• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Ahoj,
    nejde nějak operu naučit, aby pracovala s maps.google.com tak, jak je to zamýšleno? Tím myslím, aby right-click na mapu hodil kontextové google menu (trasy sem, trasy odsud, ..) ?
    MUXX
    MUXX --- ---
    PINCHE_GRINGO: asi jsem zkousel blby skiny. zkusim v pristi bete teda.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    MUXX: zmena skinu by mela tvuj problem vyresit
    MUXX
    MUXX --- ---
    JOHNY_V: instaluje se to automaticky do jiny slozky. upgrade tam vubec neni

    PINCHE_GRINGO: pridali do opery podporu aero takovym zpusobem, ze je vsechno pruhledny. potrebuju to vypnout jenom v okne opery.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    MUXX: Vypnout aero? To se nevypina v Opere, ale ve Windows. Jestli mas na mysli novy skin, staci prepnout na jiny skin (Shift+F12)
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    MUXX: jasny mas pravdu.. takze to nainstalim do jiny slozky proste aby se to nekopalo ne? ja sem doposud upgradoval jenom stable verze zatimco vetsina threadu je o betach.
    jinak ta transparentnost se neda vypnout? je to picov*nka (nic novyho co by se nedalo udelat jinde s cimkoliv, nic praktickyho ).
    MUXX
    MUXX --- ---
    klidne si to stahni. vzdyt od toho je to testovaci. me osobne nevyhovuje ten pruhledny vzhled. navic tam nefunguji takovy veci jako mapy.cz a podobne.
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    MUXX: mam to vubec stahovat?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Co vy a Silverlight v Opere, porad vam obcas pada, nebo v pohode? Jak vam treba jede web prenosu z OH? http://zoh.ct24.cz/live.asp
    MUXX
    MUXX --- ---
    nestoji to zato. dost veci tam nefunguje.

    navic jsem nezjistil jak vypnout to aero. mam cernej desktop a ta opera vypada pekne blbe.
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ja sa toho este bojim, to vyskusam na nejakom virtual desktope:)
    MUXX
    MUXX --- ---
    uff. mam z toho pocit jako by to byl preskinovany chrome
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Opera 10.50 beta
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Opera Web Browser | Faster & safer | Download the new Internet browsers free
    http://www.opera.com/browser/next/
    KYTT
    KYTT --- ---
    TOMAS3333: super věc, už dlouho sem něco takovýho hledal. Děkuju.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MARDUK: je, sry
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    TOMAS3333: pouzival som ho, diky:) V tom linku nie je naviac apostrofa? - ' -
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ak nahodou niekto pouzival TENTO SCRIPT, tak som ho aktualizoval pre novy layout fb
    download

    vyzera trochu inak ale vsetky funkcie zo starej verzie boli zachovane
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    E42: aha, tak díky moc :) budu teda doufat, že všechny ty mouchy vychytaj...
    E42
    E42 --- ---
    NORDSSON: Speeddial se edituje držením kurzoru na jednotlivých položkách (je to nějak neintuitivní, taky jsem na to hrozně dlouho nemohl přijít).
    A ten bug v 10b2 mám taky. Holt je to beta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam