tak proč to nenarvat jako skiny i do browserů? ..pokud někomu stačí šedé hranaté okýnko, tak budiž. Já patřím mezi fandy průhlednosti ;)


    HADIAK: btw: viděl jsem to jet i na 6let starých kompech se stejně starou grafikou a jelo to plynule, takže tím to asi nebude :))
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    QUICK: to robia len preto, aby nasli vyuzitie pre nove graficke karty. a graficke karty sa potom lepsie predavaju, ked maju takuto super podporu v aplikaciach :)
    QUICK
    QUICK --- ---
    Ja jsem tyhle pruhledny silenosti nikdy nepochopil, k cemu je to dobre? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    jsem se na tohle těšil od doby, kdy jsem přešel na win7, akorát jsem nedoufal, že by to zvládli "tak rychle".

    Očekával jsem tak 2 až 3 roky, ale očividně chtějí vyfouknout prvenství firefoxu, a přečůrat i chrome :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    GECKON: ted jenom jak se ten skin nainstaluje na blbej mac... :/
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOKES: XP jsou holt 10 let starý, tam už všechno bude vypadat divně :D
    GECKON: To vypadá fakt pěkně :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    GECKON: hmm, jehovisty+ :-/
    s xp to vypadá fakt divně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam