• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ak nahodou niekto pouzival TENTO SCRIPT, tak som ho aktualizoval pre novy layout fb
    download

    vyzera trochu inak ale vsetky funkcie zo starej verzie boli zachovane
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    E42: aha, tak díky moc :) budu teda doufat, že všechny ty mouchy vychytaj...
    E42
    E42 --- ---
    NORDSSON: Speeddial se edituje držením kurzoru na jednotlivých položkách (je to nějak neintuitivní, taky jsem na to hrozně dlouho nemohl přijít).
    A ten bug v 10b2 mám taky. Holt je to beta.
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    zdravim, měl bych pár dotazů k Mobile 10: dá se nějak odstranit záložka z toho speed dial a nastavit jiná?
    stává se vám někomu, že když píšete příspěvek někam na web, tak se vám v určitym okamžiku místo zadání dalšího jednoho znaku zkopíruje celý předchozí text a vy ho musíte ručně smazat a případně se nezkopíruje jen jednou, ale třeba 10x? (bohužel to je poměrně zásadní problém, kvůli kterýu vždycky přepnu na Mini)
    JJGG
    JJGG --- ---
    tak vyreseno stacilo vymazat tu cashe pamet.....
    JJGG
    JJGG --- ---
    E42: jj dela kde se to prenastavuje nejsem si toho vubec vedom,ze bych si neco prenastavoval....
    E42
    E42 --- ---
    Tak sis asi někde vypnul CSS nebo nastavil natvrdo vlastní, prázdnej. Dělá to jenom Nyx?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JJGG: skin :) skusit.. mozno ho mas zle loadnuty, alebo co.. refreshnut, zmazat cache. neviem. tazko povedat.
    JJGG
    JJGG --- ---
    THESTOUPA: Myslim,ze jo v exploreru tenhle problem nemam a pouzivam normalne systemovy skin.
    HADIAK: Co tam mam zmenit?:)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    osobne > nastavenie > pro odvazne : designy
    nastavenie / zmena nepomoze?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    JJGG: urcite jen v opere? tohle vypada jako nyx bez skinu, cili pokud nepouzivas systemovy skin, tak bych kontroloval jestli je dostupny.
    JJGG
    JJGG --- ---
    E42: bez efektu :(
    E42
    E42 --- ---
    JJGG: view - style - author mode
    JJGG
    JJGG --- ---
    Zdravim prosim o radu v opere se mi zacal nyx zobrazovat viz. obrazek co s tim?

    opera názvu.bmp (3072054 B)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    RONDALUS: Nj prave takhle to delam a furt se to samo zapina :)

    ARKIN: Nj budu to muset asi zkusit nejak pres ten config :(
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    TRIPLT: kliknes vlevo dole na ty sipecku u toho Acka -> nastavit opera turbo -> zakliknes zakazano
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Nevite nekdo pls jak vypnout "opera turbo" nebo spis... jak zakazat proste tuhle aplikaci nebo jak to mam nazvat...
    Stane se mi sem tam ze mi zalaguje internet a automaticky se mi zapne "opera turbo" i kdyz to mam zakazane... :( a teda nezda se mi vubec ze by to potom jelo rychleji... spis me to akorat stve :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Konečně jsem zjistil, na co je ta prázdná záložka "my buttons" :)

    Kdyby si chtěl někdo vytvořit vlastní tlačítka, tak může zde:
    http://home.wanadoo.nl/sipke.reina/opera/buttons.html

    A případně některá hotová tlačítka zde:
    http://www.aimwell.org/Help/Buttons/buttons.html#Icons


    Už mám své vytoužené tlačítko "clear cache" a "dragonfly" :))
    KAREN
    KAREN --- ---
    NYX: presne na to sem tam koukala... da se to tam nastavit libovolne (automaticky show download dialog, save, open with...), nicmene pruser je, ze to prepisuje tu priponu, tak jako tako to musim ulozit, prepsat priponu a az pak si to muzu otevrit. blby,/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam